200 гривень за “правильний” вибір. І пиріжки по 25 копійок. Вибори 2012: Нові факти порушень. Результати сумісного моніторингу “Комітету виборців України” та об’єднання “За чесні вибори” (на 17.30) (ВИДЕО)28 октября, 2012 19:13

Процес волевиявлення відбувається без грубих порушень. Втім вони є, хоча і поодинокі.

Так вважають члени об’єднання громадських організацій “За чесні вибори” Дніпропетровського відділення “Комітету виборців України”. Так, станом на 17.30, кажуть про сім видів порушень. Найбільш суворі — наявність агітаційної символіки різних партій на вулицях Дніпропетровська і подекуди навіть на виборчих дільницях, продаж за дуже символічну ціну харчових продуктів, що було розцінено як підкуп виборців, а також спроби фотографування своїх виборчих бюлетенів деякими виборцями. На телефон гарячої лінії спостерігачів залишили повідомлення про те, що на одній з дільниць із людьми відкрито розраховувались за “правильний” вибір. Винагорода, казали, була грошова — 200 гривень за голос. Втім підтвердити інформацію поки що не вдалося. На відміну від наступної:

«Камеры видео наблюдения зафиксировали на одном из участков (28 округ, 406 участок), как один из избирателей получив два бюллетеня, зашел в кабину. Вышел. Опустил один бюллетень в урну. Со вторым вышел за территорию участка. Через какое-то время вернулся и опустил второй. — каже директор Дніпропетровського обласного відділення “Комітету виборців України” Станіслав Жолудєв і додає, — Что это могло быть? Может иметь место какая-то фальсификационная технология При чем это же зафиксировали камеры, установленные на участке, на всю Украину идет трансляция. То есть где-то за пределами участка может происходить карусель — человек вышел отчитался. А может быть банальная ситуация, что он там вышел по звонку или еще чего-то там. Но это, думаю, вряд ли. То есть здесь имеет место скорее всего злой умысел».


This text will be replaced


Loading...

Оставить комментарий


Комментарии (0)
Включить автообновление