10 Апрель, 17:37

Мешканці багатоповерхівки на проспекті Миру місяцями не виходять на вулицю (ВИДЕО)

У шахті ліфта згорів кабель та обладнання, щоб відремонтувати усе ні в міському комунальному управлінні, ні в Ліфтремотні — організації, що обслуговує його, ресурсів не передбачено.

На візочку самотужки пересуватися сходами Юлія Гордієнко, що живе на шостому поверсі, не може. Спуститися на вулицю зазвичай допомагає тато, а піднятися — небайдужі перехожі. Та коли батька вдома немає, вийти з квартири на вулицю стає вже зовсім проблематично.

Такий стан речей тут вже більше року.

«Лифт не работает с 22 января 2012 года. Виноваты. конечно, мы сами — сами жильцы, потому что мы замусорили шахту лифта. Кто-то из жильцов бросил, видимо, окурок в решётку вентиляционную, и загорелся мусор, сгорел кабель, погорело оборудование», — говорить Володимир Сорокін, мешканець будинку № 87 на пр.Миру.

«По вине лифтёров, потому что лифтёры должны убирать в подвале. там в шахте каждые 3 месяца. А они годами не убирали там», — каже Людмила Доліна, мешканка будинку № 87 на пр.Миру.

Хто б не був винний, а без підйомника деякі жителі, що в літах або хворі, вже зблідли, бо місяцями не виходять на вулицю, розповіли мешканці.

«У меня был инфаркт 4 месяца еазад, мне надо дышать воздухом, а я не выхожу на улицу, потому что не могу подниматься», — скаржиться Людмила Доліна.

На ремонт ліфту потрібно 40 тисяч гривень. Один з мешканців -Володимир Сорокін звертався за допомогою до депутата міськради Максима Кучугури, той погодився допомогти, але не зробив цього, розповідає чоловік. Хотів, щоб гроші виділили з бюджету — але не вийшло, звернувся до спеціального фонду — але ним розпоряджається лише мер. А коли вже вирішив нарешті витратити свої депутатські кошти — ними вже теж розпоряджатися було не можна.

«Забрали «Регионалы» на предвыборную кампанию, деньги сосредоточены только у кандидатов в депутаты. Я обратился к другому депутату горсовета, он пообещал помочь, но когда оказалось, что деньги забрали и он не сможет помочь, я обратился к председателю райисполкома», — пояснює Володимир Сорокін.

А там порадили звернутись до заступника мера і тоді ще кандидата в нардепи Анатолія Крупського. А той лише передав заяву до управління ЖКГ. Там відписалися, що включать ліфт до списку на поточний ремонт в 2013 році. Але Володимир Сорокін сказав нам, список так і не затвердили.

«Каждый депутат горсовета тянет на себя одеяло и старается изменить этот список в свою пользу», — стверджує Володимир Сорокін.

Телефоном в жилкомун управлінні ми дізналися, що список насправді є. А от будинку на проспекті Миру, 87, там немає. Коментувати це на камеру чиновники не захотіли і сказали звертатися в “Ліфтремонт”. Там стрілки перевели назад. І скільки ще людям сходами доведеться напружувати м’язи та серцево-судинну систему, коли нарешті вирішиться питання і до кого звертатись тепер — як то кажуть, самому Богу відомо.

Автор — Марія Алексевич

Камера — Дмитро Большак

[uppod video=http://9-channel.com/wp-content/uploads/video/2013/04/10__03_Masho_lift.mp4 poster=http://9-channel.com/wp-content/uploads/2013/04/10__03_Masho_lift.jpg type=site]

Вибір редакції

Що буде із ПТУ та які зміни чекають на студентів?

23 Май, 15:09
Систематизація зелених зон і підготовка пляжів: Як працюватиме департамент парків і рекреації

Систематизація зелених зон і підготовка пляжів: Як працюватиме департамент парків і рекреації У середу, 22 травня, депутати Дніпровської міської ради

23 Май, 15:01
Дітлахів Дніпропетровщини запрошують на «роботу» до «Міста професій» 

Поліцейський, залізничник, лікар чи навіть блогер. Ці та ще безліч інших професій зможуть «приміряти» на себе юні мешканці області. Адже

23 Май, 14:57
Новий департамент та приватизація нерухомості — результати чергової сесії Дніпровської міської ради (ВІДЕО)

Департамент парків і рекреації створили у міській раді Дніпра рішенням чергової сесії. Нове відомство займатиметься усіма зеленими зонами міста, скверами

22 Май, 17:52
“АРТ-паті”. Суботник у формі дитячого свята провели в Новокодацькому районі Дніпра (КОМЕНТАР)

Благоустрій двора і розваги для дітей. Громадська організація “Актив Новокодацького району” влаштувала суботник, цікавий для малечі. Разом з дітками розмалювали

22 Май, 08:17
Прогноз погоди на 22 травня, вівторок. Дніпро і область (ВІДЕО)

21 Май, 17:58
Культура європейських країн у квесті — у Дніпрі провели фестиваль шкільних євроклубів (ВІДЕО)

15 навчальних закладів Дніпра взяли участь у фестивалі шкільних євроклубів. Захід присвятили культурним особливостям країн Євросоюзу та влаштували квест. Учасники

21 Май, 17:57
12-й звітний концерт танцювальної школи “Art People” відбувся на сцені театру опери та балету (ВІДЕО)

Танцювальна школа “Art People” у дванадцятий раз влаштувала грандіозне шоу — щорічний показовий концерт. Цього разу він відбувся в залі

21 Май, 17:47