23 Апрель, 17:03

У Дніпропетровську батьків пустили на уроки до їхніх чад (ВИДЕО)

Відкриті двері для цієї школи — практика звична. Але цьогоріч керівництво закладу вирішило трохи зрадити своїм традиціям. По-перше, зібрали всіх батьків не у суботу, як зазвичай, а у будній день.

«В этом году мы решили несколько усложнить нашу задачу. Мы не готовились, это не образцово-показательное выступление. Идут рабочие уроки и родители могут в обычной обстановки увидеть своего ребёнка.», — говорить Наталія Пшеничникова, заступник директора по учбово-виховній роботі КЗО СШ №2.

«Родители видят школу, где учатся их дети. Родители после проведения таких дней имеют своё собственное мнение и об открытых мероприятиях и о проведенных уроках», — вважає Євгенія Щеголихіна, директор КЗО СШ №2.

Усе не відриваючись від навчання. Впродовж цілого дня школа радісно зустрічала бажаючих ознайомиться із її матеріально-технічними можливостями та педагогічним колективом.

«День открытых дверей очень нужен для школы. Очень нужен и для родителей, и учителей. Благодаря этому дню родители могут видеть, чем их дети занимаются в школе. А сегодня у нас по школе проводятся открытые уроки и любой родитель может зайти на любой урок, в любое помещение, в столовую и всё посмотреть», — каже Тетяна Васильковська, голова батьківського комітету КЗО СШ №2.

Мало де у Дніпропетровську практикують вивчення китайської мови. Даний предмет — одна з причин для гордощів, але не єдина. Будь-який учень зможе знайти для себе тут відповідне до душі зайняття.

 «Учат хорошо учиться, хорошо вот на роботе работать», — Лев Данілов — учень 1-го класу.

«У нас тут хорошие учителя, много кружков работает,  праздники хорошо у нас проводятся», — розповідають Ілона та Єва Фішбах, учениці п`ятого класу.

Свята святами, проте дуже важливо, діляться вчителі, щоб в першу чергу діти думали про своє навчання, адже нині, для них це найголовніше!

 Автор — Ольга Добаріна

Камера — Олександр Вернігоров

[uppod video=http://9-channel.com/wp-content/uploads/video/2013/04/23__10_Dobarina_ShKOLA.mp4 poster=http://9-channel.com/wp-content/uploads/2013/04/23__10_Dobarina_ShKOLA.jpg type=site]

Вибір редакції

Стас і Валєра — «Типові садівники у хмарах» — інсталяція в Дніпрі (КОМЕНТАР)

Валєра і Стас — саме так звати відчайдушних садівників, які проти волі закону всесвітнього тяжіння доглядають за газоном на стіні

17 Июль, 21:02
Прогноз погоди на 18 липня, четвер. Дніпро і область (ВІДЕО)

17 Июль, 20:59
Новини України і світу (ВІДЕО)

Збитий над Донбасом літак, 289 загиблих, які були на борті - 17 липня відзначають роковини трагедії. Нагадаємо, 17 липня 2014

17 Июль, 20:20
У Дніпрі розпочали реконструкцію парку Гагаріна

17 Июль, 20:07
Нацгвардійці на полі: чемпіонат з міні-футболу серед команд Нацгвардії України розпочався у Дніпрі (ВІДЕО)

Урочисті промови, блискучі кубки, яскраві помпони та військовий оркестр — таким запам'ятається відкриття  чемпіонату з міні-футболу 2019 гравцям Національної гвардії

17 Июль, 19:58
День Металурга у Дніпрі святкуватимуть разом із Сергієм Бабкіним і гуртом O`Torvald

У Дніпрі 20 липня о честь святкування Дня металурга відбудеться безкоштовний концерт, чере який  буде перекрито частину проспекту Петра Калнишевського.

17 Июль, 19:33
Проект «Наш острів» у Дніпрі: три музичні фестивалі на Монастирському острові (ВІДЕО)

    Уже цього тижня Дніпро охопить фестивальне божевілля. Три музичні події міжнародного рівня — “Джаз на Дніпрі”, “Облака” та

16 Июль, 23:39
Сонце та мінлива хмарність: прогноз погоди на 17 липня 2019, Дніпро і область (ВІДЕО)

Сонце та мінлива хмарність: прогноз погоди на 17 липня, середу. Дніпро і область  

16 Июль, 23:30