23 Апрель, 15:47

У Дніпропетровську змалку знайомлять з роботою рятувальних служб (ВИДЕО)

У дитячому садку№ 282 вважають, що про небезпеку вогню дітям краще розповідати змалку та про те, як правильно себе поводити у надзвичайних ситуаціях. Тож для наочності запросили МНСників із справжньою пожежною машиною. Керівництво дитячого садка наголошує такий захід — ще й профорієнтація, малеча може поспілкуватись із представниками цікавої професїї.

Не приховати цікавість та радість у дитячих очах, що спостерігають, як вправно діють МНСники із шлангом та вогнегасником.

«Діти живуть в соціумі. ТОму дуже важливо мати таку ранню профорієнтацію, щоб діти мали змогу не тільки забеспечити власну безпеку і допомогти навколишнім. А і ще вони можуть поцікавитись у представників МНС про роботу, «помацати», відчути», — говорить Наталя Красовська, завідуюча дитсадком.

Діти — це найщиріша та найбільш вдячна публіка, після бесіди про техніку безпеки вихованці дитячого садка читали вірші для рятувальників.

«Спішить, сурмить — дорогу дай! Моргає синім оком, домчиться швидко і біда людей обійде боком», — читає вірш Роман, вихованець дитсадка.

«А у нас в садочку, діти, наша справна медсестра працює старанно, про діток все знає і допомогу завчасно надасть», — розповідає Маргарита, вихованка дитсадка.

Перевдягнувшись у медсестер та пожежних, захоплена малеча сьогодні поки ще хоче їм наслідувати.. А ви пам`ятаєте, ким хотіли стати у дитинстві?

Автор — Олена Литвиненко

Камера — Володимир Позняк

[uppod video=http://9-channel.com/wp-content/uploads/video/2013/04/23__Lena_deti.mp4 poster=http://9-channel.com/wp-content/uploads/2013/04/23__Lena_deti.jpg type=site]

Вибір редакції

Без батьківського піклування у Дніпрі за півроку залишилося 118 дітей (КОМЕНТАР)

У місті продовжує діяти програма соціального захисту дітей у складних життєвих обставинах. У рамках проекту — організація свят і заходів

19 Июль, 08:19
Прогноз погоди на 19 липня, п’ятницю. Дніпро і область (ВІДЕО)

18 Июль, 21:09
Новини України та світу (ВІДЕО)

В Японському місті Уджі підпалили одну з найвідоміших анімаційних студій Kyoto Animation. Пожежа в триповерховому будинку сталася вночі 17 липня.

18 Июль, 19:53
У Дніпрі коштом міського бюджету ремонтують під’їзди житлових будинків (КОМЕНТАР)

У Дніпрі комунальники проводять планові ремонтні роботи житлових будинків. Цьогоріч запланували ремонти на 140 об'єктах. У будинках 4 та 6

18 Июль, 07:53
Стас і Валєра — «Типові садівники у хмарах» — інсталяція в Дніпрі (КОМЕНТАР)

Валєра і Стас — саме так звати відчайдушних садівників, які проти волі закону всесвітнього тяжіння доглядають за газоном на стіні

17 Июль, 21:02
Прогноз погоди на 18 липня, четвер. Дніпро і область (ВІДЕО)

17 Июль, 20:59
Новини України і світу (ВІДЕО)

Збитий над Донбасом літак, 289 загиблих, які були на борті - 17 липня відзначають роковини трагедії. Нагадаємо, 17 липня 2014

17 Июль, 20:20
У Дніпрі розпочали реконструкцію парку Гагаріна

17 Июль, 20:07