10 Июнь, 17:51

Мешканець Новомосковська звинувачує лікарів обласного перинатального центру у вбивстві своєї дружини та ненародженої доньки (ВИДЕО)

Новомосковець Костянтин Панченко мав дружину Альону. Вони чекали на доньку вже 31 тиждень. Але, «коли потрапили в перинатальний центр, лікарі за шість годин вбили обох» — так дослівно розповідає Костянтин.

25 травня ввечері Альоні стало погано: боліло погруддя, жінка була блідою. Швидка відвезла вагітну у пологовий будинок до Новомосковська. Там встановили діагноз: панкреатит і почали лікувати крапельницями, розповідає Костянтин. Але о першій годині ночі вже наступного дня дружині стало тільки гірше. Альону терміново доставили в обласний перінатальний центр на Космічній. Чоловік говорить, її оглянули та написали йому перелік ліків, які треба купити.

О третій годині лікарі сказали Костянтину, що він може їхати додому. Вранці чоловік телефонував до центру, але йому лише казали, що зв’яжуться з ним пізніше. Об одинадцятій Костянтин приїхав туди сам.

«Завели к заведующей. Там сказали: присаживайся, такое слушать на ногах не стоит. И сказали, что девочек нет», — згадує Костянтин.

Розрив артерії селезінки — пояснили причину смерті Костянтину в перинатальному центрі. У те, що Альону не можна було врятувати, чоловік не вірить.

«Никто не делал ни анализов, ничего не делалось», — каже Костянтин.

«Я понимаю, я сочувствую семье, родственникам. Это утрата — даже слов нет», — каже Людмила Падалко, головний лікар Дніпропетровського обласного перинатального центру.

Але це був той випадок, коли медицина — безсильна, пояснила нам Людмила Падалко — головний лікар перинатального центру. Альона потрапила до закладу в стані середньої тяжкості, їй провели УЗД та підтвердили діагноз новомосковських колег. О 8-15, продовжує Людмила Падалко, Альона намагалась підвестися з ліжка і стан різко почав погіршуватись.

«Первым стал очень страдать плод внутриутробно, тут же развернули операционную, пошли спасать плод. Но в брюшной полости, как из крана, лилась кровь и не из матки, не из женских органов. В операционную срочно пригласили хирургов, но темп кровопотери из разорвавшейся аневризмы был такой, что несмотря на то, что мы в три вены вливали, все тут же выливалось в живот. И на фоне такого острого состояния наступила остановка сердца. Спасти женщину не удалось, Вот это трагедия, которая произошла», — говорить Людмила Падалко.

Дитину витягли з утроби без серцебиття. Відновити його не вдалося. Після цього смерть Альони Панченко розслідувала спеціальна комісія.

«Разборы все прошли и на уровне министерства и на нашем уровне. Нам врачам самим хочется всегда быть победителями»,- коментує Падалко.

Безутішний Костянтин вірить у лікарську недбалість більше, ніж у те, що дружину неможливо було врятувати. Тож його заява до обласного прокурора, сподівається Костянтин Панченко, посприяє встановленню справжньої картини.

Автор — Марія Алексевич

Камера — Андрій Лисенко

[uppod video=http://9-channel.com/wp-content/uploads/video/2013/06/10__01_Masho_smertq.mp4 poster=http://9-channel.com/wp-content/uploads/2013/06/10__01_Masho_smertq.jpg type=site]

Вибір редакції

“Jazz Sister Cities”: Дніпро стало частиною світової джазової родини

Фестиваль “Джаз на Дніпрі 2019” завершився, але в межах історії українського джазу він не пройшов повз. Тріо Сайруса Честната, Рішар

22 Июль, 21:14
На Дніпропетровщині затримали педофіла, який гвалтував малолітню онуку

На Дніпропетровщині затримали педофіла, який усю ніч гвалтував НЕ РІДНУ онуку. Покидьку, який був неодноразово засуджений за сексуальні злочини, 65

22 Июль, 20:53
Тридцять сім порушень за добу голосування зафіксували спостерігачи громадянської мережі ОПОРА (відео)

Порушення на виборчих дільницях. Громадянська мережа ОПОРА подала правоохоронцям тридцять сім звернень за добу голосування. Зокрема, відомо, що роботу комісій

22 Июль, 19:33
Міський голова Дніпра звернувся до Президента із проханням оголосити дострокові місцеві вибори (відео)

22-го липня Борис Філатов особисто зібрав журналістів Дніпра і оприлюднив своє звернення до президента Володимира Зеленського - оголосити дострокові місцеві

22 Июль, 19:18
Реєстрація на літній Кубок гумористичного шоу «КаВуН-2019» триває до 1 серпня

У Дніпрі оголошено реєстрацію на літній Кубок гумористичного шоу «КаВуН-2019» ScfMA4PTGrwoRu1cA Увага, реєстрація триває до 1 серпня!

22 Июль, 15:13
Міський голова Дніпра ні за кого не агітував, але підлеглим цього не забороняв (відео)

Дільниця 121-163 на окрузі номер 27 у Дніпрі визначна не лише тим, що тут голосує міський голова. Центральний район Дніпра,

21 Июль, 23:51
Без батьківського піклування у Дніпрі за півроку залишилося 118 дітей (КОМЕНТАР)

У місті продовжує діяти програма соціального захисту дітей у складних життєвих обставинах. У рамках проекту — організація свят і заходів

19 Июль, 08:19
Прогноз погоди на 19 липня, п’ятницю. Дніпро і область (ВІДЕО)

18 Июль, 21:09