10 Июнь, 17:51

Мешканець Новомосковська звинувачує лікарів обласного перинатального центру у вбивстві своєї дружини та ненародженої доньки (ВИДЕО)

Новомосковець Костянтин Панченко мав дружину Альону. Вони чекали на доньку вже 31 тиждень. Але, «коли потрапили в перинатальний центр, лікарі за шість годин вбили обох» — так дослівно розповідає Костянтин.

25 травня ввечері Альоні стало погано: боліло погруддя, жінка була блідою. Швидка відвезла вагітну у пологовий будинок до Новомосковська. Там встановили діагноз: панкреатит і почали лікувати крапельницями, розповідає Костянтин. Але о першій годині ночі вже наступного дня дружині стало тільки гірше. Альону терміново доставили в обласний перінатальний центр на Космічній. Чоловік говорить, її оглянули та написали йому перелік ліків, які треба купити.

О третій годині лікарі сказали Костянтину, що він може їхати додому. Вранці чоловік телефонував до центру, але йому лише казали, що зв’яжуться з ним пізніше. Об одинадцятій Костянтин приїхав туди сам.

«Завели к заведующей. Там сказали: присаживайся, такое слушать на ногах не стоит. И сказали, что девочек нет», — згадує Костянтин.

Розрив артерії селезінки — пояснили причину смерті Костянтину в перинатальному центрі. У те, що Альону не можна було врятувати, чоловік не вірить.

«Никто не делал ни анализов, ничего не делалось», — каже Костянтин.

«Я понимаю, я сочувствую семье, родственникам. Это утрата — даже слов нет», — каже Людмила Падалко, головний лікар Дніпропетровського обласного перинатального центру.

Але це був той випадок, коли медицина — безсильна, пояснила нам Людмила Падалко — головний лікар перинатального центру. Альона потрапила до закладу в стані середньої тяжкості, їй провели УЗД та підтвердили діагноз новомосковських колег. О 8-15, продовжує Людмила Падалко, Альона намагалась підвестися з ліжка і стан різко почав погіршуватись.

«Первым стал очень страдать плод внутриутробно, тут же развернули операционную, пошли спасать плод. Но в брюшной полости, как из крана, лилась кровь и не из матки, не из женских органов. В операционную срочно пригласили хирургов, но темп кровопотери из разорвавшейся аневризмы был такой, что несмотря на то, что мы в три вены вливали, все тут же выливалось в живот. И на фоне такого острого состояния наступила остановка сердца. Спасти женщину не удалось, Вот это трагедия, которая произошла», — говорить Людмила Падалко.

Дитину витягли з утроби без серцебиття. Відновити його не вдалося. Після цього смерть Альони Панченко розслідувала спеціальна комісія.

«Разборы все прошли и на уровне министерства и на нашем уровне. Нам врачам самим хочется всегда быть победителями»,- коментує Падалко.

Безутішний Костянтин вірить у лікарську недбалість більше, ніж у те, що дружину неможливо було врятувати. Тож його заява до обласного прокурора, сподівається Костянтин Панченко, посприяє встановленню справжньої картини.

Автор — Марія Алексевич

Камера — Андрій Лисенко

[uppod video=http://9-channel.com/wp-content/uploads/video/2013/06/10__01_Masho_smertq.mp4 poster=http://9-channel.com/wp-content/uploads/2013/06/10__01_Masho_smertq.jpg type=site]

Вибір редакції

Atlas Weekend 2019 провів у Дніпрі препаті фестивалю (КОМЕНТАР)

Менше, ніж за два місяці в Києві відбудеться масштабний оупен-ейр фестиваль України — Atlas Weekend 2019. Шестеро учасників програми проїхалися

20 Май, 20:07
Інавгурація В.Зеленського, розпуск ВР, вибори та відставки міністрів – що далі? Коментар юриста (ВІДЕО)

Інавгурація В.Зеленського, розпуск ВР, вибори та відставки міністрів – що далі? Коментар юриста

20 Май, 17:49
У Дніпрі провели традиційну легкоатлетичну естафету пам’яті

Минулої суботи, 18 травня, у Дніпрі відбулася традиційна легкоатлетична естафета, присвячена Дню пам’яті та примирення і Дню перемоги над нацизмом

20 Май, 17:26
«Ніч музеїв». До міжнародної акції долучився і Дніпро (ВІДЕО)

Що робити у музеї вночі? Варіантів насправді безліч. Кожен музей світу до 18 травня готує свої сюрпризи. У Дніпрі акція

20 Май, 17:19
Дніпровський мандрівник Сергій Гордієнко вирушив в чергову подорож (ВІДЕО)

Близько 1,5 року в дорозі, більше 11,5 тисячі кілометрів водою і суходолом - 12 травня дніпровський мандрівник Сергій Гордієнко вирушив

20 Май, 17:15
Простір чистоти: У Дніпрі мешканці багатоповерхівок об’єднують зусилля, щоб навести лад у своїх подвір’ях

Муніципальна акція «Дніпро – простір чистоти» об’єднує дедалі більше містян. Нині розпочався другий сезон проекту, який заснував міський голова Борис

20 Май, 14:13
Прогноз погоди на 18 та 19 травня, вихідні. Дніпро і область (ВІДЕО)

17 Май, 16:25
Поліцейськи сирени, автоматні черги та спецпризначенці — біля ДніпроОДА пройшли планові навчання з територіальної оборони (ВІДЕО)

Поліцейськи сирени, автоматні черги та десятки спецпризначенців у масках - зранку 17 травня біля Дніпропетровської облдержадміністрації відбулися планові навчання з

17 Май, 14:09