11 Июль, 17:00

Українських туристів кинули напризволяще у Греції (ВИДЕО)

Люди залишились у чужій країні практично без грошей, без медичної страховки та будь-яких пояснень туроператора, чому їм не вистачило місць у літаку. Чотири дні горе-туристи не знали, коли нарешті повернуться на батьківщину.

Путівки вони замовили та оплатили ще у березні. Однак коли приїхали на довгоочікуваний відпочинок, дізналися: місць у готелі на всіх не вистачає:

«Нас летело три семьи. После прилёта на Родос одну семью пересадили в другой автобус, якобы не вместились в наш, и высадили в другом отеле. Только благодаря выпрашиваниям, убеджениям, настояли, чтоб их перевезли в наш отель. У всех по двое детей, мы возили с детьми из одного номера в другой», — каже Вікторія Василевська, не задоволена послугами туроператора.

Відпочивали туристи на Родосі 10 днів. Додому мали повертатися 29 червня чартерним рейсом. Та в аеропорті з’ясувалося — місць на усіх знову не вистачає. 15 туристів, чотири з яких — дніпропетровці, вимушені були відпочивати далі, розповідає Інна Попова:

«Все начали нервничать, переходить на повышенные тона. Нам сказали, если вы будете кричать, с вами вообще никто разговаривать  не будет», — говорить Інна Попова, не задоволена послугами туроператора.

Людей, які не із власної вини залишилися в чужій країні на невизначений термін, туроператор поселив у готель класом нижче, ніж вони оплатили за путівкою, каже Інна. За кондиціонер та питну воду платити треба було із власного гаманця. Жінка, наприклад, із маленькою дитиною на руках залишилася без медичної страховки, її термін закінчився. Та найбільше людей пригнічувало та обурювало ставлення туроператора:

«Погрузили нас в автобус без представителя фирмы, с водителем, который не понимал по-русски отправили в отель. Они говори, что работают над нашей проблемой, если через три дня мы не улетим (как будто мы не хотим улетать), нас переселят в отель 2 звезды, кормить нас уже никто не будет», — згадує Інна Попова.

«На 20-й раз мы им дозвонились, они сказали, что работают над вопросом, информации никакой не предоставляли. Я 6 лет работаю в туризме, на моей практике такое в первый раз, надеюсь, последний», — коментує Оксана Кондракова, представник турагенції.

Знайшовши координати на сайті туристичного оператора, який влаштував людям подовжений відпочинок без їхньої на те згоди, 9 канал поцікавився: чому так сталося? Через тиждень електронною поштою отримали відповідь:

“… дійсно авіакомпанія ТОВ “Авіатранс К”, що зобов’язувалася здійснити перевезення туристів з о. Родос до Києва замість замовленого туроператором Аеробуса — 320 на 180 посадкових місць надала повітряне судно, яке розраховано на 165 місць…”

«Вначале заказали большой самолёт, видимо, он недозагрузился, а аренда самолёта очень дорогая, дешевле взять маленький. Это только туроператор может делать, потому что рейс был чартерный», — каже Оксана Кондракова, представник турагенції.

 Туроператор у листі перепрошує у своїх клієнтів та стверджує: зробили все, що від них залежало, аби скоріше виправити ситуацію та у майбутньому. “Здійснить всіх можливих дій для убезпечення своїх туристів від подібної ситуації”, — кінець цитати. Та від цього не легше, каже горе-туристка Інна Попова. Відпочинок зіпсовано, і вже не вперше саме цим туроператором. У Грецію вона з родиною поїхала лише тому, що таким чином їй компенсували незручності під час подорожі до Мексики.

Автор — Юлія Мельниченко, Марія Алексевич

Камера — Андрій Лисенко, Олександр Вернігоров

[uppod video=http://9-channel.com/wp-content/uploads/video/2013/07/11__04_Melqnik_gore-turisty.mp4 poster=http://9-channel.com/wp-content/uploads/2013/07/11__04_Melqnik_gore-turisty.jpg type=site]

Вибір редакції

Останній дзвінок у 12-й гімназії Дніпра: як настрій у випускників? (КОМЕНТАР)

В Україні залунали «останні дзвоники» - саме так, бо дату закінчення навчального року кожен заклад середньої освіти тепер може вибрати

24 Май, 19:15
Кадрове голодування у стані Феміди. Як борються із браком кваліфікованих суддів в Україні?(ВІДЕО)

Кадрове голодання. В українських судах не вистачає кваліфікованих суддів. Аби побороти брак фахівців, торік розпочали курси, що готують кандидатів на

24 Май, 18:02
Міжнародні турніри, марафони та масштабні фестивалі: У Дніпрі розпочинається сезон яскравих вражень

23 травня у Дніпрі презентували календар подій на червень-вересень 2019 року. За словами кандидата соціологічних наук, члена Соціологічної асоціації України,

24 Май, 14:02
Всеукраїнський портал підтримки ветеранів АТО і переселенців почав працювати (КОМЕНТАР)

Від АТОвців - для АТОвців. 22 травня запрацював Всеукраїнський портал для підтримки бійців, ветеранів, переселенців та їхніх сімей. Сайт 

23 Май, 19:10
Індустріальному району Дніпра на день народження подарували серце (ВІДЕО)

Майстер класи, ярмарок, фестиваль iжi, святковий концерт і відкриття нового арт-об’єкту - так розпочали святкування дня народження Індустріального району нашого

23 Май, 18:11
Всеукраїнський фестиваль моди для молодих дизайнерів одягу відбувся у Дніпрі (ВІДЕО)

Восьмий рік поспіль Дніпропетровський коледж технологій та дизайну запрошує гостей з усієї України на яскраве свято. Тут влаштували Всеукраїнський фестиваль

23 Май, 17:42
Що буде із ПТУ та які зміни чекають на студентів?

23 Май, 15:09
Систематизація зелених зон і підготовка пляжів: Як працюватиме департамент парків і рекреації

Систематизація зелених зон і підготовка пляжів: Як працюватиме департамент парків і рекреації У середу, 22 травня, депутати Дніпровської міської ради

23 Май, 15:01