06 Октябрь, 23:44

Матч «Дніпро» — «Металіст» офіційно зупинено за рахунку 2:1, харків`яни просять ФФУ зарахувати дніпрянам поразку

383863310Центральний матч 12-го туру чемпіонату України між «Дніпром» та «Металістом» офіційно зупинено через выдсутнысть електрики. Рішення про подальшу долю матчу буде прийнято у понеділок вранці. Після згасання світла вболівальники влаштували фаєр-шоу, щоб не сидіти у темряві.
(фото www.facebook.com/ddvorskiy)

(фото www.facebook.com/ddvorskiy)

Найцікавіше, що за 15 хвилин після оголошення офіційного вердикту про припинення матчу (21:25), світло на «Дніпро-Арені» відновилося на 100 відсотків! Але рішення, прийняте офіційними делегатами матчу, не переглянули, повідомляє ТСН. Після офіційної зупинки матчу «Дніпро» — «Металіст», харківський клуб звернувся з відкритим листом до ФФУ та Прем’єр-ліги з вимогою зарахувати дніпропетровцям технічну поразку 0:3.
«У зв’язку з кричущими порушеннями норм безпеки, а також Регламенту проведення змагань у матчі, який почався о 19:30, 6 жовтня 2013 року, але, на жаль, не був дограний», — йдеться у листі. У клубі переконані, що те, що сталося на «Дніпро-Арені» не є форс-мажором, адже «стадіон є власністю ФК «Дніпро» і саме клуб несе всю відповідальність за те, що сталося».
У листі наголошується, що було не лише незабезпечення належних умов для проведення матчу, а й безпеки протягом 45-хвилинної паузи без світла.
«Відсутність світла на евакуаційних виходах з трибун, проникнення двох уболівальників господарів по металевих конструкціях на даху з наступним скиданням палаючих фаєрів на голови уболівальників «Металіста», використання безлічі піротехнічних засобів, осліплюючих лазерних вказівок ітд», — вказано у зверненні.
В «Металісті» вважають, що з боку «Дніпра» не було прийнято жодних активних дій, щоб вирішити технічні проблеми. Свою вимогу про технічну поразку у Харкові аргументують ще й тим, що перегравання/догравання матчу фізично неможливо, бо у понеділок гравці їдуть до своїх збірних.
  «Крім того, в іншому випадку, подібна ганебна практика може бути використана як прецедент і інші команди зможуть застосовувати її з метою перенести матч, дати відпочити своїм гравцям», — підсумовується у листі.
 

Вибір редакції

Прогноз погоди на 25 квітня, четвер. Дніпро і область (ВІДЕО)

24 Апрель, 15:03
Вартість послуг комунального підприємства «Ритуальна служба» – одна з найнижчих у місті – експерт

У Дніпрі функціонує комунальне підприємство «Ритуальна служба» Дніпровської міської ради. Вартість послуг, які надає КП, – одна з найнижчих у

23 Апрель, 17:46
Прогноз погоди на середу, 24 квітня. Дніпро і область (ВІДЕО)

23 Апрель, 17:22
23 квітня — Всесвітній день книги і авторського права, а також Всеукраїнський день психолога

Психологія - це прикладна й академічна наука, що вивчає поведінку, психіку і психічні процеси людини. Її доля - це пошук закономірностей

23 Апрель, 14:29
Мурал пам’яті жертв теракту на Шрі-Ланці з’явився у Дніпрі (КОМЕНТАР)

21 квітня увесь світ сколихнула трагічна новина: на Шрі-Ланці прогриміло вісім вибухів. У неділю багато християнських конфесій святкували Великдень. Три

22 Апрель, 20:42
Прогноз погоди на 23 квітня, вівторок. Дніпро і область (ВІДЕО)

22 Апрель, 17:49
 #TrashTag челендж у Дніпрі. Ініціативу “прибери історичну локацію” один одному передають райони міста (ВІДЕО)

До Дніпра дістався так званий #TrashTag челендж. Мешканці різних районів міста прибирають історичні локації  і передають ініціативу далі. Забрудненість “до”

22 Апрель, 17:46
Фантастичні гранти і де їх шукати? Про це дніпровським стартаперам розповіла інноваційна конференція (ВІДЕО)

Два з половиною мільйони євро - де шукати такі фантастичні гранти? Про це дніпровським стартаперам розповіла інноваційна конференція. В які

22 Апрель, 15:19