27 Март, 15:34

Мешканці вулиці Косіора вже майже два тижні сидять без газу (відео)

 Мешканці будинку 29б на вулиці Косіора вже майже 2 тижні сидять без газу. У Дніпрогазі на питання жильців, чому його відключили, кожного разу дають різні пояснення, усімі правдами та неправдами людям, що тут мешкають,  вдалося дізнатись справжню причину. Вона виявилась дещо банальною.

 Пенсіонерка Ганна Тимофііївна із 17 березня змушена жити із незручностями, каже, приїхали працівники Дніпрогазу та відключили благо цивілізації по цілому стояку, мотивуючи це витіком.

«Без газа еду нормально не приготовишь, дочка привозит кушать», — розповідає Ганна Добровольська, мешканка  вул. Косіора, 29б.

«Мы стали выяснять кто звонил, где утечка.  Сначала скзали технические работы, а потом, что из-за должника», — каже Ганна Прокипець.

 У результаті ж, сумлінні платники стали заручниками ситуації.  Із сусідами, що живуть на четвертому поверсі, які й заборгували Дніпрогазу понад 3 тисячі , кажуть люди, постійно виникали конфлікти.

«Постоянно заливают, у них отключили еще и свет, воду, вот теперь и газ», — розповідає Тамара Чайкіна, мешканка будинку.

 У Дніпрогазі про боржника не кажуть, а все ще посилаються на витік газу. Через те, що мешканці 52 квартири їх не впустили до себе на перевірку, вони були змушені перекрити газ по стояку.

Кажуть, газ одразу ж увімкнуть, як тільки абонент припинить перешкоджатиме працівникам підприємства, тому звертаються до сусідів із проханням вплинути на мешканців 52-ї квартири. Виходить замкнуте коло, жителі будинку по вулиці Косіора, 29б  кажуть, сусіди, через яких втратили газ, взагалі не йдуть на контакт, а коли ж зустрічаєш їх у дворі ведуть себе дуже агресивно.

[uppod video=http://9-channel.com/wp-content/uploads/video/2014/03/27__Lena_gaz.mp4 poster=http://9-channel.com/wp-content/uploads/2014/03/27__Lena_gaz.jpg type=site]

Автор — Олена Литвиненко

Камера — Володимир Позняк

Вибір редакції

У школах Дніпра розпочали роботу 128 дитячих таборів (ВІДЕО)

  Цього літа в школах Дніпра розпочали свою роботу 128 таборів. Протягом трьох місяців в них мають відпочити 9 тисяч

14 Июнь, 20:44
Дніпрянин Михайло Алексєєнко став срібним призером чемпіонату України з шахів

12 червня в Одесі завершився фінал чемпіонату України з шахів серед юнаків до 8 років. У змаганнях взяли участь 89

14 Июнь, 20:10
Асоціація дніпровських скаутів «СКІФ» запрошує дітей і підлітків у тижневий похід (КОМЕНТАР)

Похід триватиме  тиждень — з 24 по 30 червня на території Новомосковського лісництва.

14 Июнь, 00:32
Прогноз погоди на 14 червня, п’ятницю. Дніпро і область (ВІДЕО)

13 Июнь, 20:38
Українська ідентичність: в історичному музеї ім.Яворницького почався перший науковий форум (ВІДЕО)

Хто ми такі? До яких соціальних груп себе відносимо? Та чи вміємо протистояти пропаганді? Відповіді на ці питання шукає історичний

13 Июнь, 20:27
Безкоштовний відпочинок для вчителів, медиків та інших працівники муніципальних установ у Дніпрі

У Дніпрі другий рік поспіль працює соціальний проект «Гордість Дніпра». Це – безкоштовний табір відпочинку для вчителів, працівників медичних, комунальних

13 Июнь, 20:24
Борис Філатов анонсував у Дніпрі розширення філій дитячо-юнацького центру «Штурм» 

У Дніпрі проходить фінал традиційної спартакіади дитячо-юнацького центру «Штурм». Третій рік поспіль масштабні активності проводять у рамках програми міського голови

13 Июнь, 20:16
Спортсмени з Дніпра перемогли в турнірах з тхеквондо ВТФ – «G-1 Austria Open» та «Південна Пальміра»

9 червня в австрійському місті Інсбрук закінчився міжнародний турнір G-1 Austria Open з тхеквондо ВТФ, у якому взяли участь понад

13 Июнь, 19:57