27 Март, 15:34

Мешканці вулиці Косіора вже майже два тижні сидять без газу (відео)

 Мешканці будинку 29б на вулиці Косіора вже майже 2 тижні сидять без газу. У Дніпрогазі на питання жильців, чому його відключили, кожного разу дають різні пояснення, усімі правдами та неправдами людям, що тут мешкають,  вдалося дізнатись справжню причину. Вона виявилась дещо банальною.

 Пенсіонерка Ганна Тимофііївна із 17 березня змушена жити із незручностями, каже, приїхали працівники Дніпрогазу та відключили благо цивілізації по цілому стояку, мотивуючи це витіком.

«Без газа еду нормально не приготовишь, дочка привозит кушать», — розповідає Ганна Добровольська, мешканка  вул. Косіора, 29б.

«Мы стали выяснять кто звонил, где утечка.  Сначала скзали технические работы, а потом, что из-за должника», — каже Ганна Прокипець.

 У результаті ж, сумлінні платники стали заручниками ситуації.  Із сусідами, що живуть на четвертому поверсі, які й заборгували Дніпрогазу понад 3 тисячі , кажуть люди, постійно виникали конфлікти.

«Постоянно заливают, у них отключили еще и свет, воду, вот теперь и газ», — розповідає Тамара Чайкіна, мешканка будинку.

 У Дніпрогазі про боржника не кажуть, а все ще посилаються на витік газу. Через те, що мешканці 52 квартири їх не впустили до себе на перевірку, вони були змушені перекрити газ по стояку.

Кажуть, газ одразу ж увімкнуть, як тільки абонент припинить перешкоджатиме працівникам підприємства, тому звертаються до сусідів із проханням вплинути на мешканців 52-ї квартири. Виходить замкнуте коло, жителі будинку по вулиці Косіора, 29б  кажуть, сусіди, через яких втратили газ, взагалі не йдуть на контакт, а коли ж зустрічаєш їх у дворі ведуть себе дуже агресивно.

[uppod video=http://9-channel.com/wp-content/uploads/video/2014/03/27__Lena_gaz.mp4 poster=http://9-channel.com/wp-content/uploads/2014/03/27__Lena_gaz.jpg type=site]

Автор — Олена Литвиненко

Камера — Володимир Позняк

Вибір редакції

Прогноз погоди на п’ятницю, 26 квітня. Дніпро і область (ВІДЕО)

25 Апрель, 17:45
Підприємцям Дніпра за порушення трудового законодавства виписали штрафів майже на 9 мільйонів гривень

За останній рік працівники Інспекції з питань праці та зайнятості населення Дніпровської міської ради провели 69 інспекційних перевірок суб’єктів господарської

25 Апрель, 17:41
Будівництво автобану Дніпро-Решетилівка триває

На Дніпропетровщині будують нову ділянку траси національного значення Дніпро-Решетилівка. Чотирисмуговий автобан зводять в об’їзд населених пунктів Петриківського та Царичанського районів.

25 Апрель, 17:35
Дніпровець здобув перемогу на чемпіонаті світу з бразильського джиу-джитсу

25 Апрель, 17:27
У Дніпрі учасникам програми «Доступні ліки» виписано 20 тисяч електронних рецептів

З першого квітня в Україні виписують електронні рецепти за програмою «Доступні ліки», яка поширюється на пацієнтів із серцево-судинними захворюваннями, цукровим

25 Апрель, 17:22
“ПЕНІТА.опера” — в Дніпрі відбулася прем’єра вистави про жінок-довічниць (ВІДЕО)

Мистецький твір, який поєднується з соціальним проектом — “ПЕНІТА.опера”. Прем’єра вистави про довічниць в Дніпрі відбулася 23 квітня.  26 квітня

25 Апрель, 15:17
Нове єврейське кладовище у Дніпрі: міська рада виділить ділянку для поховань громади (КОМЕНТАР)

Нове єврейське кладовище у Дніпрі: міська рада виділить ділянку для поховань громади Двадцять тисяч квадратних метрів землі для єврейського кладовища

24 Апрель, 21:19
Тротуари на проспекті Яворницького ремонтують без залучення коштів міського бюджету (КОМЕНТАР)

У Дніпрі на проспекті Яворницького, біля торгового центру “Лотос”, міняють пошкоджені тротуари.  Роботи ведуть працівники КП "Благоустрій" і Управління контролю

24 Апрель, 15:44