19 Май, 16:42

542 орендодавці вже рік не можуть отримати свої гроші за землю від керівництва ОО УНІРЕМ АГРО плюс (ВІДЕО)

Юрій Окатий віддав під орендне користування свою землю у 2010 році фірмі ОО УНІРЕМ АГРО плюс. Однак, гроші за 2013 рік повернули йому у прострочений термін, і лише тоді, коли чоловік сам навідався до фірми

«Я, звичайно, вів з ними розмову, безпосередньо з Огнівцем, у грудні. Після моїх неодноразових втручань мені привезли 31-го грудня у місто Вільногірськ  розрахунок. Мені,  моїй рідній сестрі  і моїй хрещеній», — розповідає  Юрій Окатий.

 Проте, орендодавець каже, що далі залишати свої землі у фірмі немає сенсу, адже керівництво УНІРЕМ АГРО плюс своїх пайовиків постійно годує обіцянками, уникає та не з’являється на громадські засідання. Юрій Окатий каже, що йому стало прикро, що він отримав свої гроші, а односельці його батьків — ні. Хотів вирішити все по-доброму, але наштовхнувся лише на образи.

 «Коли я послідній раз їздив, щоб добровільно, щоб вони підписали, що вони не віддають землі. Вони мені сказали: «Ти що, Ленін ?! Чого ти за народ пішов? Ви ж розумієте, за 2013 рік не розрахувалися, а що ж уже, вже скоро косити треба, подивіться, які поля», — каже Юрій Окатий.

Тепер більшість пайовиків хоче повернути свої землі, але на це засідання ніхто з представників фірми не з’явився.

«Долари йдуть, урожай був прекрасний. Вони здали все, урожай здали. А гроші де? Де гроші?»

На громадських зборах одностайно обрали ініціативну групу людей, які далі займатимуться питанням повернення паїв людям юридичним шляхом.

«Мы решили, что мы разрываем с ними всякие правовые отношения. Инициативная группа, созданная данным собранием, а на собрании присутствовало около 350 человек пайщиков, мы в дальнейшем планируем разрывать договорные условия и договора с УНИРЕМ АГРО плюс и вылучать землю из их пользования и отдать более перспективным хозяевам земли», — каже Віра Коряка, в.о. голови Боровківської сільської ради.

9 канал спробував з’ясувати чому УНІРЕМ АГРО плюс ігнорує своїх пайовиків. Однак, виконавчий директор сказав, що поля будуть засіяні протягом тижня, а  фінансовими питаннями він не володіє, втім і номером телефону відповідального керівництва також не поділився.

-Це у Дніпропетровську шукайте наше руководство.

-Ви ж комусь підкоряєтесь, скажіть, будь ласка, номер телефону.

-Телефон я не можу сказати, можу сказати лише адресу.

— А чому телефон ні ?

— А чому я повинен? У мене таких повноважень немає. Я виконавчий директор, я за виробництво відповідаю, а не за розрахунки з пайщиками, чи якийсь інший економічний блок питань.

— Чому зараз поля не засіяні і стоять у будяках?

— А хто сказав, що ми не засіяли? Нам осталось на неділю роботи. Через неділю ми закінчуємо повністю. Десь до 26-го числа ми повністю закриваємо все)

Проте, якщо земельні роботи на ділянках орендодавців таки проведуть — на їхнє рішення це вже ніяк не вплине.

[uppod video=http://9-channel.com/wp-content/uploads/video/2014/05/19__Evelyna_Agrofyrma.mp4 poster=http://9-channel.com/wp-content/uploads/2014/05/19__Evelyna_Agrofyrma.jpg type=site]

Вибір редакції

Прогноз погоди на 18 та 19 травня, вихідні. Дніпро і область (ВІДЕО)

17 Май, 16:25
Поліцейськи сирени, автоматні черги та спецпризначенці — біля ДніпроОДА пройшли планові навчання з територіальної оборони (ВІДЕО)

Поліцейськи сирени, автоматні черги та десятки спецпризначенців у масках - зранку 17 травня біля Дніпропетровської облдержадміністрації відбулися планові навчання з

17 Май, 14:09
Прогноз погоди на 17 травня, п’ятницю. Дніпро і область (ВІДЕО)

16 Май, 17:39
На Дніпропетровщині будується автобан європейської якості

  Без вибоїн та заторів – у напрямку Києва. На Дніпропетровщині триває будівництво нової ділянки траси державного значення Дніпро-Решетилівка. Сучасний

16 Май, 17:21
Ліцеїст із Дніпра виборов бронзову медаль з інформатики на конференції ICYS-2019 в Куала -Лумпур (ВІДЕО)

Бронзова медаль з інформатики — у ліцеїста з Дніпра. Одинадцятикласник Михайло Ветлужських виборов нагороду міжнародної наукової конференції, що відбулася у

16 Май, 17:01
«Урок справедливості» для учнів 3 і 4 класів 96 школи провели справжні судді (ВІДЕО)

"Уроки справедливості" - всеукраїнська акція, яку вже другий рік проводять члени Ради суддів України. Шкільне спілкування із учнями молодших класів

15 Май, 17:00
За два місяці на в’їздах до Дніпра перевірили майже півтори тисячі вантажівок

Майже півтори тисячі фур перевірили на в’їздах до Дніпра протягом останніх двох місяців. Близько двох сотень з них – перевантажені.

15 Май, 15:33
Музей «Пам’ять єврейського народу та Голокост в Україні» запрошує на святкування Міжнародного дня музеїв!

Дорогі друзі! Музей «Пам’ять єврейського народу та Голокост в Україні» запрошує на святкування Міжнародного дня музеїв!

15 Май, 15:26