21 Май, 18:16

Робота нового маршруту, сполученням Дніпродзержинськ — Дніпропетровськ, блокується вже більше місяця (ВІДЕО)

Новий маршрут повинен доправляти пасажирів з правого берега Дніпродзержинська — площі ДМК,  до Дніпропетровського автопорту «Новий центр». Раніше такого напрямку не існувало.

Підприємство “Автопромінь”  виграло тендер на цей маршрут ще у січні, з квітня нові автобуси «Мерседес» повинні були вийти на маршрут, проте цього не відбулося.

«Предприятие, которое заняло 2- е место в конкурсе,  это предприятие «Интерспецмаркет», блокирует своими транспортными средствами работу наших автобусов. Когда автобусы подаются на посадку, подъезжают автобусы  маршрута №100, которые обслуживает «Интерспецмаркет», либо легковые автомобили, которые принадлежат сотрудникам этого предприятия и они просто перегораживают дорогу нашим автобусам», — розповідає Ігор Кузьминський, заступник директора ДП “Таксі — Сервіс” ВАТ “Автопромінь”.

Раніше  для того, щоби дістатися з площі ДМК до “еталонів”, що відправляються з залізничного вокзалу Дніпродзержинська на Дніпропетровськ, потрібно було під’їжджати маршруткою № 100, що належить “Інтерспецмаркету”. З появою нового сполучення “Автопроміню”, це стало зайвим. Останні отримали безліч перевірок, в їхній роботі вишукували недоліки.

«При проведении конкурса не был хорошо проработан вопрос подготовки паспортов маршрута. Согласно действующего законодательства, разработку паспортов обеспечивает организатор перевозок,  в данной ситуации —  управление инфраструктуры. Есть вопросы в недоработке паспорта, управление инфраструктуры пошло тем путем, что есть маршрут — есть проблема, нет маршрута — нет проблемы», — каже Ігор Кузьминський — заступник директора ДП “Таксі — Сервіс” ВАТ “Автопромінь”.

Цей новий маршрут дозволив би заощадити пасажирам близько 6 гривень, кажуть в автопідприємстві. Натомість автобуси “Автопроміню” відправляються майже порожні. З 57 місць не займають навіть 20. У порівнянні з “еталонами” і “Богданами”, що курсують за цим напрямком, умови проїзду в “Мерседесі” одназначно кращі.

«Вентиляция воздуха отличная — не жарко. Намного мягче ехать и пассажиру, и водителю, чем на «Эталоне». Он весь на пневмоходу, это не рессоры, это воздушные подушки», — говорить Дмитро Школьник,  водій автобусу ДТ “Таксі — Сервіс” ВАТ “Автопромінь”.

Комфортність цього маршруту підтверджують і нечисленні пасажири, що тільки почали користуватися цими автобусами. Люди розповідають, “Мерседеси” рухаються за графіком. Не потрібно чекати повного завантаження та немає штовхонини поміж рядами.

«Раньше ездили “Эталонами” и «Богданами», очень неудобно. Сидения жесткие, народу много, не продохнуть, очень жарко. А в этих удобно, прохладно, никто не толкается» — розповідає Олег — пасажир автобусу “Мерседес”.

«Это удобно с «Нового центра» ехать. У нас правый берег больше, чем левый. Там людей больше живет. Я думаю, будут ездить, будут заполняться хотя бы наполовину», — каже Ян — пасажир автобусу “Мерседес”.

В “Автопроміні” розповідають:  нещодавно отримали лист з управління інфраструктури обласної адміністрації. В ньому повідомляється про намір розірвати із ними договір. Ігор Кузьминський — заступник директора автопідприємства каже, напрямок пророблений та затребуваний. Навіщо його знищувати — не зрозуміло. Коментарів з цього приводу від чиновників 9 канал не отримав, в телефонному режимі нам повідомили: із ситуацією розбиратимуться в судовому порядку.

 [uppod video=http://9-channel.com/wp-content/uploads/video/2014/05/21__10_Vernigorova_Avtobusy.mp4 poster=http://9-channel.com/wp-content/uploads/2014/05/21__10_Vernigorova_Avtobusy.jpg type=site]

Автор — Анна Вернигорова Камера — Олександр Вернігоров                      

Вибір редакції

Розстріляна інсталяція. У Дніпрі встановили металеві фігури, покликані нагадувати містянам про події на сході України (КОМЕНТАР)

Всього скульптур 12, розташовані у найлюдяніших місцях - сквері біля облдержадміністрації та на Фестивальному причалі. Досвід ідентичного проекту у Києві

16 Август, 18:20
Податкова міліція паралізувала роботу мережі АЗС “СКАЙ” (ВІДЕО)

Ранок 14 серпня. Під прицілом податкової міліції та першого заступника фіскальної служби Дніпропетровщини, Сергія Пенькова, опинилася мережа АЗС “СКАЙ”. Податківці

16 Август, 18:18
З 27 по 29 вересня у Дніпрі відбудеться щорічний DniPRO GogolFest (ВІДЕО)

Дніпро б'є власні рекорди з кількості фестивалів у 2019 році. Щорічний "Гогольфест" дістався і нашого міста. Це фестиваль сучасного мистецтва,

16 Август, 18:01
У мерії розпвіли куди звертатися містянам щодо обрізування і видалення дерев

  Із заявами обрізати дерева чи видалити аварійні, які ростуть на міських територіях, мешканці Дніпра можуть звертатися на єдину гарячу

16 Август, 15:23
Дніпро успішно реалізовує європейську практику поводження з безпритульними тваринами

У Дніпрі муніципалітет ефективно реалізовує європейські метод і практику контролю безпритульних собак і котів. Загалом у світі діють декілька напрямків

16 Август, 15:11
У Дніпрі продовжують відновлювати ліфти

У житлових будинках Дніпра всі ліфти мають працювати – таке завдання дав комунальникам мер Борис Філатов. Торік відновили рекорду кількість

16 Август, 15:09
XVII сесія Дніпропетровської обласної ради зібрала 84 депутати

  Вони проголосували за низку важливих рішень, що забезпечують життєдіяльність області. - 51 000 000 грн – державна субвенція на

16 Август, 15:04
У Дніпрі ремонтують 5 доріг: де можуть бути незручності для водіїв

16 серпня у Дніпрі одночасно ведуться роботи на 5 вулицях. Про це повідомляє Інформатор, посилаючись на прес-службу Дніпровського міської ради.

16 Август, 14:45