25 Июнь, 18:13

здійснення заходів, спрямованих на соціальну адаптацію та реабілітацію колишніх засуджених – це чи не основна умова повернення особи до повноцінного життя після звільнення(ВІДЕО)

Недостатньо лише позбавити волі злочинця, необхідно зробити все можливе, аби вплинути на свідомість людини і направити її на життя у правомірному руслі. Такої думки дотримуються пенітенціарії та міліція.

Робота по виправленню та ресоціалізації осіб, які вчинили злочин, починається одразу по прибутті до установи виконання покарань та триває протягом всього часу відбування покарання.

В першу чергу пенітенціарії проводять первинну діагностику особистості злочинця, визначають наявний рівень соціальних зв’язків. За час свого перебування в місцях позбавлення волі засудженим надається право отримати загальну середню та професійно-технічну освіту, ведеться робота з оформлення паспортів та побутового і трудового влаштування засуджених, які рано чи пізно опиняться на волі.

Всі ці, та багато інших заходів, вживаються для того аби колишній засуджений зміг влаштувати своє життя після звільнення, а отже – не повертатися на злочинний шлях.

Після звільнення особи  питання її подальшої адаптації до умов життя в суспільстві постає вже перед іншим відомством. Основне завдання міліції в цьому руслі – недопущення скоєння нових злочинів.

На жаль, не всі особи, які звільняються з місць позбавлення волі, повертаються до добропорядного життя. Багато в чому це залежить від сприйняття цієї категорії осіб у суспільстві та свідомого вибору особистості, — стверджують пенітенціарії.

 [uppod video=http://9-channel.com/wp-content/uploads/video/2014/06/25__05_Trushova_resotsializatsija.mp4 poster=http://9-channel.com/wp-content/uploads/2014/06/25__05_Trushova_resotsializatsija.jpg type=site]

Вибір редакції

Без батьківського піклування у Дніпрі за півроку залишилося 118 дітей (КОМЕНТАР)

У місті продовжує діяти програма соціального захисту дітей у складних життєвих обставинах. У рамках проекту — організація свят і заходів

19 Июль, 08:19
Прогноз погоди на 19 липня, п’ятницю. Дніпро і область (ВІДЕО)

18 Июль, 21:09
Новини України та світу (ВІДЕО)

В Японському місті Уджі підпалили одну з найвідоміших анімаційних студій Kyoto Animation. Пожежа в триповерховому будинку сталася вночі 17 липня.

18 Июль, 19:53
У Дніпрі коштом міського бюджету ремонтують під’їзди житлових будинків (КОМЕНТАР)

У Дніпрі комунальники проводять планові ремонтні роботи житлових будинків. Цьогоріч запланували ремонти на 140 об'єктах. У будинках 4 та 6

18 Июль, 07:53
Стас і Валєра — «Типові садівники у хмарах» — інсталяція в Дніпрі (КОМЕНТАР)

Валєра і Стас — саме так звати відчайдушних садівників, які проти волі закону всесвітнього тяжіння доглядають за газоном на стіні

17 Июль, 21:02
Прогноз погоди на 18 липня, четвер. Дніпро і область (ВІДЕО)

17 Июль, 20:59
Новини України і світу (ВІДЕО)

Збитий над Донбасом літак, 289 загиблих, які були на борті - 17 липня відзначають роковини трагедії. Нагадаємо, 17 липня 2014

17 Июль, 20:20
У Дніпрі розпочали реконструкцію парку Гагаріна

17 Июль, 20:07