05 Сентябрь, 16:30

Гуманітарну допомогу, яку організував благодійний фонд батальйону “Донбас”, відправлять до шпиталей обласного центру та Павлограда(ВІДЕО)

Знеболювальні препарати, матеріали для перев`язок, антипролежневі матраси та багатофункціональні мобільні кроваті — таку медичну гуманітарну допомогу направили сьогодні до Дніпропетровська. Благодійний фонд батальйону “Донбас” спільними зусиллями зібрав усе необхідне, аби допомогти лікарям поставити поранених бійців на ноги.

«Здесь всего лишь то самое необходимое из препаратов, в чём нуждаются бойцы на передовой. Это собиралось в Киеве. Сейчас мы привезли около двух вот таких грузовиков. У нас на очереди еще две машины на следующей неделе. И так мы будем собирать в том количестве, которое будет возможно», — каже Василь Юрченко, співзасновник, директор благодійного фонду «Подих майбутнього», волонтер.

Дмитро Бабкін — один з перших учасників  батальйону “Донбас” — отримав поранення під Карлівкою ще у травні, зараз боєць лікується амбулаторно та і в “тилу” допомагає своїм підопічним.

«От имени батальона, огромная всем признательность. Волонтеры, в том числе, помогли нам при ранениях и в больницах, и подкармливали, и оплачивали какое-то лечение, т.е. то, которое сами бойцы себе позволить, конечно, не могут. Поэтому помощь волонтёров, меценатов, простых людей — это самое, пожалуй, важное, и то, без чего мы, к сожалению, существовать не можем. Вот добровольческие, по крайней мере, батальоны. Я про армию не говорю, не знаю, как они там, бедные», — розповідає Дмитро Бабкін, старшина добровольчого батальйону “Донбас”.

Учасники  батальйону “Донбас” запевняють:  їх бійців, що дістали поранення, наразі перебуває на Дніпропетровщині не менше півсотні, тож усе отримане медобладнання відсортують та направлять до лікарень Дніпропетровська та Павлограда у найближчий час.

«На данный момент наши бойцы находятся в трёх больницах — 6, 16 больницы и Мечникова. На сегодняшний день, сегодняшняя поставка — это, большей частью, именно медоборудование. Но там есть и продукты питания, и медикаменты», — говорить Олексій Корж, учасник добровольчого батальйону «Донбас».

«Сейчас много бойцов выходит из окружения, поступает много раненых, поэтому более актуальны стали медикаменты, носилки, т.е. всё, что связано с медицинским оборудованием. И наши коллеги из разных городов помогли нам в этом», — розповідає Дмитро Лойченко, учасник добровольчого батальйону «Донбас».

[uppod video=http://9-channel.com/wp-content/uploads/video/2014/09/05__AE_volonteri.mp4 poster=http://9-channel.com/wp-content/uploads/2014/09/05__AE_volonteri.jpg type=site]

Автор — Анна-Єлизавета Мельниченко

Камера — Володимир Позняк

Вибір редакції

Прогноз погоди на 2 та 3 лютого. Дніпро і область (ВІДЕО)

01 Февраль, 19:05
На Дніпропетровщині в моторошній аварії згорів живцем водій іномарки

Згорів живцем під час ДТП. На Дніпропетровщині в моторошній аварії загинув водій автомобіля «Рено». Іншого учасника лобового зіткнення - кермувальника

01 Февраль, 16:56
Прогноз погоди на 1 лютого, п’ятницю. Дніпро і область (ВІДЕО)

31 Январь, 18:55
У провадженні щодо генерала Назарова оголошена перерва до 21 лютого 2019 року

Сьогодні у Дніпровському апеляційному суді продовжили розгляд кримінального провадження за апеляційними скаргами захисника Турик М.П. в інтересах обвинуваченого Назарова В.М., обвинуваченого Назарова

31 Январь, 17:39
Прогноз погоди на 31 січня, четвер. Дніпро і область (ВІДЕО)

30 Январь, 18:57
Українська «Вікіпедія» відзначає 15-тиріччя (ВІДЕО)

На честь цієї дати по всій Україні проходить низка тематичних заходів.  Як це було у Дніпрі — дивіться у сюжеті.

30 Январь, 18:55
Музей імені Скуратовського відзначив свою першу річницю (ВІДЕО)

Маленький, але ювілей — музей пам’яті композитора і поета Володимира Скуратовського відзначив свою першу річницю. 29-го січня в музичній школі

30 Январь, 18:53
Пожежа у занедбаній будівлі Дніпра — рятувальники зупинили вогонь, постраждалих не виявили

Пожежа на бульварі Кучеревського у Дніпрі зайнялася на першому поверсі занедбаної будівлі. Вогонь пошкодив теплоізоляцію та пластикові труби на площі

29 Январь, 18:53