05 Сентябрь, 16:30

Гуманітарну допомогу, яку організував благодійний фонд батальйону “Донбас”, відправлять до шпиталей обласного центру та Павлограда(ВІДЕО)

Знеболювальні препарати, матеріали для перев`язок, антипролежневі матраси та багатофункціональні мобільні кроваті — таку медичну гуманітарну допомогу направили сьогодні до Дніпропетровська. Благодійний фонд батальйону “Донбас” спільними зусиллями зібрав усе необхідне, аби допомогти лікарям поставити поранених бійців на ноги.

«Здесь всего лишь то самое необходимое из препаратов, в чём нуждаются бойцы на передовой. Это собиралось в Киеве. Сейчас мы привезли около двух вот таких грузовиков. У нас на очереди еще две машины на следующей неделе. И так мы будем собирать в том количестве, которое будет возможно», — каже Василь Юрченко, співзасновник, директор благодійного фонду «Подих майбутнього», волонтер.

Дмитро Бабкін — один з перших учасників  батальйону “Донбас” — отримав поранення під Карлівкою ще у травні, зараз боєць лікується амбулаторно та і в “тилу” допомагає своїм підопічним.

«От имени батальона, огромная всем признательность. Волонтеры, в том числе, помогли нам при ранениях и в больницах, и подкармливали, и оплачивали какое-то лечение, т.е. то, которое сами бойцы себе позволить, конечно, не могут. Поэтому помощь волонтёров, меценатов, простых людей — это самое, пожалуй, важное, и то, без чего мы, к сожалению, существовать не можем. Вот добровольческие, по крайней мере, батальоны. Я про армию не говорю, не знаю, как они там, бедные», — розповідає Дмитро Бабкін, старшина добровольчого батальйону “Донбас”.

Учасники  батальйону “Донбас” запевняють:  їх бійців, що дістали поранення, наразі перебуває на Дніпропетровщині не менше півсотні, тож усе отримане медобладнання відсортують та направлять до лікарень Дніпропетровська та Павлограда у найближчий час.

«На данный момент наши бойцы находятся в трёх больницах — 6, 16 больницы и Мечникова. На сегодняшний день, сегодняшняя поставка — это, большей частью, именно медоборудование. Но там есть и продукты питания, и медикаменты», — говорить Олексій Корж, учасник добровольчого батальйону «Донбас».

«Сейчас много бойцов выходит из окружения, поступает много раненых, поэтому более актуальны стали медикаменты, носилки, т.е. всё, что связано с медицинским оборудованием. И наши коллеги из разных городов помогли нам в этом», — розповідає Дмитро Лойченко, учасник добровольчого батальйону «Донбас».

[uppod video=http://9-channel.com/wp-content/uploads/video/2014/09/05__AE_volonteri.mp4 poster=http://9-channel.com/wp-content/uploads/2014/09/05__AE_volonteri.jpg type=site]

Автор — Анна-Єлизавета Мельниченко

Камера — Володимир Позняк

Вибір редакції

У Дніпрі пенсіонер помстився кримінальнику, який тримав у страху весь мікрорайон (КОМЕНТАР)

У Дніпрі пенсіонер підстрелив кримінальника.   У такий спосіб дідусь помстився бандиту, який тривалий час погрожував і йому, і сусідам.

20 Октябрь, 22:15
Нові підручники за програмою НУШ школи області отримають до кінця осені (КОМЕНТАР)

Нові підручники за програмою НУШ школи області отримають до кінця осені   У рамках освітньої реформи, що стартувала цієї осені,

20 Октябрь, 21:45
На сесії Дніпропетровської обласної ради депутати розподілили бюджетні кошти (КОМЕНТАР)

На сесії Дніпропетровської обласної ради депутати розподілили бюджетні кошти   За останні 9 місяців казна Дніпропетровщини зросла на 300 мільйонів

19 Октябрь, 20:14
«Ретрограмма» — виставка графіки відомого художника В’ячеслава Данилова (ВІДЕО)

"Ретрограмма" - виставка графіки відомого художника В'ячеслава Данилова   Універсальний митець, глибокий філософ, носій академічної культури мистецтва, людина, яку сучасники

19 Октябрь, 17:41
Прогноз погоди по місту і області на вихідні, 20 та 21 жовтня (ВІДЕО)

19 Октябрь, 16:15
У Кривому Розі намагалися живцем спалити жінку (ВІДЕО)

Жертва злочину отримала понад 60 відсотків опіків тіла й нині перебуває в реанімації. Чи є шанс на одужання та чому

19 Октябрь, 16:13
Найбільш довгограючу виставу за всю історію Бродвею поставили українською в Дніпрі (ВІДЕО)

Цю п’єсу ставили більш ніж у 45 країнах світу. Її переклали на 35 мов — а віднедавна й на українську.

18 Октябрь, 18:07
«Супер Пані — 2018» вибрали у Дніпрі (ВІДЕО)

Організатори — Університет третього віку. Мета і у навчального закладу, і у конкрусу  одна - довести, що після 60-ти років

18 Октябрь, 17:44