15 Октябрь, 17:03

У Дніпродзержинську, через злочинну безвідповідальність горе-матусі, з голоду ледь не померли троє дітей (ВІДЕО)

З 2010-го по 2013-й рік у родині Григорьєвих народилися дві дівчинки та хлопчик. Після появи останньої дитини молоді батьки почали постійно сваритися і врешті решт господар оселі пішов із сім’ї. 23-річна Анастасія – мати дітей, не нудьгувала і дуже швидко знайшла собі нових залицяльників.

«Уходила всегда вечером – декольте.  На каблуках и, значит, оправилась на прогулочку. И утром, где-то в семь часов утра, она является домой. Дети целую ночь закрыты одни – трое деток!» — розповідає сусідка Валентина.

Останнього разу молодиця залишили малечу аж на три доби. Хтось із сусідів почув дитячі голоси, які благали про допомогу, й викликав відповідні служби. Від побаченого соціальні працівники та правоохоронці вжахнулися.

«В квартире были антисанитарные условия, не для проживання детей. Дети были истощены, без одежды», — каже Емілія Омельянова – оперуповноважений Заводського РВ міліції м. Дніпродзержинська.

У вкрай важкому стані трирічного Дмитрика та двох його сестричок негайно ушпиталили до Дніпродзержинської дитячої лікарні.

«Пришёл с 9-тью килограммами, сейчас у него одиннадцать пятьсот – на сегодняшнее утро», — доповідає Світлана Тищенко – завідувачка відділенням дитячої лікарні №6 м. Дніпродзержинська.

Загроза життю хлопчика вже позаду, а от його сестер через критичний стан довелося санавіацією доправляти до обласного центру. Наймолодша, Ліза, якій лише півтора рочки, нині у комі.

«Состояние оценено как «крайне тяжёлое». Обусловлено как врождённым пороком развития почек, так и общим соматическим статусом, связанным с нарушением питания, элементарной хакексии, которая потребовала проведения интенсивной терапии», — пояснює  Олександр Лацинський – завідуючий відділенням Дніпропетровської обласної дитячої лікарні.

За життя сестричок продовжують боротися лікарі. Тим часом проти горе-матері вже відкрили кримінальне провадження і найближчим часом планують позбавити її батьківських прав.

«С такими мамами достаточно строго надо, однозначно, действовать. Потому что, ну, оставить троих детей, ну, лично для меня — это шок», — каже  Олександр Черненко – 1-й заступник голови м. Дніпродзержинська.

У шоковому стані і батько дітей. Чоловік твердить: якщо суд задовольнить його клопотання, виховуватиме малечу самостійно.

«Видать, я её не очень хорошо знал, если так получилось с детьми. Детей я пытаюсь забрать к себе, в принципе, но будет суд решать как поступить «, — говорить Юрій Григорьєв –батько дітей.

На рішення Феміди чекає і Анастасія. До хворих дітей жінка не поспішає. Чому? Коментувати відмовляється:

«Я ничего говорить не буду.  Я жду решения суда».

За те, що завідомо залишила без допомоги в небезпечному для життя стані власних дітей, жінці загрожує до двох років позбавлення волі.

[uppod video=http://9-channel.com/wp-content/uploads/video/2014/10/15__07_Artur_pomerly_dyti.mp4 poster=http://9-channel.com/wp-content/uploads/2014/10/15__07_Artur_pomerly_dyti.jpg type=site]

Автор — Артур Терещенко

Камера — Олександр Самсонов, Сергій Філіпов

Вибір редакції

У Дніпрі зухвало побили психічно хвору дівчину (КОМЕНТАР)

У Дніпрі зухвало побили психічно хвору дівчину. Злочин, як двоє охоронців на будмайданчику палкою та гумовим шлангом гамселять напівроздягнену жертву,

16 Сентябрь, 19:55
Прогноз погоди на 17 вересня, вівторок. Дніпро і область (ВІДЕО)

На Дніпропетровщину прийшло справжнє похолодання, а разом із ним — і осінні дощі. У вівторок по всій території області очікуємо

16 Сентябрь, 17:52
“Ми — діти темного дуба”: юні митці взяли участь у підготовці до «ГогольФесту» в Дніпрі (ВІДЕО)

У Дніпрі незабаром вперше пройде "ГогольФест" і підготовка до нього вже йде повними обертами. За пензлі взялися навіть діти! В

16 Сентябрь, 17:50
Борис Філатов про бібліотеку імені Джона Маккейна у Дніпрі: «Сюди поїдуть люди з усієї України!»

У Дніпрі відкрили Бібліотеку української діаспори імені Джона Маккейна. Унікальна для країни книгозбірня містить літературу, документи, світлини, платівки, газети та

16 Сентябрь, 16:25
Комунальники Дніпра замінюють і капітально ремонтують трамвайні колії

У Дніпрі є чимало проблемних ділянок трамвайних колій. Прокладені у 80-х роках, а подекуди й раніше, вони становлять реальну небезпеку

16 Сентябрь, 16:17
Тварини — не ресурс: 15-го вересня люди в 24 містах України вийдуть на гуманістичний марш (КОМЕНТАР)

Тварини — не ресурс: у неділю 15-го вересня відбудеться третій Всеукраїнський марш за права тварин. Традиційна хода одночасно пройде в

11 Сентябрь, 19:46
Прогноз погоди на 12 вересня, четвер. Дніпро і область (ВІДЕО)

11 Сентябрь, 18:12
Гасили пожежу на острові та діставали затонулий човен. Дніпровські рятувальники провели навчання на воді (ВІДЕО)

Пожежа на березі Монастирського острова та затонулий катер. Не лякайтеся, це умовні події. Дніпровські рятувальники, пожежники та водолази відпрацьовували алгоритми

11 Сентябрь, 18:08