29 Октябрь, 19:27

Скандал у Новомосковську (ВІДЕО)

Скандал у Новомосковську. В ніч на двадцять восьме жовтня на сайті ЦВК були оприлюднені перші офіційні дані голосування по 38 виборчому округу. На першому місці — Вадим Нестеренко, місцевий аграрій, власник сільгосппідприємства. Його опоненти — екс-міністр оборони Олександр Кузьмук, колишній мер Новомосковська Віктор Літвіщенко, Неля Закора та інші кандидати із такими результатами категорично не згодні. Звинувачують Вадима Нестеренко у підкупі виборців, використанні власного адмінресурсу та у ймовірній змові із членами окружної виборчої комісії та підтасовці голосів. Кандидати вимагали перерахунку голосів та написали купу скарг для розгляду членами окружної комісії. Без розгляду цих документів комісія не може відправити до ЦВК підсумковий протокол із остаточними результатами виборів по округу. Кипіли пристрасті і під стінами ОВК. Із самого ранку зібрався півтисячний мітинг на підтримку кандидата-переможця.

Під стінами будівлі, де розташувалась окружна виборча комісія 38 округу, люди почали збиратися з десятої ранку. За словами очевидців, на місце у робочий час їх привезли організовано, на службових автобусах. Всі вони переважно робочі підприємств, власник яких — Вадим Нестеренко. Про це не на камеру говорять самі мітингуючі.

Поговорити із людьми приїхав Андрій Денисенко. Вадима Нестеренка, який переміг за підрахунками голосів, він звинувачує у подкупі голосів та називає людиною Вілкула.

Кандидати ж, яких обігнав у виборчих перегонах Вадим Нестеренко, не вірять, що  рахували чесно. Адже особисто спілкувалися із багатьма виборцями, їхні прихильності знають. Посилаються і на соціологічні опитування.

У те, що комісія якось позитивно відреагує на їхні скарги, кандидати не вірять. Члени ОВК вже, начебто, підрахували 100% всіх бюлетенів та активно готують на відправку до ЦВК протоколи із мокрими печатками. Наявність системного подкупу та фальсифікацію голосів голова комісії категорично спростовує. А перерахунок голосів, хоча б для того, щоб пристрасті вляглися, каже, буде проводити в єдиному випадку.

Не виключає факт підкупу іноземний спостерігач Кнут Ріхард — однак за п’ять тижнів, що він приймає участь у роботі ОВК 38 округу, нічого подібного не бачив.

Із самого ранку робота у ОВК стоїть на місці, бо ж сервер, через який її члени передають офіційну інформацію на Київ, не працює. Тільки коли він запрацює комісія зможе розглянути скарги від кандидатів та прийняти якісь рішення. Тільки тоді, за процедурою, вони зможуть відправити офіційні документи до ЦВК. У той час люди, яких привезли на мітинг, розпалюють під будівлею багаття аби зігрітися. Додому, кажуть, не підуть та на роботу не вийдуть поки протоколи не відправлять до столиці.

 [uppod video=http://9-channel.com/wp-content/uploads/video/2014/10/29__04_Dobarina_novomoskovsk.mp4 poster=http://9-channel.com/wp-content/uploads/2014/10/29__04_Dobarina_novomoskovsk.jpg type=site]

Вибір редакції

Дніпро на 12 місці в рейтингу кращих міст України для ведення бізнесу (ВІДЕО)

Дніпро — на 12 місці з-поміж інших обласних центрів в рейтингу кращих міст України для підприємництва. Це на 6 позицій

16 Ноябрь, 18:01
Прогноз погоди на вихідні, 17 та 18 листопада, по місту і області (ВІДЕО)

16 Ноябрь, 17:35
На Дніпропетровщині сільських сімейних лікарів навчали онлайн медицині 

Телемедицина – це вже сьогодення сільського лікаря або фельдшера. Сумка-укладка з пересувними діагностичними пристроями і планшетом та мобільний Інтернет –

15 Ноябрь, 16:36
Безпека дитини на першому місці: 15 листопада в Дніпрі відбувся семінар-нарада щодо нововведень у забезпеченні соцзахисту дітей (КОМЕНТАР)

В Україні набула чинності постанова Кабінету міністрів щодо забезпечення соцзахисту дітей. За словами соцпрацівників, держава тепер створила алгоритм взаємодії під

15 Ноябрь, 16:17
Як пов’язані цукровий діабет і діти, народжені раніше строку? (ВІДЕО)

За Днем боротьби з цукровим діабетом в календарі - Всесвітній день недоношених дітей. Його відзначають 17 листопада. Лікарі зазначають: наявність

15 Ноябрь, 15:42
Дощовий ранок і можливий сніг: прогноз погоди на 15 листопада, Дніпро та область (ВІДЕО)

Дощовий ранок і можливий сніг: прогноз погоди на 15 листопада, Дніпро та область  

14 Ноябрь, 21:05
Кримінальна хроніка: на Дніпропетровщині чоловік вбив співмешканку, старшу за нього на 15 років (ВІДЕО)

На допитах підозрюваний поводиться агресивно, на запитання слідчих відповідати відмовляється. Що стало причиною родинного конфлікту? За однією з версій —

14 Ноябрь, 15:14
Прогноз погоди по місту і області на середу, 14 листопада (ВІДЕО)

13 Ноябрь, 18:26