18 Ноябрь, 18:16

Вересневу стихію, що повалила безліч дерев, і досі пам`ятають мешканці будинку №5а по вулиці Киргизькій (ВІДЕО)

Майже 2 місяці тому вереснева буря повалила це дерево на дах п’ятиповерхівки. Місцеві мешканці обурені, бо ж їх скарги ніхто досі не почув.

Подібні ситуації, розповідають, для нашого міста не дивина. Однак служби, до яких звертались занепокоєні жителі будинку, не діють. Вирішити проблему самотужки місцеві мешканці також не можуть.

«Своими силами убрали бы, конечно, договорились бы по стояку, кому это мешает. Но, это нужны деньги и техника  нужна.  Просто отпилить его невозможно, потому что риск в том, что оно упадёт и побьёт людям окна, а за ремонт окон никто же не будет платить. Опять одним жильцам это придётся делать», — каже мешканка будинку Лідія.

«Я лично звонила, соседка из соседней квартиры, заявку на то, чтобы дерево убрали. «Зеленстрой» и аварийная служба принимали. Результата нуль. Ну, и на этом всё. Прошло уже времени очень много», — обурюється мешканка будинку Ірина.

Із приходом негоди місцеві мешканці почали бити на сполох, бо ж крижана тополя в рази збільшує ризик наслідків.

«Ну, это опасно. Обледенение идёт, дерево тяжёлое, а дом старый. Ну, мало ли  что может случиться?!» — говорить Лідія.

«Сейчас дождь идёт. Намерзает всё, а это тополь, он может обломиться в любую минуту, поэтому живём в страхе», — розповідає Ірина.

Комунальне підприємство “МіськЗеленБуд”, натомість, пояснює власну бездіяльність нестачею фінансування. Про заявку мешканців Киргизької, 5а кажуть, пам’ятають. Упоратись із наслідкам вересневого буревію обіцяють першочергово, одразу ж після надходження грошей.

[uppod video=http://9-channel.com/wp-content/uploads/video/2014/11/18__AU_e_derevo.mp4 poster=http://9-channel.com/wp-content/uploads/2014/11/18__AU_e_derevo.jpg type=site]

Автор — Анна-Єлизавета Мельниченко

Камера — Дмитро Большак

Вибір редакції

«Хунта» закривається: волонтерський проект одягу та аксесуарів назвав останній день роботи

Проект "Hunta" заснував Леонід Краснопольский. З початком війни на Донбасі Леонід, уродженець Донецька,  разом із дружиною Ольгою почав допомагати українській армії

16 Июль, 00:41
На Дніпропетровщині затримали вбивцю 33-річної жінки (КОМЕНТАР)

На Дніпропетровщині упіймали вбивцю, який задушив і втопив у річці свою 33-річну співмешканку. Злочин скоів на початку червня в Новомосковську.

15 Июль, 23:21
Прогноз погоди на 16 липня, вівторок. Дніпро і область (ВІДЕО)

15 Июль, 20:53
Порушення виборчого процесу на Дніпропетровщині — громадянська мережа ОПОРА подала 79 звернень до правоохоронців (КОМЕНТАР)

79 фактів порушень виборчого процесу зафіксували представники громадянської мережі ОПОРА на Дніпропетровщині. Відповідні звернення подали до правоохоронних органів. Спостерігачі кажуть:

12 Июль, 21:57
6-річна дитина провалилася у люк. Хлопець майже не зазнав ушкоджень (КОМЕНТАР)

Шестирічний Михайлик, який ввечері напередодні упав у глибокий люк, майже не постраждав. Відбувся переляком і подряпинами, кажуть лікарі. Випадок трапився

12 Июль, 21:55
Пам’ятник Олександру Красносельському у Дніпрі: два роки тому пообіцяли — та досі не відновили (КОМЕНТАР)

До 140-річчя відомого архітектора Олександра Красносельського у Дніпрі активно збиралися відновити пам'ятник на могилі митця. Ювілей припадав на 2017 рік,

12 Июль, 21:53
Новини України та світу (ОГЛЯД)

Автомобіль місії Організації Об'єднаних Націй підірвався на міні в Малі. Внаслідок вибуху поранення отримали 10 миротворців. Про це заявив представник

12 Июль, 20:28
Прогноз погоди на 13 та 14 липня, вихідні. Дніпро і область (ВІДЕО)

12 Июль, 20:27