06 Апрель, 18:40

До кінця року в Україні впровадять нову прокурорську систему (відео)

Давід Сакварелідзе_ заступник генерального прокурора України: Хочу вам с удовольствием представить нового обласного прокурора Матвейчука Виктора Владимировича. Прошу вас принять его в свою большую семью, жаловать его и бороться вместе с ним.

У прокурорських колах Віктор Матвійчук особа добре відома, близько двадцяти років він пропрацював у прокуратурі, був першим заступником прокурора в Херсонській області. З 2011 працював адвокатом. Своїм пріоритетом, новий прокурор Дніпропетровщини підкреслив, ставить принцип гласності та співпраці із громадськістю.

Віктор Матвійчук_прокурор Дніпропетровської області: Найближчим часом вивчу всі кримінальні справи, які є. По ним будуть прийняті в найкоротші сроки рішення і я обов”язково проінформую.

А поки Дніпропетровщина придивляється до чергового нового прокурора, який, до речі, за останні півроку вже третій, заступник Генпрокурора анонсував нові реформи. Вони торкнуться усього прокурорського прошарку. Головна мета — прибрати усі бюрократичні процедури, що гальмують роботу. І наприкінці року, обіцяє Давід Сакварелідзе, в Україні впровадять у дію нову ефективну прокурорську систему, яку зголосилися профінансувати британський та американський уряди.

За новим законом про прокуратуру до 25 квітня кількість прокурорів має зменшитись з 18 з половиною до 15 тисяч. Сьогодні мати таку величезну кількість працівників для України, резюмує заступник Генерального прокурора, — розкіш.

[uppod video=http://9-channel.com/wp-content/uploads/video/2015/04/06__02_Lena_novyj_prokuror.mp4 poster=http://9-channel.com/wp-content/uploads/2015/04/06__02_Lena_novyj_prokuror.jpg type=site]

Вибір редакції

На Дніпропетровщині затримали вбивцю 33-річної жінки (КОМЕНТАР)

На Дніпропетровщині упіймали вбивцю, який задушив і втопив у річці свою 33-річну співмешканку. Злочин скоів на початку червня в Новомосковську.

15 Июль, 23:21
Прогноз погоди на 16 липня, вівторок. Дніпро і область (ВІДЕО)

15 Июль, 20:53
Порушення виборчого процесу на Дніпропетровщині — громадянська мережа ОПОРА подала 79 звернень до правоохоронців (КОМЕНТАР)

79 фактів порушень виборчого процесу зафіксували представники громадянської мережі ОПОРА на Дніпропетровщині. Відповідні звернення подали до правоохоронних органів. Спостерігачі кажуть:

12 Июль, 21:57
6-річна дитина провалилася у люк. Хлопець майже не зазнав ушкоджень (КОМЕНТАР)

Шестирічний Михайлик, який ввечері напередодні упав у глибокий люк, майже не постраждав. Відбувся переляком і подряпинами, кажуть лікарі. Випадок трапився

12 Июль, 21:55
Пам’ятник Олександру Красносельському у Дніпрі: два роки тому пообіцяли — та досі не відновили (КОМЕНТАР)

До 140-річчя відомого архітектора Олександра Красносельського у Дніпрі активно збиралися відновити пам'ятник на могилі митця. Ювілей припадав на 2017 рік,

12 Июль, 21:53
Новини України та світу (ОГЛЯД)

Автомобіль місії Організації Об'єднаних Націй підірвався на міні в Малі. Внаслідок вибуху поранення отримали 10 миротворців. Про це заявив представник

12 Июль, 20:28
Прогноз погоди на 13 та 14 липня, вихідні. Дніпро і область (ВІДЕО)

12 Июль, 20:27
У ФІФА представлять новий Дисциплінарний кодекс, в якому суворо каратиметься прояв расизму

Про це заявив президент організації Джанні Інфантіно, пише 

12 Июль, 20:10