14 Апрель, 18:46

Музиканти українського гурту “Брати Гадюкіни” в Дніпропетровську відмовилися від гонорару на користь поранених вояків (відео)

Музиканти українського гурту “Брати Гадюкіни” залишили благодійний слід у Дніпропетровську. Саме в нашому місті “гади” відмовилися від гонорару на користь поранених вояків. Незадовго до виступу музиканти дізналися про опіковий центр, в якому здійснюють дуже складні операції. А також були вражені цінами на спеціальні антибіотики та відновлюючі ліки. 9 канал разом з волонтерами “Фонду оборони країни” частину музичних грошей уже витратив.

Михайло Лундін: Поспіваємо разом, нє?

Це вони вміють робити найкраще, адже — професійні музики. Трохи ніяковіють від того, що замість театру бойових дій виходять на клубні сцени та розважають великі концертні зали. Та дорікнути їм нема чим: кожен має займатися своєю справою, а “Брати Гадюкіни” щедро діляться плодами своєї. Кожне скачування нового альбому на офіційному сайті поповнює благодійні рахунки.

Ігор Мельничук, музикант гурту «Брати Гадюкіни»: Ми не купляєм танки. Ми допомагаємо людям, які вже постраждали від танків.

Про особливості опікового центру в Дніпропетровську, та і взагалі про його існування, музиканти дізнались із проекту 9 каналу “Сила тилу”, випуску про другу міську лікарню. Тутешні волонтери вдячні, що “Брати Гадюкіни” звернули увагу саме на цю клініку.

Наталія Хазан, волонтер “Фонду Оборони Країни”: Лікарня некрасива для фото і відеозйомки. І я дуже вдячна, що ви звернули увагу саме на цей заклад, бо прфесор Слісаренко —  унікальний лікар, він робить неможливе. Він рятує людей з 75 відсотками опіків.

Команда гурту розголосу щодо зібраних коштів не хотіла, та ми вирішили звітувати принаймні перед публікою, що купувала квитки і сувеніри, і таким чином теж голосувала за життя і здоров’я поранених вояків. У центрі опіків і термічної травми зараз таких лікуються дев’ятеро. Усім потрібні надсучасні антибіотики. Добова доза на одного постраждалого за ціною може коливатися від 30 до 50 доларів — це тільки одне найменування ліків.

Сергій Слісаренко — завідувач опіковим центром міської лікарні №2: Эти антибиотики крайне важны, они позволяють нам проводить сложные пластически-восстановительные операции и не бояться инфекционных осложнений. Эти антибиотики являются аналогами самых передовых препаратов, которые сегодня известны медицинской науке не только в нашей стране, но и за рубежом.

Лікарі, волонтери, аптечні мережі, які дають гуманні ціни, а, буває, і дарують препарати, меценати, творчі люди, серед яких “Брати Гадюкіни” — усі разом намагаються наблизити мир однією великою силою — силою тилу.

Ігор Мельничук, музикант гурту «Брати Гадюкіни»: Ми не хотіли б грати для поранених. Ми б хотіли, щоб не було поранених, але якщо вже так сталось то…

Павло Крахмальов, музикант гурту «Брати гадюкіни»:…то ми всі зараз повинні бути такими маленькими винищувачами, які дуже скоро реагують на потреби. Сьогодні треба це — значить, буде це, завтра буде таке — значить, так. І ми будемо у своїй творчості реагувати дуже скоро і по потребі.

Вибір редакції

Прогноз погоди на 2 та 3 лютого. Дніпро і область (ВІДЕО)

01 Февраль, 19:05
На Дніпропетровщині в моторошній аварії згорів живцем водій іномарки

Згорів живцем під час ДТП. На Дніпропетровщині в моторошній аварії загинув водій автомобіля «Рено». Іншого учасника лобового зіткнення - кермувальника

01 Февраль, 16:56
Прогноз погоди на 1 лютого, п’ятницю. Дніпро і область (ВІДЕО)

31 Январь, 18:55
У провадженні щодо генерала Назарова оголошена перерва до 21 лютого 2019 року

Сьогодні у Дніпровському апеляційному суді продовжили розгляд кримінального провадження за апеляційними скаргами захисника Турик М.П. в інтересах обвинуваченого Назарова В.М., обвинуваченого Назарова

31 Январь, 17:39
Прогноз погоди на 31 січня, четвер. Дніпро і область (ВІДЕО)

30 Январь, 18:57
Українська «Вікіпедія» відзначає 15-тиріччя (ВІДЕО)

На честь цієї дати по всій Україні проходить низка тематичних заходів.  Як це було у Дніпрі — дивіться у сюжеті.

30 Январь, 18:55
Музей імені Скуратовського відзначив свою першу річницю (ВІДЕО)

Маленький, але ювілей — музей пам’яті композитора і поета Володимира Скуратовського відзначив свою першу річницю. 29-го січня в музичній школі

30 Январь, 18:53
Пожежа у занедбаній будівлі Дніпра — рятувальники зупинили вогонь, постраждалих не виявили

Пожежа на бульварі Кучеревського у Дніпрі зайнялася на першому поверсі занедбаної будівлі. Вогонь пошкодив теплоізоляцію та пластикові труби на площі

29 Январь, 18:53