08 Май, 15:46

Канадці витратять 5 мільйонів доларів на українське зерносховище

Вже у жовтні запрацює перша черга елеватора, на будівництво якої уряд Канади виділив 2 мільйони канадських доларів. Загалом бюджет проекту складає майже 5 мільйонів доларів. На повну потужність об’єкт запрацює у 2018 році. Про це повідомили у департаменті агропромислового комплексу, розвитку сільських територій та ринкового середовища Дніпропетровської ОДА. Будівництво зерносховища здійснюється завдяки співпраці Дніпропетровської облдержадміністрації з канадським урядом в рамках проекту «Розвиток зерносховищ та сільськогосподарських кооперативів в Україні». Воно обслуговуватиме кооператив фермерів «Зерновий», який налічує 35 членів та має у розпорядженні 7 тисяч гектарів землі. Сучасне зерносховище забезпечить економічно вигідне сушіння та зберігання зерна для членів кооперативу. Потужність першої черги елеватору складатиме 18 тисяч тонн. Після завершення будівництва вона збільшиться до 54 тисяч тонн. Швидкість сушіння зерна складатиме 40 тонн на годину.
Нагадаємо, що це вже другий проект, який на території нашої області впроваджують канадці. У Покровському районі завершується будівництво сучасної молочної ферми вартістю майже 2 мільйони доларів.

Вибір редакції

На Дніпропетровщині затримали вбивцю 33-річної жінки (КОМЕНТАР)

На Дніпропетровщині упіймали вбивцю, який задушив і втопив у річці свою 33-річну співмешканку. Злочин скоів на початку червня в Новомосковську.

15 Июль, 23:21
Прогноз погоди на 16 липня, вівторок. Дніпро і область (ВІДЕО)

15 Июль, 20:53
Порушення виборчого процесу на Дніпропетровщині — громадянська мережа ОПОРА подала 79 звернень до правоохоронців (КОМЕНТАР)

79 фактів порушень виборчого процесу зафіксували представники громадянської мережі ОПОРА на Дніпропетровщині. Відповідні звернення подали до правоохоронних органів. Спостерігачі кажуть:

12 Июль, 21:57
6-річна дитина провалилася у люк. Хлопець майже не зазнав ушкоджень (КОМЕНТАР)

Шестирічний Михайлик, який ввечері напередодні упав у глибокий люк, майже не постраждав. Відбувся переляком і подряпинами, кажуть лікарі. Випадок трапився

12 Июль, 21:55
Пам’ятник Олександру Красносельському у Дніпрі: два роки тому пообіцяли — та досі не відновили (КОМЕНТАР)

До 140-річчя відомого архітектора Олександра Красносельського у Дніпрі активно збиралися відновити пам'ятник на могилі митця. Ювілей припадав на 2017 рік,

12 Июль, 21:53
Новини України та світу (ОГЛЯД)

Автомобіль місії Організації Об'єднаних Націй підірвався на міні в Малі. Внаслідок вибуху поранення отримали 10 миротворців. Про це заявив представник

12 Июль, 20:28
Прогноз погоди на 13 та 14 липня, вихідні. Дніпро і область (ВІДЕО)

12 Июль, 20:27
У ФІФА представлять новий Дисциплінарний кодекс, в якому суворо каратиметься прояв расизму

Про це заявив президент організації Джанні Інфантіно, пише 

12 Июль, 20:10