08 Июнь, 17:47

У парку імені Глоби встановили всеукраїнський рекорд: 100 людей одночасно віджималися на брусах (ВІДЕО)

 Для цього знадобилося спортивне знаряддя довжиною у півсотні метрів. Це відбулося у рамках 2-го благодійного фестивалю “Жити здорово!”. Його проводили цими вихідними з нагоди дня захисту дітей.

Для встановлення рекорду у парку ім. Глоби зібралися спортсмени, глядачі та просто небайдужі люди. В один ряд встановили спортивні бруси і дали команду віджиматися.

За словами організаторів, у встановленні рекорду взяли участь 100 людей, на брусах завдовжки 50 метрів кожен з них віджався 24 рази. Самі учасники кажуть, що вони це зробили для того, щоб показати молоді гарний приклад.

«Для того, чтобы показать молодежи, показать хороший пример, чтобы они смотрели и повторяли за нами, и в дальнейшем занимались, тренировались», — каже Арсеній Машенцев,  який взяв участь у встановленні рекорду.

Організатори зізнаються, що рекорд встановлювали із пропагандистською метою — щоб розповісти про важливість здорового способу життя.

«На самом деле, наша задача не только рекорд установить, наша задача — это пропагандировать и нести здоровый образ жизни в массы. Причем мы сегодня инвестируем и много вкладываем, как инициативные общественники, в молодежь. Для нас это важно», — розповідає Оксана Півняк, співорганізатор фестивалю «Жити здорово!».

Встановлення рекорду було лише частиною благодійного фестивалю «Жити здорово», який вдруге проходив у Дніпропетровську. Його присвятили дню захисту дітей.

«Очень важно привлечь внимание к здоровому образу жизни. Украина занимает первое место по естественной убыли населения. Если мы не будем привлекать внимание к активному образу жизни, молодежь все дальше будет зависима от алкоголя, наркотиков и компьютера», — говорить Тимофій Нагорний, президент «Фонду волонтерів України».

[uppod video=http://9-channel.com/wp-content/uploads/video/2015/06/08__07_Filippov_Sportivnyj_rekord.mp4 poster=http://9-channel.com/wp-content/uploads/2015/06/08__07_Filippov_Sportivnyj_rekord.jpg type=site]

Автор — Сергій Філіпов

Камера — Володимир Позняк

Вибір редакції

В Художньому музеї відкрилася персональна виставка графіки відомого художника В’ячеслава Данилова (ВІДЕО)

Універсальний митець, глибокий філософ, носій академічної культури мистецтва, людина, яку сучасники мусять носити на руках — такі думки ми зібрали

19 Октябрь, 17:41
Прогноз погоди по місту і області на вихідні, 20 та 21 жовтня (ВІДЕО)

19 Октябрь, 16:15
У Кривому Розі намагалися живцем спалити жінку (ВІДЕО)

Жертва злочину отримала понад 60 відсотків опіків тіла й нині перебуває в реанімації. Чи є шанс на одужання та чому

19 Октябрь, 16:13
Найбільш довгограючу виставу за всю історію Бродвею поставили українською в Дніпрі (ВІДЕО)

Цю п’єсу ставили більш ніж у 45 країнах світу. Її переклали на 35 мов — а віднедавна й на українську.

18 Октябрь, 18:07
«Супер Пані — 2018» вибрали у Дніпрі (ВІДЕО)

Організатори — Університет третього віку. Мета і у навчального закладу, і у конкрусу  одна - довести, що після 60-ти років

18 Октябрь, 17:44
Прогноз погоди по місту і області на п’ятницю, 19 жовтня (ВІДЕО)

18 Октябрь, 17:37
Ціна на газ для населення і підприємств комунальної теплоенергетики не зміниться до 27 жовтня

Таке рішення, що продовжує попереднє, прийняв 17 жовтня на своєму засіданні Уряд України. Про це повідомив речник Прем’єр-міністра України. Нагадаємо, що

18 Октябрь, 15:35
На Дніпропетровщині облаштовуємо ще один ваговий майданчик для контролю вантажівок – Валентин Резніченко 

Будівництво габаритно-вагових комплексів – у співфінансуванні обласним і міським коштом. Тільки-но стартували роботи на трасі М-04 Знам’янка-Луганськ-Ізварино. Це магістраль національного

18 Октябрь, 14:45