01 Июль, 18:24

День донора у Дніпропетровській обласній лікарні імені Мечникова — здати кров для поранених бійців прийшли сотні городян (ВІДЕО)

Данилу 19. Уперше в житті хлопець став донором трохи більше року тому, відколи почалася так звана антитерористична операція і кров знадобилася першим пораненим.

«Сдаю кровь, потому что редкая группа», — каже Данило.

Бійцю правого сектора на позивний «Шуруп» – двадцять. Він той, кому знадобилася допомога донорів. Непритомного хлопця в дніпропетровську лікарню доставили з травматичною ампутацією ноги з-під Донецька. Підірвався на розтяжці.

«В мені 50% чиєїсь крові , хтось добровільно здав для мене так само. Вчасно спасли життя . Саме мінімальне, що можу зробити — це просто сказати «дякую», — каже боєць ДУК «Правий сектор», позивний «Шуруп».

У дніпропетровській лікарні імені Мечникова з самого ранку зареєструвалися сотні, а прийшли тисячі донорів – добровольців. Здають кров для порятунку бійців.

«Я сама хотела бы помочь нашим бойцам в такое нелегкое время в нашей стране. Буду рада помочь, несмотря на то, что очереди и время придётся потратить», — каже Юлія, донор – доброволець.

«Свой долг надо исполнить перед страной, перед родиной. Помогаем, чем можем», — каж еОлексій, донор- доброволець.

Потреба в препаратах донорської крові у Дніпропетровську з початку АТО збільшилася в два з половиною рази. Майже кожний тяжкопоранений на сході, доставлений у дніпропетровську лікарню, потребує переливання. Один із них Олександр з дев‘яносто третьої бригади:

«Без їхньої крові дуже багато хлопців просто б не вижили».

«Мы каждый день переливаем десятки литров крови. На время, когда идет АТО, перелито больше тонны крови, точнее —  1120 литров, именно в больнице Мечникова .  Мы все делаем, чтобы спасать ребят, не теряя ни одной минуты», — розповідає  Сергій Риженко, головний лікар Дніпропетровської обласної лікарні ім.. Мечникова.

Тільки за останній місяць на Дніпропетровщині до пунктів забору крові прийшли тисячі громадян. Це майже півтисячі літрів задля порятунку поранених. Потреба у відновлюванні запасів існує постійно, особливо під час загострення ситуації на сході.

Вибір редакції

У Дніпрі пенсіонер помстився кримінальнику, який тримав у страху весь мікрорайон (КОМЕНТАР)

У Дніпрі пенсіонер підстрелив кримінальника.   У такий спосіб дідусь помстився бандиту, який тривалий час погрожував і йому, і сусідам.

20 Октябрь, 22:15
Нові підручники за програмою НУШ школи області отримають до кінця осені (КОМЕНТАР)

Нові підручники за програмою НУШ школи області отримають до кінця осені   У рамках освітньої реформи, що стартувала цієї осені,

20 Октябрь, 21:45
На сесії Дніпропетровської обласної ради депутати розподілили бюджетні кошти (КОМЕНТАР)

На сесії Дніпропетровської обласної ради депутати розподілили бюджетні кошти   За останні 9 місяців казна Дніпропетровщини зросла на 300 мільйонів

19 Октябрь, 20:14
«Ретрограмма» — виставка графіки відомого художника В’ячеслава Данилова (ВІДЕО)

"Ретрограмма" - виставка графіки відомого художника В'ячеслава Данилова   Універсальний митець, глибокий філософ, носій академічної культури мистецтва, людина, яку сучасники

19 Октябрь, 17:41
Прогноз погоди по місту і області на вихідні, 20 та 21 жовтня (ВІДЕО)

19 Октябрь, 16:15
У Кривому Розі намагалися живцем спалити жінку (ВІДЕО)

Жертва злочину отримала понад 60 відсотків опіків тіла й нині перебуває в реанімації. Чи є шанс на одужання та чому

19 Октябрь, 16:13
Найбільш довгограючу виставу за всю історію Бродвею поставили українською в Дніпрі (ВІДЕО)

Цю п’єсу ставили більш ніж у 45 країнах світу. Її переклали на 35 мов — а віднедавна й на українську.

18 Октябрь, 18:07
«Супер Пані — 2018» вибрали у Дніпрі (ВІДЕО)

Організатори — Університет третього віку. Мета і у навчального закладу, і у конкрусу  одна - довести, що після 60-ти років

18 Октябрь, 17:44