02 Июль, 18:02

Життя поряд із болотом — більше року мешканці будинку 17 по вулиці Ротній страждали через прорив каналізації (ВІДЕО)

Будинок номер 17 по вулиці Ротній привів би в жах будь-якого спеціаліста з фен-шуй: тут тобі і вибиті вікна у під’їзді, і сусідство з залізницею. Проте це не найбільші проблеми для його мешканців. Що насправді заважає їм жити нормально, так це відсутність каналізації.

Посеред двору розлилося справжнє болото з нечистот. Старожили згадують: колись вони намагалися самотужки вирішити проблему. Вирили стічний канал, щоб відвести багнюку подалі від двору. Проте працівники залізниці його закопали. Тоді жителі почали наймати колекторні машини, які приїздили раз в три місяці.

Мешканка будинку Віра Миколаївна зізнається: постійно платити за таку послугу ні в кого немає змоги. А ті, хто дійсно мають цим займатися — «Жилсервіс №9», до відомства якого після реформи ЖЕКів перейшов будинок — не роблять нічого.

«Обращались во все инстанции по поводу нашей канализации. Писали звернення. Это было 11.10.14, но ответа так и не пришло. Канализация течёт почти полтора года. Тут же гуляют дети всё-таки. Нам просто некуда выйти», — розповідає Віра Українська— мешканка будинку.

Цьогоріч мешканці злощасного будинку знову штурмували усі можливі інстанції. Восьмого червня Надія Олексійовна віднесла ще одну заяву до «Жилсервісу» та поспілкувалася з його начальником.

«Он пообещал, что сделают заявку, пришлют людей из горводоканала, чтобы они обследовали наши ямы. Приехали человек десять — это люди, которые чистят канализацию. Посмотрели и уехали, говорят, что этим не занимаются», — каже Надія Петровцева мешканка будинку.

І поки у комунальних службах розбираються, хто саме має вирішувати цю проблему, мешканці продовжують жити поряд з болотом.

Будівля була зведена у 1954 році. Вона класифікується як «будинок з частковими умовами». Востаннє тут робили ремонт років двадцять назад — і також зусиллями мешканців. Труби у підвалі, електричні щитки у під’їзді, парадні двері — усе це потребує заміни. Однак ніхто нічого не робить. І лише списки боржників за невідомі послуги вивішуються регулярно.

Після інформаційного запиту «9-го каналу» «Жилсервіс» усе-таки направив до двору колекторні машини. Працівники запевняють: зреагували відразу, як стало відомо, що вигрібна яма забита.

«После того, как поступила заявка на нашу диспетчерскую службу о том, что течь с дворовой ямы забита, после этого поставили в план на откачку. Сегодня проводится откачка», — пояснює Олег Золотаревський — старший інженер «Жилсервісу-9».

Проте це лише тимчасові міри. Для остаточного вирішення проблеми відсутності каналізації на Ротній,17 «Жилсервіс» пообіцяв поставити спеціальне обладнання.

[uppod video=http://9-channel.com/wp-content/uploads/video/2015/07/02__08_Trofimova_kanalizatsija.mp4 poster=http://9-channel.com/wp-content/uploads/2015/07/02__08_Trofimova_kanalizatsija.jpg type=site]

Автор — Юлія Трофімова Камера — Володимир Позняк

Вибір редакції

Без батьківського піклування у Дніпрі за півроку залишилося 118 дітей (КОМЕНТАР)

У місті продовжує діяти програма соціального захисту дітей у складних життєвих обставинах. У рамках проекту — організація свят і заходів

19 Июль, 08:19
Прогноз погоди на 19 липня, п’ятницю. Дніпро і область (ВІДЕО)

18 Июль, 21:09
Новини України та світу (ВІДЕО)

В Японському місті Уджі підпалили одну з найвідоміших анімаційних студій Kyoto Animation. Пожежа в триповерховому будинку сталася вночі 17 липня.

18 Июль, 19:53
У Дніпрі коштом міського бюджету ремонтують під’їзди житлових будинків (КОМЕНТАР)

У Дніпрі комунальники проводять планові ремонтні роботи житлових будинків. Цьогоріч запланували ремонти на 140 об'єктах. У будинках 4 та 6

18 Июль, 07:53
Стас і Валєра — «Типові садівники у хмарах» — інсталяція в Дніпрі (КОМЕНТАР)

Валєра і Стас — саме так звати відчайдушних садівників, які проти волі закону всесвітнього тяжіння доглядають за газоном на стіні

17 Июль, 21:02
Прогноз погоди на 18 липня, четвер. Дніпро і область (ВІДЕО)

17 Июль, 20:59
Новини України і світу (ВІДЕО)

Збитий над Донбасом літак, 289 загиблих, які були на борті - 17 липня відзначають роковини трагедії. Нагадаємо, 17 липня 2014

17 Июль, 20:20
У Дніпрі розпочали реконструкцію парку Гагаріна

17 Июль, 20:07