03 Сентябрь, 18:14

У Дніпропетровську, вистрибнувши з вікна восьмого поверху, загинув школяр (ВІДЕО)

Дніпропетровськ, друге вересня, третя година дня. Біля під’їзду багатоповерхівки лежить мертве тіло 9-річного Микити, поруч — згорьовані батьки та сусіди.

«Он очень хороший мальчик , но впечатлительный очень. Он постоянно с папой, с мамой. Он спокойный.  Ребёнок домашний, ребёнок адекватный», — каже сусідка Ольга.

Микита, якому за тиждень мало б виповнитися десять років, помер страшною смертю. На очах паралізованої бабусі та сусідки, яка доглядає за хворою жінкою, хлопчина, без особливих пояснень, вчинив суїцид.

«5-классник пришел со школы. Сказал своей бабушке, что у него были некие проблемы в школе. Зашел в спальню, снял сетку и выпрыгнул из окна», — розповідає Ганна Старчевська, керівник сектору Дніпропетровського МУ міліції.

У сусідки, на очах якої хлопчина вкоротив собі віку, стався нервовий зрив. Спілкуватися із журналістами жінка відмовилася, натомість її донька зголосилася переповісти, як все було:

«Сетка с окна лежит на кровати и он стоит на подоконнике. Она ему говорит: Никита, что ты делаешь, сынок, иди поговорим. Он ей только помахал рукой и прыгнул».

«С ушей, со рта кровь пошла. Пульса попробовал нету. Все. Я ему глаза закрыл. Помолился», — пояснює свідок Сергій.

Батько загиблого хлопця не стримує сліз. Чоловік каже: того ранку до школи Микита йшов у гарному настрої. Що, а головне — хто міг зламати психіку синові та підштовхнути його до фатального кроку, — не розуміє.

Однокласники загиблого розповідають: під час уроку Микита почав бавитися, пускаючи мильні кульки. Це не сподобалося вчительці української мови й вона зробила йому зауваження. Обурившись, хлопчина заліз під парту і до кінця уроку звідти не вилазив.

Ольга Федорівна, бабуся однокласника загиблого хлопця: «Каже: такого конфлікта, бабушка, не було. Просто учитель сказала, шо нельзя на уроках, він пускав пузирі, ну, нельзя на уроках, мол, спрячь, чтобы это  больше не повторилось. От так мне сказал мой внук, вони ж в однім класі».

Один із старшокласників переповідає іншу конфліктну ситуацію, в епіцентрі якої того дня опинився хлопчина. Виявляється, на уроці біології Микиту по голові вдарив однокласник. Микита дав здачі, це помітила вчителька.

«Там были разборки какие-то. Потом, в итоге, учительница его вывела из кабинета и начала на него орать».

Директорка школи дивується і запевняє: конфліктних ситуацій за участі Микити в той день не було.

Людмила Хмеленко, директор школи №142 м.Дніпропетровська:»Контакт ребенка с детьми был нормальным. Был контакт учителя с родителями, был очень тесный. Никаких признаков тревожности не было замечено у ребенка».

Так хто ж довів хлопчину до самогубства і чи винна у цьому школа? Відповідь на це запитання правоохоронці обіцяють оприлюднити по завершенню слідства.

«В рамках досудебного расследования будут допрошены родители, учителя, а также ученики, дабы установить причину конфликта», — каже Ганна Старчевська.

Автори — Евеліна Михайленко, Артур Терещенко

Камера — Олександр Самсонов

Вибір редакції

У Дніпрі зухвало побили психічно хвору дівчину (КОМЕНТАР)

У Дніпрі зухвало побили психічно хвору дівчину. Злочин, як двоє охоронців на будмайданчику палкою та гумовим шлангом гамселять напівроздягнену жертву,

16 Сентябрь, 19:55
Прогноз погоди на 17 вересня, вівторок. Дніпро і область (ВІДЕО)

На Дніпропетровщину прийшло справжнє похолодання, а разом із ним — і осінні дощі. У вівторок по всій території області очікуємо

16 Сентябрь, 17:52
“Ми — діти темного дуба”: юні митці взяли участь у підготовці до «ГогольФесту» в Дніпрі (ВІДЕО)

У Дніпрі незабаром вперше пройде "ГогольФест" і підготовка до нього вже йде повними обертами. За пензлі взялися навіть діти! В

16 Сентябрь, 17:50
Борис Філатов про бібліотеку імені Джона Маккейна у Дніпрі: «Сюди поїдуть люди з усієї України!»

У Дніпрі відкрили Бібліотеку української діаспори імені Джона Маккейна. Унікальна для країни книгозбірня містить літературу, документи, світлини, платівки, газети та

16 Сентябрь, 16:25
Комунальники Дніпра замінюють і капітально ремонтують трамвайні колії

У Дніпрі є чимало проблемних ділянок трамвайних колій. Прокладені у 80-х роках, а подекуди й раніше, вони становлять реальну небезпеку

16 Сентябрь, 16:17
Тварини — не ресурс: 15-го вересня люди в 24 містах України вийдуть на гуманістичний марш (КОМЕНТАР)

Тварини — не ресурс: у неділю 15-го вересня відбудеться третій Всеукраїнський марш за права тварин. Традиційна хода одночасно пройде в

11 Сентябрь, 19:46
Прогноз погоди на 12 вересня, четвер. Дніпро і область (ВІДЕО)

11 Сентябрь, 18:12
Гасили пожежу на острові та діставали затонулий човен. Дніпровські рятувальники провели навчання на воді (ВІДЕО)

Пожежа на березі Монастирського острова та затонулий катер. Не лякайтеся, це умовні події. Дніпровські рятувальники, пожежники та водолази відпрацьовували алгоритми

11 Сентябрь, 18:08