14 Сентябрь, 17:09

Політична партія “УКРОП” провела Всеукраїнський з’їзд (ВІДЕО)

Одностайно проголосувавши за участь партії у місцевих виборах, делегати “УКРОПу” зі всієї країни познайомилися з представленими кандидатами у мери. Серед претендентів на крісла очільників міст особливо виділялися дніпропетровці, оскільки вони говорили не лише про основні цілі та завдання — децентралізацію та повний демонтаж старої системи влади, а й про вирішення місцевих проблем. Кажуть: їздити будуть до всіх населених пунктів, де потрібна допомога.
“Де буде потрібна моя допомога — там я буду працювати. Якщо буде потрібна в Києві — я буду в Києві, якщо буде потрібна в Дніпропетровську — я буду в Дніпропетровську. Кривий Ріг, Дніпродзержинськ — не важливо. Моє завдання — щоб Російська Федерація не просунулася ні на йоту там, де зараз вона знаходиться”, — каже Кирил Дороленко – представник партії “ Українське об’єднання патріотів — УКРОП”
Особливу увагу звертають на міста, у яких вплив “Партії Регіонів” особливо відчутно. Кандидат у мери Павлограду Евген Тєрєхов, відомий усім як “Титановий Джексон”, наголошує: його місто — це так званий Західний Донбас зі своїми героями — шахтарями, про яких зараз практично забули.
“В Павлограде нет памятника. Просто, элементарно — памятника погибшим. Люди, которые здоровье оставили свое, люди, которые оставили, в принципе, всю свою жизнь в шахте, под землей. И для них лучше просто почтить их память в первую очередь”, — каже Євген Тєрєхов (”Титановий Джексон”), кандидат у мери Павлограда від «УКРОПу»
Кандидат у мери Кривого Рогу Микола Колесник каже: вони будуть висувати тих, хто пройшов Іловайськ та Дебальцево, бійців, які відомі усій країні, і за яких потрібно голосувати не зважаючи на те, що зараз вони сидять у окопах на сході.
“Мы всё делаем для того, чтобы все вернулись домой. Они должны участвовать в местном самоуправлении, они имеют право! Это такие же инженеры, программисты, слесаря, горняки, шахтеры как и все. И от того что они сегодня проходят службу — это не значит что они вне процесса. Не обязательно вступать в партию — партия «УКРОП» поддержит патриотов, поддержит тех, кто воюет»-, каже Микола Колесник, куратор батальйону “Кривбас”, кандидат у мери Кривого Рогу від «УКРОПу»
«Українське об’єднання патріотів «це партія, у якої слова не розходяться з ділом, яка не йде на зрадницькі домовленості із владою , зазначає народний депутат Андрій Денисенко.
 «УКРОП» задовільняє найголовніший попит українців до політиків — це та політична сила, яка не бреше, говорить правду. І це ті люди, в яких слова не розходяться з ділом”, — каже Андрій Денисенко_лідер партії “УКРОП”
Оксана Томчук стверджує: взагалі зараз обирати немає із кого. «УКРОП» — єдина партія, яка може протистояти існуючій наразі політичній силі, яка гальмує усі реформи.
“Саме ця політична сила наразі найбільш яскраво представляє ту здорову патріотичну силу яка має бути в країні і яка може врешті-решт привести до тих змін, які, на жаль, наразі гальмуються”, — кажеОксана Томчук, голова ради правозахисної групи “Січ”, представниця партії “УКРОП” [uppod video=http://9-channel.com/wp-content/uploads/video/2015/09/14__fesyura_UKROP.mp4 poster=http://9-channel.com/wp-content/uploads/2015/09/14__fesyura_UKROP.jpg type=site]
Автор — Фесюра Анастасія Камера — Володимир Позняк

Вибір редакції

Прогноз погоди на 2 та 3 лютого. Дніпро і область (ВІДЕО)

01 Февраль, 19:05
На Дніпропетровщині в моторошній аварії згорів живцем водій іномарки

Згорів живцем під час ДТП. На Дніпропетровщині в моторошній аварії загинув водій автомобіля «Рено». Іншого учасника лобового зіткнення - кермувальника

01 Февраль, 16:56
Прогноз погоди на 1 лютого, п’ятницю. Дніпро і область (ВІДЕО)

31 Январь, 18:55
У провадженні щодо генерала Назарова оголошена перерва до 21 лютого 2019 року

Сьогодні у Дніпровському апеляційному суді продовжили розгляд кримінального провадження за апеляційними скаргами захисника Турик М.П. в інтересах обвинуваченого Назарова В.М., обвинуваченого Назарова

31 Январь, 17:39
Прогноз погоди на 31 січня, четвер. Дніпро і область (ВІДЕО)

30 Январь, 18:57
Українська «Вікіпедія» відзначає 15-тиріччя (ВІДЕО)

На честь цієї дати по всій Україні проходить низка тематичних заходів.  Як це було у Дніпрі — дивіться у сюжеті.

30 Январь, 18:55
Музей імені Скуратовського відзначив свою першу річницю (ВІДЕО)

Маленький, але ювілей — музей пам’яті композитора і поета Володимира Скуратовського відзначив свою першу річницю. 29-го січня в музичній школі

30 Январь, 18:53
Пожежа у занедбаній будівлі Дніпра — рятувальники зупинили вогонь, постраждалих не виявили

Пожежа на бульварі Кучеревського у Дніпрі зайнялася на першому поверсі занедбаної будівлі. Вогонь пошкодив теплоізоляцію та пластикові труби на площі

29 Январь, 18:53