23 Сентябрь, 18:06

Народні депутати від «Самопомочі» Семен Семенченко та Єгор Соболєв відвідали сесію Дніпропетровської міської ради та підприємство «Дніпропрес»(ВІДЕО)

Така система допоможе економити гроші платників податків. Окрім того, нардепи зустрілися з активістами дніпропетровського осередку “Самопомочі” та відвідали підприємство “Дніпропрес”. Там вони мали нагоду поспілкуватися з трудовим колективом заводу.

Народні депутати від “Самопомочі” Єгор Соболєв та Семен Семенченко прибули до Дніпропетровська. Під час сесії міської ради вони виступили з пропозицією до своїх регіональних колег ввести в обіг електронну систему закупівель “Прозоро”. Таке рішення одразу дасть економію в 15 відсотків та значно полегшить роботу комунальних підприємств, запевняють нардепи.

Єгор Соболєв — народний депутат України від ГО “Самопоміч”: «Для кожного депутата це добра нагода сказати людям: я боровся за те, щоб зекономити ваші гроші. Ми тепер будемо мати більше, зможемо зробити для міста більше, тому від імені колег з Верховної Ради, від імені уряду просимо підтримати цю добру ініціативу та показати ще один добрий приклад, яких ми від Дніпропетровська бачили чимало».

Ситема “Прозоро” розроблена волонтерами з Києва. У нашому місті її вже використовує Бабушкінська районна рада та більше півтори сотні комунальних підприємств.

Семен Семенченко — народний депутат України від ГО “Самопоміч”: «В Министерстве обороны такая система показала свою эффективность. Внедрение таких систем, пока есть экономический кризис в стране — это самый лучший ответ на вопросы, которые постоянно задают люди: «Когда повысят зарплаты? Что будет с нашими пенсиями?»

Тож нардепи переконані: регіональні колеги приймуть вірне рішення. У цілому пан Соболєв та пан Семенченко залишилися задоволеними активністю дніпропетровської громади та діяльністю міської ради.

Семен Семенченко — народний депутат України від ГО “Самопоміч”: «Ми з Семеном одразу помітили, що у вас тут більше порядку: менше ходять по залі, що ми, нажаль, часто бачимо в парламенті. Але, звісно, важливо не тільки те, як депутати виглядають, але і те, як вони голосують. Сподіваємося, сьогодні буде добре рішення».

Одразу після засідання у міській раді, нардепи поїхали до підприємства “Дніпропрес”, щоб поспілкуватися з колективом заводу. Тут нещодавно провели генеральну реконструкцію двох основних цехів.

Вячеслав Мішалов — голова наглядової ради заводу “Дніпропрес”: «Это позволит нам производить востребованную продукцию на европейских рынках, позволит уйти от зависимости по поставкам сталей и сплавов из России. Мы являемся, в данном случае, импортозамещением для локальных потребителей, и все эти ответственные материалы применяются исключительно в ответственнном машиностроении: вооружение, двигатели, строительные части — там, где это нужно и где это ответственно».

У «Самопомочі» вважають: такі зустрічі з представниками робочого класу необхідні для пояснення процесів, що відбуваються у владі. Зараз це — вкрай необхідно. Адже саме ці люди — фундамент майбутнього країни.

[uppod video=http://9-channel.com/wp-content/uploads/video/2015/09/23__05_Trofimova_I_Vnovq_Samopomoshchq.mp4 poster=http://9-channel.com/wp-content/uploads/2015/09/23__05_Trofimova_I_Vnovq_Samopomoshchq.jpg type=site]

Вибір редакції

Що буде із ПТУ та які зміни чекають на студентів?

23 Май, 15:09
Систематизація зелених зон і підготовка пляжів: Як працюватиме департамент парків і рекреації

Систематизація зелених зон і підготовка пляжів: Як працюватиме департамент парків і рекреації У середу, 22 травня, депутати Дніпровської міської ради

23 Май, 15:01
Дітлахів Дніпропетровщини запрошують на «роботу» до «Міста професій» 

Поліцейський, залізничник, лікар чи навіть блогер. Ці та ще безліч інших професій зможуть «приміряти» на себе юні мешканці області. Адже

23 Май, 14:57
Новий департамент та приватизація нерухомості — результати чергової сесії Дніпровської міської ради (ВІДЕО)

Департамент парків і рекреації створили у міській раді Дніпра рішенням чергової сесії. Нове відомство займатиметься усіма зеленими зонами міста, скверами

22 Май, 17:52
“АРТ-паті”. Суботник у формі дитячого свята провели в Новокодацькому районі Дніпра (КОМЕНТАР)

Благоустрій двора і розваги для дітей. Громадська організація “Актив Новокодацького району” влаштувала суботник, цікавий для малечі. Разом з дітками розмалювали

22 Май, 08:17
Прогноз погоди на 22 травня, вівторок. Дніпро і область (ВІДЕО)

21 Май, 17:58
Культура європейських країн у квесті — у Дніпрі провели фестиваль шкільних євроклубів (ВІДЕО)

15 навчальних закладів Дніпра взяли участь у фестивалі шкільних євроклубів. Захід присвятили культурним особливостям країн Євросоюзу та влаштували квест. Учасники

21 Май, 17:57
12-й звітний концерт танцювальної школи “Art People” відбувся на сцені театру опери та балету (ВІДЕО)

Танцювальна школа “Art People” у дванадцятий раз влаштувала грандіозне шоу — щорічний показовий концерт. Цього разу він відбувся в залі

21 Май, 17:47