02 Ноябрь, 11:15

Адвокатів і народних депутатів не пустили до Корбана в СІЗО (фото)

IMG_5196 Юристи партії УКРОП, адвокати Геннадія Корбана та народні депутати намагалися потрапити в слідчий ізолятор СБУ на Аскольдовому провулку, де за їхньою інформацією перебуває лідер УКРОПу Геннадій Корбан, щоб дізнатися про стан його здоров’я.
«Ми хочемо потрапити до Генадія Корбана, оскільки він вже майже добу перебуває в слідчому ізоляторі – вчора ввечері його було доправлено сюди. Ми хочемо поцікавитись його станом здоров’я і самопочуттям. На жаль, адвокатів і народних депутатів не допускають», – повідомив керівник юридичного відділу партії УКРОП Віталій Грень журналістам.
Він нагадав, що вчора ввечері до Корбана було викликано «швидку допомогу», лікарі якої зробили висновок, що його потрібно госпіталізувати. «Зараз необхідно пересвідчитись, яка ситуація з ним і чи можна його транспортувати чи викликати до суду. Чи, можливо, слід відпустити його під заставу чи під підписку про невиїзд», – додав юрист. Він повідомив, що у зв’язку з недопуском адвокатів буде складена заява і передана в правоохоронні органи. IMG_5294   У свою чергу адвокат Корбана Ярослав Гришин зазначив, що йому зі ЗМІ стало відомо, що ГПУ буде добиватись для Корбана запобіжного заходу у вигляді утримання під вартою. При цьому він зазначив, що підозра, що її висунуто Корбану, необґрунтована, затримання його незаконне, а недопуск адвокатів до підзахисного є грубим порушення права на захист, і тому адвокати будуть оскаржувати це як в Генеральній прокуратурі, так і в Європейському суді з прав людини.
«Уже зараз ми займаємось цим», – сказав Гришин .
Присутній на місці народний депутат Андрій Денисенко заявив, що він дуже занепокоєний порушенням прав людини з першої хвилин спецоперації – затримання відбувалось без свідків, адвокатів не допустили і не допускають далі, слідчий не дає дозволу на госпіталізацію, «що є ні чим іншим, як актом залякування нашої політичної сили, яка успішно виступила на останніх виборах».
«Як цю державу назвати правовою, якщо депутати не можуть потрапити до лідера однієї з політичних сил? Ми будемо реагувати, підключимо всі правозахисні і міжнародні організації», – запевнив він. IMG_5395Адвокати і юристи намагались потрапити до приміщення СІЗО, але жоден із входів в будівлю не працював, усі було зачинено на замок. Незважаючи на присутність журналістів і заклики до співробітників через домофони, ніхто до відвідувачів не вийшов і на територію вони допущені не були.
          Наряд патрульної поліції, що прибув до будівлі СІЗО, повідомив, що прийняття заяви про порушення права на доступ адвокатів не входить в їхню компетенцію. «Довелося викликати «стару» міліцію, вони і прийняли у нас документи», – повідомив Грень. IMG_5484(1)

Вибір редакції

Без батьківського піклування у Дніпрі за півроку залишилося 118 дітей (КОМЕНТАР)

У місті продовжує діяти програма соціального захисту дітей у складних життєвих обставинах. У рамках проекту — організація свят і заходів

19 Июль, 08:19
Прогноз погоди на 19 липня, п’ятницю. Дніпро і область (ВІДЕО)

18 Июль, 21:09
Новини України та світу (ВІДЕО)

В Японському місті Уджі підпалили одну з найвідоміших анімаційних студій Kyoto Animation. Пожежа в триповерховому будинку сталася вночі 17 липня.

18 Июль, 19:53
У Дніпрі коштом міського бюджету ремонтують під’їзди житлових будинків (КОМЕНТАР)

У Дніпрі комунальники проводять планові ремонтні роботи житлових будинків. Цьогоріч запланували ремонти на 140 об'єктах. У будинках 4 та 6

18 Июль, 07:53
Стас і Валєра — «Типові садівники у хмарах» — інсталяція в Дніпрі (КОМЕНТАР)

Валєра і Стас — саме так звати відчайдушних садівників, які проти волі закону всесвітнього тяжіння доглядають за газоном на стіні

17 Июль, 21:02
Прогноз погоди на 18 липня, четвер. Дніпро і область (ВІДЕО)

17 Июль, 20:59
Новини України і світу (ВІДЕО)

Збитий над Донбасом літак, 289 загиблих, які були на борті - 17 липня відзначають роковини трагедії. Нагадаємо, 17 липня 2014

17 Июль, 20:20
У Дніпрі розпочали реконструкцію парку Гагаріна

17 Июль, 20:07