02 Ноябрь, 11:15

Адвокатів і народних депутатів не пустили до Корбана в СІЗО (фото)

IMG_5196 Юристи партії УКРОП, адвокати Геннадія Корбана та народні депутати намагалися потрапити в слідчий ізолятор СБУ на Аскольдовому провулку, де за їхньою інформацією перебуває лідер УКРОПу Геннадій Корбан, щоб дізнатися про стан його здоров’я.
«Ми хочемо потрапити до Генадія Корбана, оскільки він вже майже добу перебуває в слідчому ізоляторі – вчора ввечері його було доправлено сюди. Ми хочемо поцікавитись його станом здоров’я і самопочуттям. На жаль, адвокатів і народних депутатів не допускають», – повідомив керівник юридичного відділу партії УКРОП Віталій Грень журналістам.
Він нагадав, що вчора ввечері до Корбана було викликано «швидку допомогу», лікарі якої зробили висновок, що його потрібно госпіталізувати. «Зараз необхідно пересвідчитись, яка ситуація з ним і чи можна його транспортувати чи викликати до суду. Чи, можливо, слід відпустити його під заставу чи під підписку про невиїзд», – додав юрист. Він повідомив, що у зв’язку з недопуском адвокатів буде складена заява і передана в правоохоронні органи. IMG_5294   У свою чергу адвокат Корбана Ярослав Гришин зазначив, що йому зі ЗМІ стало відомо, що ГПУ буде добиватись для Корбана запобіжного заходу у вигляді утримання під вартою. При цьому він зазначив, що підозра, що її висунуто Корбану, необґрунтована, затримання його незаконне, а недопуск адвокатів до підзахисного є грубим порушення права на захист, і тому адвокати будуть оскаржувати це як в Генеральній прокуратурі, так і в Європейському суді з прав людини.
«Уже зараз ми займаємось цим», – сказав Гришин .
Присутній на місці народний депутат Андрій Денисенко заявив, що він дуже занепокоєний порушенням прав людини з першої хвилин спецоперації – затримання відбувалось без свідків, адвокатів не допустили і не допускають далі, слідчий не дає дозволу на госпіталізацію, «що є ні чим іншим, як актом залякування нашої політичної сили, яка успішно виступила на останніх виборах».
«Як цю державу назвати правовою, якщо депутати не можуть потрапити до лідера однієї з політичних сил? Ми будемо реагувати, підключимо всі правозахисні і міжнародні організації», – запевнив він. IMG_5395Адвокати і юристи намагались потрапити до приміщення СІЗО, але жоден із входів в будівлю не працював, усі було зачинено на замок. Незважаючи на присутність журналістів і заклики до співробітників через домофони, ніхто до відвідувачів не вийшов і на територію вони допущені не були.
          Наряд патрульної поліції, що прибув до будівлі СІЗО, повідомив, що прийняття заяви про порушення права на доступ адвокатів не входить в їхню компетенцію. «Довелося викликати «стару» міліцію, вони і прийняли у нас документи», – повідомив Грень. IMG_5484(1)

Вибір редакції

Прогноз погоди на 25 квітня, четвер. Дніпро і область (ВІДЕО)

24 Апрель, 15:03
Вартість послуг комунального підприємства «Ритуальна служба» – одна з найнижчих у місті – експерт

У Дніпрі функціонує комунальне підприємство «Ритуальна служба» Дніпровської міської ради. Вартість послуг, які надає КП, – одна з найнижчих у

23 Апрель, 17:46
Прогноз погоди на середу, 24 квітня. Дніпро і область (ВІДЕО)

23 Апрель, 17:22
23 квітня — Всесвітній день книги і авторського права, а також Всеукраїнський день психолога

Психологія - це прикладна й академічна наука, що вивчає поведінку, психіку і психічні процеси людини. Її доля - це пошук закономірностей

23 Апрель, 14:29
Мурал пам’яті жертв теракту на Шрі-Ланці з’явився у Дніпрі (КОМЕНТАР)

21 квітня увесь світ сколихнула трагічна новина: на Шрі-Ланці прогриміло вісім вибухів. У неділю багато християнських конфесій святкували Великдень. Три

22 Апрель, 20:42
Прогноз погоди на 23 квітня, вівторок. Дніпро і область (ВІДЕО)

22 Апрель, 17:49
 #TrashTag челендж у Дніпрі. Ініціативу “прибери історичну локацію” один одному передають райони міста (ВІДЕО)

До Дніпра дістався так званий #TrashTag челендж. Мешканці різних районів міста прибирають історичні локації  і передають ініціативу далі. Забрудненість “до”

22 Апрель, 17:46
Фантастичні гранти і де їх шукати? Про це дніпровським стартаперам розповіла інноваційна конференція (ВІДЕО)

Два з половиною мільйони євро - де шукати такі фантастичні гранти? Про це дніпровським стартаперам розповіла інноваційна конференція. В які

22 Апрель, 15:19