15 Февраль, 19:19

До Всесвітнього дня онкохворої дитини коридорні стіни Обласної дитячої клінічної лікарні розквітли пастельними фарбами (ВІДЕО)

З дев’ятої ранку до пізнього вечора — у лікарняних стінах. Такий розклад вихідних останні тижні мали художники-волонтери. Все для того, аби наповнити радістю життя малечі, яка майже не покидає цих коридорів.

Олена Володіна, волонтер:»В понедельник, когда они утром приходили, там, каждый в свою палату, или кто-то новый, то, конечно, это была буря эмоций. Они подолгу фотографировались возле каждых персонажей, они обсуждали, они разговаривали, они спорили. А те дети, которые не уходили на выходные домой, то есть анализы не позволяли или состояние здоровья, то они нам помогали».

До організації Дня онкохворої дитини на рівні з волонтерами долучився і медперсонал. Лікарі та медсестри — активні учасники усх етапів цього дива, а завідувач відділенням реконструктивної хірургії сам намалював райдужну корівку навпроти свого кабінету.

Олександр Гладкий, зав. відділенням реконструктивної хірургії з онколіжками ОДКЛ:»Не только мы сотрудничали, но и дети сотрудничали. То есть представьте себе ребёнка, которому дома не разрешают рисовать на обоях. А здесь ему наоборот дают кисточку и краски и говорят: вот, вперёд, стена – иди рисуй! Эти дети просто, когда в первый день пришли, была тут паника у всех. Все бежали, все рисовали и кричали: «Дайте нам что-нибудь ещё разукрасить».

Діти все ж досягли свого. Долоньки-тюльпанчики розквітли уздовж стін. Свої відбитки юні митці залишили спеціальною фарбою, яка сяє у темряві. Шестирічний син Анни не може ходити, тому ще не бачив вражаючих малюнків на стінах. Але ініціативні художники ідуть далі – в дитячі палати. На стінах своєї кімнати хлопчик сподівається побачити улюблених Фіксиків.

Анна, мати онкохворої дитини:»Обстановка более уютная, более домашняя, сказочная, красочная, яркая! Я благодарна людям, которые рисовали эти художества, которые вкладывали сюда свои силы, свой позитив, свою энергетику. И я говорю «спасибо огромное» от всех родителей, от всех деток».

Окрім художнього дива волонтери подарували дітям повітряні кульки, розмальовки, солодощі, мильні бульбашки та інші цікавинки. Аби трохи полегшити боротьбу з хворобою.

[uppod video=http://9-channel.com/wp-content/uploads/video/2016/02/15__Kras_Denq_onkobolqnogo_rebenka.mp4 poster=http://9-channel.com/wp-content/uploads/2016/02/15__Kras_Denq_onkobolqnogo_rebenka.jpg type=site]

Автори — Юлія Красовська, Катерина Рудіца

Камера — Тарас Іванов

Вибір редакції

Без батьківського піклування у Дніпрі за півроку залишилося 118 дітей (КОМЕНТАР)

У місті продовжує діяти програма соціального захисту дітей у складних життєвих обставинах. У рамках проекту — організація свят і заходів

19 Июль, 08:19
Прогноз погоди на 19 липня, п’ятницю. Дніпро і область (ВІДЕО)

18 Июль, 21:09
Новини України та світу (ВІДЕО)

В Японському місті Уджі підпалили одну з найвідоміших анімаційних студій Kyoto Animation. Пожежа в триповерховому будинку сталася вночі 17 липня.

18 Июль, 19:53
У Дніпрі коштом міського бюджету ремонтують під’їзди житлових будинків (КОМЕНТАР)

У Дніпрі комунальники проводять планові ремонтні роботи житлових будинків. Цьогоріч запланували ремонти на 140 об'єктах. У будинках 4 та 6

18 Июль, 07:53
Стас і Валєра — «Типові садівники у хмарах» — інсталяція в Дніпрі (КОМЕНТАР)

Валєра і Стас — саме так звати відчайдушних садівників, які проти волі закону всесвітнього тяжіння доглядають за газоном на стіні

17 Июль, 21:02
Прогноз погоди на 18 липня, четвер. Дніпро і область (ВІДЕО)

17 Июль, 20:59
Новини України і світу (ВІДЕО)

Збитий над Донбасом літак, 289 загиблих, які були на борті - 17 липня відзначають роковини трагедії. Нагадаємо, 17 липня 2014

17 Июль, 20:20
У Дніпрі розпочали реконструкцію парку Гагаріна

17 Июль, 20:07