22 Февраль, 17:41

На Дніпропетровщині стартував Всеукраїнський проект «Учителі англійської мови – агенти змін» (ВІДЕО)

«Знання іноземних мов – непотрібне». Педагоги Дніпропетровщини – іншої думки. По області стартував Всеукраїнський проект «Учителі англійської мови – агенти змін». Протягом тижня два професійні тренери навчатимуть учасників сучасної методології викладання англійської. Потому обрані вчителі самі стануть менторами для колег свого району. Винагорода за кропітку працю — додаткові дві тисячі гривень заробітної платні – щомісячно до завершення року. 

2016 – рік англійської мови. Таку ініціативу Дніпропетровської ОДА підтримали 14 областей України. Відтепер вони беруть участь у проекті «Вчителі англійської мови – агенти змін». Покращувати навички викладання цього тижня будуть 16 найкращих педагогів Дніпропетровщини. Кандидатури відібрали з понад ста онлайн-заявок на участь. Обов’язкові умови: не менше п’яти років відповідного стажу та професійний розвиток протягом останніх двох.

Олег Кужман:»Любой молодой человек сегодня должен знать английский язык. Потому что сегодня открыты границы, сегодня некоторые наши студенты, некоторые наши школьники, ездят за рубеж, получают дополнительное образование. Поэтому это важно, это интересно, это правильно».

Проект «Агенти змін» стартував у рамках кампанії «Україна Speaking» команди Go Global. Ця ініціатива – поза політикою, але стала точкою зустрічі президента, Кабінету Міністрів, посольств, культурних центрів, мовних шкіл та громадськості. Усе – з метою популяризації іноземних мов. Навчальний центр Британської Ради в Україні також підтримав ідею. До року англійської мови підготували безліч програм, а від учасників проекту очікують «зіркового втілення» ідеї. Через чотири роки український рівень володіння англійською мовою помітно підвищиться — так прогнозують.

Пол Кімм, директор Навчального центру Британської Ради в Україні

«У нас є новий веб-сайт святкування року англійської мови. Ми випускаємо десять тисяч — три онлайн-курси. Ці курси зазвичай коштували би близько двох тисяч гривень, але ми даємо ці десять тисяч у користування громадськості по всій Україні».

Олександр учителює 11 років. Тренінг подібного рівня відвідує втретє. Про поточний проект дізнався від районного керівництва. Одразу заповнив анкету – і пройшов!

Олександр Шкода, вчитель англійської мови з м. Нікополь:»Я сподіваюсь зустріти нових цікавих людей, поділитися ідеями, поглибити знання з методики англійської мови. Я очікую професійного розвитку для того, щоб у подальшому я зміг поділитися набутим досвідом з моїми колегами в Нікополі та районі».

Тематика найближчих тренінгів – не лише аспекти викладання. Учасників проекту навчатимуть, як, окрім знань, підвищити впевненість молоді у власних силах. По завершенню тижня ці “агенти” мають скласти план дій з розвитку англійської мови у своєму районі.

Пол Кімм: «Good luck, enjoy your busy week and we wish you all the best! Thank you!».

Вибір редакції

Прогноз погоди на п’ятницю, 22 січня. Дніпро і область (ВІДЕО)

21 Февраль, 18:42
Говоримо українською. У Дніпрі презентували відео, де іноземці читають вірші українських авторів (ВІДЕО)

Зібралися якось єврей, грузин, вірменин, росіянин і вирішили почитати вірші українською. Спробу уклали у таку собі відеоантологію і приурочили до

21 Февраль, 18:41
Верховна Рада проголосувала за реформування системи призову солдат на обов’язкову строкову службу

Відомо, що планується створити на базі військових комісаріатів територіальні центри комплектування та соціальної підтримки, з метою забезпечення правового регулювання діяльності

21 Февраль, 18:23
Вступив в силу наказ, який дозволяє поліцейським користуватися безпілотними літальними апаратами

Тепер для забезпечення правопорядку і запобігання злочинам співробітники Національної поліції зможуть використовувати безпілотники. Про це йдеться в указі Міністерства внутрішніх

21 Февраль, 17:53
Прогноз погоди на 21 січня, четвер. Дніпро і область (ВІДЕО)

20 Февраль, 18:05
«Життя, обірвані війною» — книга нарисів про загиблих мешканців Кам’янського(ВІДЕО)

“Життя, обірвані війною”: у Дніпрі презентували книгу, присвячену Небесній сотні та захисникам України, які родом із Кам’янського. Захід відбувся 19-го

19 Февраль, 19:00
Прогноз погоди на 20 лютого, середу. Дніпро і область (ВІДЕО)

19 Февраль, 18:34
На Дніпропетровщині піротехніки знешкодили 68 одиниць застарілих боєприпасів

19 Февраль, 17:44