25 Февраль, 18:49

Вже не перший рік мешканець Новомосковська тероризує сусідів — прямо у квартирі виготовляє та продає наркотики (ВІДЕО)

 Ми вже розповідали про скарги мешканців багатоповерхівки у Новомосковську. Вони бідкаються, що вже більше 10 років нічого не можуть вдіяти із своїм сусідом. За їх словами, він прямо у квартирі виготовляє і продає наркотики. Тож у під’їзді регулярно стоїть сморід, а по сходам вештаються підозрілі особи. Спокою сусідам немає ні вдень, ні вночі. Численні скарги та заяви до правоохоронців результатів не приносять. За словами жителів будинку, інколи взагалі не було ніякої реакції ні з боку міліції, ні тепер — з поліції.

У поліції розповідають, що чоловіка, якого сусіди звинувачують у наркоторгівлі, дуже добре знають. Як і він їх — взаємні стосунки тривають вже більше 20 років.

Тетяна Попова, старший інспетор Новомосковського відділу поліції:»Громадянин Д., на якого скаржиться заявниця, перебуває в полі зору правоохоронців Новомосковська з 1994 року. За цей час саме правоохоронцями Новомосковська він шість разів був відправлений на лаву підсудних».

Та ще й зараз цей чоловік  під слідством, по іншій справі. Після нашого першого візиту, на момент запису інтерв’ю, минуло рівно два тижні. Що саме встигли за цей час зробити правоохоронці — прямо не відповідають, мовляв, таємниця слідства. Але майже за півмісяці не тільки не провели обшук, але й навіть не подали документи до суду, який мав би надати на це дозвіл.

Если вам поступает заявление, что в квартире кого-то убивают, когда вы попадете в квартиру? В тот день? На следующий день? Или через полмесяца не попадете?

-Ми одразу туди виїдемо і будемо приймати рішення щодо встановлення злочинця і його затримання, — Тетяна Попова, старший інспетор Новомосковського відділу поліції.

Почему вы не сделали то же самое, когда вам поступило заявление?

-Тому, що закон не дозволяє зайти в житлове приміщення громадян без санкції суду.

Відповідь поліцейських нас не задовільнила, тож ми вирішили поспілкуватись безпосередньо із начальником новомосковської поліції. Він теж вважає, що розслідування триває у рамках закону і нічого вдіяти не можна.

-Документироваться преступление может длительное время. Это может быть и две недели, и месяц, и два месяца, и три месяца, — Віктор Рибак, начальник Новомосковського відділу поліції.

-И год?

-Смотря какое преступление, какая ситуация.

-Это оперативная работа?

-Да, оперативная.

-Не очень оперативно получается.

-Ну, вы хотите, чтобы мы за две недели  провернули такую работу, которую нужно собирать по крупицам.

Юрист Андрій Верба вважає, що правоохоронці не можуть не знати про діяльність цього чоловіка, оскільки той вже неодноразово проходив по схожим справам. Тому вони мають не просто турбувати суд своїм клопотанням на обшук. Адже поліція може самостійно проводити оперативну діяльність по виявленню фактів правопорушення.

Андрій Верба, юрист:»Либо она с ним заодно и скрывает эту информацию, и не хочет расследовать, потому что, возможно, «крышует» , возможно, каким-то иным способом заинтересована. Либо не хватает опыта и таких людей в полиции нужно менять».

Як згодом стало відомо, суд не задовільнив клопотання поліції на проведення обшуку. А місцеві мешканці кажуть, що у них у під’їзді нічого не змінилось — торгівля зіллям триває.

[uppod video=http://9-channel.com/wp-content/uploads/video/2016/02/25__04_Filippov_Novomoskovsk,_otvet_politsii.mp4 poster=http://9-channel.com/wp-content/uploads/2016/02/25__04_Filippov_Novomoskovsk,_otvet_politsii.jpg type=site]

Автор — Сергій Філіпов

Камера — Володимир Позняк, Олександр Височин

Вибір редакції

Без батьківського піклування у Дніпрі за півроку залишилося 118 дітей (КОМЕНТАР)

У місті продовжує діяти програма соціального захисту дітей у складних життєвих обставинах. У рамках проекту — організація свят і заходів

19 Июль, 08:19
Прогноз погоди на 19 липня, п’ятницю. Дніпро і область (ВІДЕО)

18 Июль, 21:09
Новини України та світу (ВІДЕО)

В Японському місті Уджі підпалили одну з найвідоміших анімаційних студій Kyoto Animation. Пожежа в триповерховому будинку сталася вночі 17 липня.

18 Июль, 19:53
У Дніпрі коштом міського бюджету ремонтують під’їзди житлових будинків (КОМЕНТАР)

У Дніпрі комунальники проводять планові ремонтні роботи житлових будинків. Цьогоріч запланували ремонти на 140 об'єктах. У будинках 4 та 6

18 Июль, 07:53
Стас і Валєра — «Типові садівники у хмарах» — інсталяція в Дніпрі (КОМЕНТАР)

Валєра і Стас — саме так звати відчайдушних садівників, які проти волі закону всесвітнього тяжіння доглядають за газоном на стіні

17 Июль, 21:02
Прогноз погоди на 18 липня, четвер. Дніпро і область (ВІДЕО)

17 Июль, 20:59
Новини України і світу (ВІДЕО)

Збитий над Донбасом літак, 289 загиблих, які були на борті - 17 липня відзначають роковини трагедії. Нагадаємо, 17 липня 2014

17 Июль, 20:20
У Дніпрі розпочали реконструкцію парку Гагаріна

17 Июль, 20:07