01 Март, 17:13

Повноцінне життя для маленьких пацієнів: Дніпропетровський медичний центр матері та дитини отримав нове устаткування (ВІДЕО)

Це — подарунок  медзакладу від меценатів. Лікарі кажуть: це величезний крок вперед, адже таке обладнання не лише прискорює одуження маленьких пацієнтів, а й робить його безболісним й слідів від ран не лишається потім на все життя.

Тривожні симптоми батьки Поліни помітили півроку тому. У малої почав сильно збільшуватися живіт. Звернулися до лікарні за місцем проживання — у Кіровограді.

Діана, мати дівчинки: “Сделали УЗИ, сказали: думали, киста. Закрывала все органы у ребенка. Та отказались оперировать после многих анализов — направили сюда».

У Дніпропетровському медичному центрі матері та дитини Поліна вже третій місяць. В дитини виявили складну патологію: тератома кишечнику. Величезна доброякісна пухлина заочеревинного простору викликала ускладнення, тепер порушена функція частини травневого тракту.

Ігор Македонський, головний лікар Дніпропетровського спеціалізованого кліничного центру матері та дитини: “Ребенок перенес целый ряд операций по удалению неработающего кишечника. Сейчас есть стома, кишечник выведен наружу. И есть проблемы с заживлением раны, потому что ребенок месяцы находится на полном парентеральном питании».

Полінці пощастило: саме зараз у центрі, де вона проходить лікування, з’явилося сучасне професійне обладнання. Насос для вакуумної терапії ран дозволить уникнути операції з пластики передньої черевної стінки, позбавить її від зайвих рубців. Процедуру можна робити безболісно та не тривожити маленьку. До того ж і строки скорочуються чи не вдвічі. Лікування дітей з розлогими порушеннями цілісності тканин  довго було на Дніпропетровщині проблемою. Воно проходило у декілька етапів — складних, довготривалих і болючих.

Олександр Романенко, хірург: “Это либо закрытие вторичными швами путем натяжения, либо использование кожных лоскутов. Данный аппарат позволяет нам избежать эти этапы, одновременно очистить тканевую поверхность и свести дефект кожи к минимуму».

Минулоріч у центрі тривале й складне лікування пройшли десять малюків з подібними проблемами. Загалом по області їх у рази більше. Та апарат стане у нагоді й для більш легких травм. Допоможе безболісно й швидко загоювати будь-які зовнішні ушкодження, зокрема, важливо це на обличчі, адже система зводить до мінімуму утворення шрамів. Вартість апарату — 70 тисяч гривень. Одного такого для подібної лікарні — достатньо, аби якісно допомогти всім крихітним пацієнтам.

Вибір редакції

Зради поки що немає — заступник міського голови Дніпра прокоментував ситуацію щодо будівництва метро та реконструкції Нового мосту (ВІДЕО)

Метро, Новий міст та вивезення сміття. Заступник міського голови Дніпра повернувся з відпустки та звітував про важливі теми. Отже, за

12 Ноябрь, 19:07
Прогноз погоди на 13 листопада, вівторок, по місту і області (ВІДЕО)

12 Ноябрь, 18:34
Як військовий досвід перетворити на власний успіх? У Дніпрі пройшов тренінг всесвітньо відомого американського психолога Френка П’юселіка (ВІДЕО)

Психологічна реабілітація військових. На Дніпропетровщину завітав ветеран В'єтнамської війни Френк П'юселік. Уже півсторіччя він розробляє і практикує програму допомоги військовим.

12 Ноябрь, 18:03
У мерії Дніпра відкрилася виставка дитячих малюнків, присвячених енергозбереженню

12 листопада на другому поверсі будівлі Дніпровської міської ради відкрилася виставка дитячих малюнків «Дніпро – енергоефективне місто». Це конкурсні роботи, які

12 Ноябрь, 15:14
Увага! Зміни у русі трамваїв № 18, № 19 дванадцятого та тринадцятого листопада

12 листопада трамваї маршруту № 19 працюватимуть до 23:00. Це пов’язано з ремонтом трамвайних колій на вул. Набережна Заводська, в районі Амурського мосту. Останні відправлення

12 Ноябрь, 15:09
На патріотичних екскурсіях «Шляхами героїв» вже побували 11,5 тисяч школярів Дніпропетровщини

«Патріотичне виховання молоді дуже важливе для нас сьогодні. Діти мають знати через що проходить Україна заради миру і незалежності. Це

12 Ноябрь, 15:07
У рамках програми USAID DOBRE обговорили економічний потенціал ОТГ (ВІДЕО)

Уже вдруге програма USAID DOBRE зібрала в Києві об’єднані територіальні громади України та представників бізнесу, інвестиційних фондів, виконавців проектів міжнародної

09 Ноябрь, 19:17
Всесвітній день мультфільму відзначили у Дніпрі (ВІДЕО)

Увесь світ день мультфільму відзначає 28 жовтня. У Дніпрі свято для дітлахів влаштували пізніше, одразу після шкільних канікул. Заодно вирішили

09 Ноябрь, 18:03