01 Март, 17:13

Повноцінне життя для маленьких пацієнів: Дніпропетровський медичний центр матері та дитини отримав нове устаткування (ВІДЕО)

Це — подарунок  медзакладу від меценатів. Лікарі кажуть: це величезний крок вперед, адже таке обладнання не лише прискорює одуження маленьких пацієнтів, а й робить його безболісним й слідів від ран не лишається потім на все життя.

Тривожні симптоми батьки Поліни помітили півроку тому. У малої почав сильно збільшуватися живіт. Звернулися до лікарні за місцем проживання — у Кіровограді.

Діана, мати дівчинки: “Сделали УЗИ, сказали: думали, киста. Закрывала все органы у ребенка. Та отказались оперировать после многих анализов — направили сюда».

У Дніпропетровському медичному центрі матері та дитини Поліна вже третій місяць. В дитини виявили складну патологію: тератома кишечнику. Величезна доброякісна пухлина заочеревинного простору викликала ускладнення, тепер порушена функція частини травневого тракту.

Ігор Македонський, головний лікар Дніпропетровського спеціалізованого кліничного центру матері та дитини: “Ребенок перенес целый ряд операций по удалению неработающего кишечника. Сейчас есть стома, кишечник выведен наружу. И есть проблемы с заживлением раны, потому что ребенок месяцы находится на полном парентеральном питании».

Полінці пощастило: саме зараз у центрі, де вона проходить лікування, з’явилося сучасне професійне обладнання. Насос для вакуумної терапії ран дозволить уникнути операції з пластики передньої черевної стінки, позбавить її від зайвих рубців. Процедуру можна робити безболісно та не тривожити маленьку. До того ж і строки скорочуються чи не вдвічі. Лікування дітей з розлогими порушеннями цілісності тканин  довго було на Дніпропетровщині проблемою. Воно проходило у декілька етапів — складних, довготривалих і болючих.

Олександр Романенко, хірург: “Это либо закрытие вторичными швами путем натяжения, либо использование кожных лоскутов. Данный аппарат позволяет нам избежать эти этапы, одновременно очистить тканевую поверхность и свести дефект кожи к минимуму».

Минулоріч у центрі тривале й складне лікування пройшли десять малюків з подібними проблемами. Загалом по області їх у рази більше. Та апарат стане у нагоді й для більш легких травм. Допоможе безболісно й швидко загоювати будь-які зовнішні ушкодження, зокрема, важливо це на обличчі, адже система зводить до мінімуму утворення шрамів. Вартість апарату — 70 тисяч гривень. Одного такого для подібної лікарні — достатньо, аби якісно допомогти всім крихітним пацієнтам.

Вибір редакції

Прогноз погоди на 19 та 20 січня. Дніпро і область (ВІДЕО)

18 Январь, 18:43
На Дніпропетровщині розслідують загадкову смерть пенсіонерки (КОМЕНТАР)

На Дніпропетровщині розслідують загадкову смерть пенсіонерки, тіло якої знайшли без голови та руки знайшли в одному з дачних кооперативів. Особу

17 Январь, 22:15
Прогноз погоди на п’ятницю, 18 січня. Дніпро і область (ВІДЕО)

17 Январь, 18:54
Змагання юних винахідників “Роботрафік-2019” пройшли у Дніпрі (ВІДЕО)

Знання правил дорожнього руху і робототехніки! 17-го січня в Дніпрі пройшли обласні змагання юних винахідників “Роботрафік-2019”. У конкурсі взяли участь

17 Январь, 18:16
В Україні створять реєстр соціальних послуг

В Україні буде створено реєстр соціальних послуг. Верховна Рада України прийняла у другому читанні законопроект "Про соціальні послуги". За законопроект

17 Январь, 17:06
У Дніпрі відзначили найкращі проекти ОСМД (КОМЕНТАР)

Нові труби, вікна, дахи та опалення - 16 січня в Дніпрі відзначили найкращі проекти багатоквартирних кооперативних об*єднань міста. За плідну

16 Январь, 22:58
Буккросинг в дитсадку: команда ДніпроОДА вже 3 роки впроваджує освітню ініціативу (ВІДЕО)

Різнокольорові полички чергової буккросинг-зони красуються вже і в коридорі дитячого садочку №311 у Дніпрі. По області таких — більше 60.

16 Январь, 18:27
Прогноз погоди на 17 січня, четвер. Дніпро і область (ВІДЕО)

16 Январь, 18:22