01 Март, 17:13

Повноцінне життя для маленьких пацієнів: Дніпропетровський медичний центр матері та дитини отримав нове устаткування (ВІДЕО)

Це — подарунок  медзакладу від меценатів. Лікарі кажуть: це величезний крок вперед, адже таке обладнання не лише прискорює одуження маленьких пацієнтів, а й робить його безболісним й слідів від ран не лишається потім на все життя.

Тривожні симптоми батьки Поліни помітили півроку тому. У малої почав сильно збільшуватися живіт. Звернулися до лікарні за місцем проживання — у Кіровограді.

Діана, мати дівчинки: “Сделали УЗИ, сказали: думали, киста. Закрывала все органы у ребенка. Та отказались оперировать после многих анализов — направили сюда».

У Дніпропетровському медичному центрі матері та дитини Поліна вже третій місяць. В дитини виявили складну патологію: тератома кишечнику. Величезна доброякісна пухлина заочеревинного простору викликала ускладнення, тепер порушена функція частини травневого тракту.

Ігор Македонський, головний лікар Дніпропетровського спеціалізованого кліничного центру матері та дитини: “Ребенок перенес целый ряд операций по удалению неработающего кишечника. Сейчас есть стома, кишечник выведен наружу. И есть проблемы с заживлением раны, потому что ребенок месяцы находится на полном парентеральном питании».

Полінці пощастило: саме зараз у центрі, де вона проходить лікування, з’явилося сучасне професійне обладнання. Насос для вакуумної терапії ран дозволить уникнути операції з пластики передньої черевної стінки, позбавить її від зайвих рубців. Процедуру можна робити безболісно та не тривожити маленьку. До того ж і строки скорочуються чи не вдвічі. Лікування дітей з розлогими порушеннями цілісності тканин  довго було на Дніпропетровщині проблемою. Воно проходило у декілька етапів — складних, довготривалих і болючих.

Олександр Романенко, хірург: “Это либо закрытие вторичными швами путем натяжения, либо использование кожных лоскутов. Данный аппарат позволяет нам избежать эти этапы, одновременно очистить тканевую поверхность и свести дефект кожи к минимуму».

Минулоріч у центрі тривале й складне лікування пройшли десять малюків з подібними проблемами. Загалом по області їх у рази більше. Та апарат стане у нагоді й для більш легких травм. Допоможе безболісно й швидко загоювати будь-які зовнішні ушкодження, зокрема, важливо це на обличчі, адже система зводить до мінімуму утворення шрамів. Вартість апарату — 70 тисяч гривень. Одного такого для подібної лікарні — достатньо, аби якісно допомогти всім крихітним пацієнтам.

Вибір редакції

Прогноз погоди на вихідні, 23 та 24 березня. Дніпро і область (ВІДЕО)

22 Март, 18:27
Qirim- художній проект, приурочений до 5-ї річниці окупації Криму (ВІДЕО)

У Музеї українського живопису представили художній проект, приурочений до 5-ї річниці окупації Криму та 75-х роковин депортації кримських татар. Виставка

22 Март, 18:23
Через плачевний стан будівлі історичного музею, в ньому закрили три зали та головний вхід (ВІДЕО)

Уже півтора місяці в історичному музеї ім. Яворницького тимчасово закриті три виставкові зали. За словами виконуючої обов'язки директора музею Юлії

22 Март, 18:13
Близько 100 підприємств області готові долучитися до відродження профтехнічної освіти

АрселорМіттал Кривий Ріг, КБ Південне, ДТЕК Павлоградвугілля, Придніпровська ТЕС та десятки інших підприємств області зацікавлені у запровадженні дуальної освіти в

22 Март, 17:27
У Центральній міській бібліотеці Дніпра в рамках благодійного проекту BookAngel з’явилося 500 нових дитячих книжок 

21 березня Центральній міській бібліотеці Дніпра подарували 500 нових книжок для дітей. Це стало можливим завдяки благодійному проекту BookAngel. Він

22 Март, 17:25
Прогноз погоди на 22 березня, п’ятницю. Дніпро і область (ВІДЕО)

21 Март, 18:13
Дніпровський дитячий оркестр “Little Band” отримав в подарунок нові інструменти від ДніпроОДА (ВІДЕО)

Допомога в досягненні музичного Олімпу: дніпровський дитячий оркестр “Little Band” у подарунок від ДніпроОДА отримав нові інструменти. Вихованці шостої школи

21 Март, 18:10
Навчити дніпровських підприємців правильно робити добро обіцяють організатори «Благодійного сніданку про соціальну відповідальність»(ВІДЕО)

Зранку 20 березня в одному з дніпровських закладів зібралося з півсотні місцевих підприємців — снідали, спілкувалися та заодно вчилися. Шестеро

21 Март, 16:01