15 Март, 21:35

Директору КП «Благоустрій» в Дніпропетровську спочатку погрожували, потім — пограбували (відео)

У Дніпропетровську обікрали сервісний центр, співзасновник якого — начальник комунального підприємства міської ради. Руслан Мороз розповів: кілька днів тому йому приходили “попередження”. Мовляв, своєю діяльністю на посаді директора КП «Благоустрій» став дуже заважати. І натякали на бізнес, який зараз належить його дружині. А комунальне підприємство , нагадаю, останнім часом опікується зносом незаконних кіосків.

Коли співробітниця сервісного центру вранці прийшла на роботу, то побачила, що тут уже хтось побував. Двері були пошкоджені, а неподалік стояв автомобіль патрульної поліції.

Олена Паранічева, співробітниця сервісного центру:»Здесь лежало орудие взлома, замотанное в пакет и разбросанный пенопласт. Нижняя часть двери была в помещении, опрокинутый мусорник и лежал один фотоаппарат».

Поліцію викликали свідки — хтось із місцевих мешканців побачив чоловіка, який вдосвіта ніс по вулиці оберемок ноутбуків. Зловмисники поцупили частину грошей і техніку, яку принесли на ремонт клієнти. Співзасновником сервісного центру є Руслан Мороз, керівник комунального підприємства, яке зараз опікується зносом незаконних кіосків. Кілька днів тому на його адресу начебто приходили “попередження”. Мовляв, він своєю діяльністю почав переходити дорогу тим, хто отримував дохід від торговельних МАФів і наливайок.

Руслан Мороз, співзасновник сервісного центру:»Очень настойчиво попросили, чтобы мы не трогали милицию, чтобы я дружил с милицией. Чтобы у меня не было в дальнейшем никаких проблем, что у меня есть сервисный центр, что у меня есть семья, дети, что я живу в этом городе».

Руслан Мороз не виключає, що таким чином йому могли помститися. Прокоментував цю ситуацію і міський голова Борис Філатов. Про такі “попередження” на адресу свого підлеглого він теж почув від Руслана.

Борис Філатов, міський голова м. Дніпропетровська:»Является ли это совпадением или нет — не знаю. Сегодня действительно, к сожалению, очень серьезный рост правонарушений, поэтому тут тяжело давать оценку. Но все это выглядит крайне нехорошо».

Мер пообіцяв узяти розслідування цієї справи під власний контроль. Хоча саму справу відкрити ще не встигли.

Інна Тарасенко, спікер Дніпропетровського відділу поліції:»Сейчас принимается решение об открытии уголовного производства по части третьей статьи 185 Уголовного кодекса Украины. Это — кража с проникновением в помещение. Санкция данной статьи предусматривает лишение свободы от трех до шести лет».

Власники сервісного центру поки що підраховують збитки. Вони вже недолічили 5  ноутбуків, 4  планшети та кілька телефонів. Разом з пошкодженими дверима та ролетом втрати можуть сягнути 100 000 гривень.

Вибір редакції

Дніпро на 12 місці в рейтингу кращих міст України для ведення бізнесу (ВІДЕО)

Дніпро — на 12 місці з-поміж інших обласних центрів в рейтингу кращих міст України для підприємництва. Це на 6 позицій

16 Ноябрь, 18:01
Прогноз погоди на вихідні, 17 та 18 листопада, по місту і області (ВІДЕО)

16 Ноябрь, 17:35
На Дніпропетровщині сільських сімейних лікарів навчали онлайн медицині 

Телемедицина – це вже сьогодення сільського лікаря або фельдшера. Сумка-укладка з пересувними діагностичними пристроями і планшетом та мобільний Інтернет –

15 Ноябрь, 16:36
Безпека дитини на першому місці: 15 листопада в Дніпрі відбувся семінар-нарада щодо нововведень у забезпеченні соцзахисту дітей (КОМЕНТАР)

В Україні набула чинності постанова Кабінету міністрів щодо забезпечення соцзахисту дітей. За словами соцпрацівників, держава тепер створила алгоритм взаємодії під

15 Ноябрь, 16:17
Як пов’язані цукровий діабет і діти, народжені раніше строку? (ВІДЕО)

За Днем боротьби з цукровим діабетом в календарі - Всесвітній день недоношених дітей. Його відзначають 17 листопада. Лікарі зазначають: наявність

15 Ноябрь, 15:42
Дощовий ранок і можливий сніг: прогноз погоди на 15 листопада, Дніпро та область (ВІДЕО)

Дощовий ранок і можливий сніг: прогноз погоди на 15 листопада, Дніпро та область  

14 Ноябрь, 21:05
Кримінальна хроніка: на Дніпропетровщині чоловік вбив співмешканку, старшу за нього на 15 років (ВІДЕО)

На допитах підозрюваний поводиться агресивно, на запитання слідчих відповідати відмовляється. Що стало причиною родинного конфлікту? За однією з версій —

14 Ноябрь, 15:14
Прогноз погоди по місту і області на середу, 14 листопада (ВІДЕО)

13 Ноябрь, 18:26