15 Март, 21:35

Директору КП «Благоустрій» в Дніпропетровську спочатку погрожували, потім — пограбували (відео)

У Дніпропетровську обікрали сервісний центр, співзасновник якого — начальник комунального підприємства міської ради. Руслан Мороз розповів: кілька днів тому йому приходили “попередження”. Мовляв, своєю діяльністю на посаді директора КП «Благоустрій» став дуже заважати. І натякали на бізнес, який зараз належить його дружині. А комунальне підприємство , нагадаю, останнім часом опікується зносом незаконних кіосків.

Коли співробітниця сервісного центру вранці прийшла на роботу, то побачила, що тут уже хтось побував. Двері були пошкоджені, а неподалік стояв автомобіль патрульної поліції.

Олена Паранічева, співробітниця сервісного центру:»Здесь лежало орудие взлома, замотанное в пакет и разбросанный пенопласт. Нижняя часть двери была в помещении, опрокинутый мусорник и лежал один фотоаппарат».

Поліцію викликали свідки — хтось із місцевих мешканців побачив чоловіка, який вдосвіта ніс по вулиці оберемок ноутбуків. Зловмисники поцупили частину грошей і техніку, яку принесли на ремонт клієнти. Співзасновником сервісного центру є Руслан Мороз, керівник комунального підприємства, яке зараз опікується зносом незаконних кіосків. Кілька днів тому на його адресу начебто приходили “попередження”. Мовляв, він своєю діяльністю почав переходити дорогу тим, хто отримував дохід від торговельних МАФів і наливайок.

Руслан Мороз, співзасновник сервісного центру:»Очень настойчиво попросили, чтобы мы не трогали милицию, чтобы я дружил с милицией. Чтобы у меня не было в дальнейшем никаких проблем, что у меня есть сервисный центр, что у меня есть семья, дети, что я живу в этом городе».

Руслан Мороз не виключає, що таким чином йому могли помститися. Прокоментував цю ситуацію і міський голова Борис Філатов. Про такі “попередження” на адресу свого підлеглого він теж почув від Руслана.

Борис Філатов, міський голова м. Дніпропетровська:»Является ли это совпадением или нет — не знаю. Сегодня действительно, к сожалению, очень серьезный рост правонарушений, поэтому тут тяжело давать оценку. Но все это выглядит крайне нехорошо».

Мер пообіцяв узяти розслідування цієї справи під власний контроль. Хоча саму справу відкрити ще не встигли.

Інна Тарасенко, спікер Дніпропетровського відділу поліції:»Сейчас принимается решение об открытии уголовного производства по части третьей статьи 185 Уголовного кодекса Украины. Это — кража с проникновением в помещение. Санкция данной статьи предусматривает лишение свободы от трех до шести лет».

Власники сервісного центру поки що підраховують збитки. Вони вже недолічили 5  ноутбуків, 4  планшети та кілька телефонів. Разом з пошкодженими дверима та ролетом втрати можуть сягнути 100 000 гривень.

Вибір редакції

Прогноз погоди на вихідні, 23 та 24 березня. Дніпро і область (ВІДЕО)

22 Март, 18:27
Qirim- художній проект, приурочений до 5-ї річниці окупації Криму (ВІДЕО)

У Музеї українського живопису представили художній проект, приурочений до 5-ї річниці окупації Криму та 75-х роковин депортації кримських татар. Виставка

22 Март, 18:23
Через плачевний стан будівлі історичного музею, в ньому закрили три зали та головний вхід (ВІДЕО)

Уже півтора місяці в історичному музеї ім. Яворницького тимчасово закриті три виставкові зали. За словами виконуючої обов'язки директора музею Юлії

22 Март, 18:13
Близько 100 підприємств області готові долучитися до відродження профтехнічної освіти

АрселорМіттал Кривий Ріг, КБ Південне, ДТЕК Павлоградвугілля, Придніпровська ТЕС та десятки інших підприємств області зацікавлені у запровадженні дуальної освіти в

22 Март, 17:27
У Центральній міській бібліотеці Дніпра в рамках благодійного проекту BookAngel з’явилося 500 нових дитячих книжок 

21 березня Центральній міській бібліотеці Дніпра подарували 500 нових книжок для дітей. Це стало можливим завдяки благодійному проекту BookAngel. Він

22 Март, 17:25
Прогноз погоди на 22 березня, п’ятницю. Дніпро і область (ВІДЕО)

21 Март, 18:13
Дніпровський дитячий оркестр “Little Band” отримав в подарунок нові інструменти від ДніпроОДА (ВІДЕО)

Допомога в досягненні музичного Олімпу: дніпровський дитячий оркестр “Little Band” у подарунок від ДніпроОДА отримав нові інструменти. Вихованці шостої школи

21 Март, 18:10
Навчити дніпровських підприємців правильно робити добро обіцяють організатори «Благодійного сніданку про соціальну відповідальність»(ВІДЕО)

Зранку 20 березня в одному з дніпровських закладів зібралося з півсотні місцевих підприємців — снідали, спілкувалися та заодно вчилися. Шестеро

21 Март, 16:01