18 Апрель, 16:36

У рамках громадсько-політичного руху В. Наливайченка “Справедливість” почала діяти загальнонаціональна програма захисту воїнів-патріотів та членів їхніх сімей (ВІДЕО)

Демобілізовані бійці АТО знають про боротьбу та справедливість не з чуток, для них це — не абстрактні поняття. Це люди, які вміють діяти за чітким планом, не бояться несподіванок та гостро відчувають хто правий, а хто — лише популіст. І саме захисники мають право диктувати нинішній владі в який бік рухатися Україні зараз, вважає Тарас Костанчук.

Тарас Костанчук — керівник програми “Армія гідності” громадсько-політичного руху “Справедливість”: “Щось в країні не те, щось в державі не те. Щось не працює у владі. Немає великої подяки до людей, які воюють — на них не звертають фактично уваги. Немає реформ у владі, немає реформ в економіці. В рамках проекту “Армія Гідності” ми вже об’їхали 12 областей, найближчим місяцем об’їдемо інші, охопимо всю Україну”.

Тарас Костанчук презентував дніпропетровцям загальнонаціональну програму захисту воїнів-патріотів та членів їхніх сімей «Армія Гідності», за підтримки Валентина Наливайченка. Вона покликана забезпечити бійців АТО усім необхідним для оборони України на передовій та надати підтримку тим, хто цього потребує. Дніпропетровщина теж приєдналася до «Армії Гідності».

В’ячеслав Голенищев — голова Дніпропетровської організації громадсько-політичного руху “Справедливість”: «В рамках программы «Армия Достоинства», мы помогаем не только бойцам, которые сейчас на передовой, а и тем ребятам, которые, вернувшись оттуда, хотят получить и восстановить свои права, и получить льготы от государства. Поэтому они могут смело обращаться по телефонам нашей горячей линии. Мы также не только помогаем юридически, но также хотим объединить вокруг себя все волонтерские организации, демобилизованных бойцов».

Тарас Костанчук — керівник програми “Армія гідності” громадсько-політичного руху “Справедливість”: «Будь-хто розуміє, що в державі потрібно щось міняти. Влада того не може або не хоче. Ми кажемо: давайте діяти разом. У вас є якась проблема на місці, у вас є в області якийсь чиновник-негідник, є людина, яка ви всі знаєте, що він — хабарник, якийсь злодюга. Давайте діяти разом, разом його знімати, впливати на міністерства, впливати на уряд, разом впливати на ВР, аби примусити діяти».

Сила – в єдності. Це українці довели власним прикладом. “Справедливість” Валентина Наливайченка закликає не забувати про це, гуртуватися та змінювати країну на краще, адже ніхто замість нас цього не зробить.    

Вибір редакції

У школах Дніпра розпочали роботу 128 дитячих таборів (ВІДЕО)

  Цього літа в школах Дніпра розпочали свою роботу 128 таборів. Протягом трьох місяців в них мають відпочити 9 тисяч

14 Июнь, 20:44
Дніпрянин Михайло Алексєєнко став срібним призером чемпіонату України з шахів

12 червня в Одесі завершився фінал чемпіонату України з шахів серед юнаків до 8 років. У змаганнях взяли участь 89

14 Июнь, 20:10
Асоціація дніпровських скаутів «СКІФ» запрошує дітей і підлітків у тижневий похід (КОМЕНТАР)

Похід триватиме  тиждень — з 24 по 30 червня на території Новомосковського лісництва.

14 Июнь, 00:32
Прогноз погоди на 14 червня, п’ятницю. Дніпро і область (ВІДЕО)

13 Июнь, 20:38
Українська ідентичність: в історичному музеї ім.Яворницького почався перший науковий форум (ВІДЕО)

Хто ми такі? До яких соціальних груп себе відносимо? Та чи вміємо протистояти пропаганді? Відповіді на ці питання шукає історичний

13 Июнь, 20:27
Безкоштовний відпочинок для вчителів, медиків та інших працівники муніципальних установ у Дніпрі

У Дніпрі другий рік поспіль працює соціальний проект «Гордість Дніпра». Це – безкоштовний табір відпочинку для вчителів, працівників медичних, комунальних

13 Июнь, 20:24
Борис Філатов анонсував у Дніпрі розширення філій дитячо-юнацького центру «Штурм» 

У Дніпрі проходить фінал традиційної спартакіади дитячо-юнацького центру «Штурм». Третій рік поспіль масштабні активності проводять у рамках програми міського голови

13 Июнь, 20:16
Спортсмени з Дніпра перемогли в турнірах з тхеквондо ВТФ – «G-1 Austria Open» та «Південна Пальміра»

9 червня в австрійському місті Інсбрук закінчився міжнародний турнір G-1 Austria Open з тхеквондо ВТФ, у якому взяли участь понад

13 Июнь, 19:57