18 Апрель, 16:36

У рамках громадсько-політичного руху В. Наливайченка “Справедливість” почала діяти загальнонаціональна програма захисту воїнів-патріотів та членів їхніх сімей (ВІДЕО)

Демобілізовані бійці АТО знають про боротьбу та справедливість не з чуток, для них це — не абстрактні поняття. Це люди, які вміють діяти за чітким планом, не бояться несподіванок та гостро відчувають хто правий, а хто — лише популіст. І саме захисники мають право диктувати нинішній владі в який бік рухатися Україні зараз, вважає Тарас Костанчук.

Тарас Костанчук — керівник програми “Армія гідності” громадсько-політичного руху “Справедливість”: “Щось в країні не те, щось в державі не те. Щось не працює у владі. Немає великої подяки до людей, які воюють — на них не звертають фактично уваги. Немає реформ у владі, немає реформ в економіці. В рамках проекту “Армія Гідності” ми вже об’їхали 12 областей, найближчим місяцем об’їдемо інші, охопимо всю Україну”.

Тарас Костанчук презентував дніпропетровцям загальнонаціональну програму захисту воїнів-патріотів та членів їхніх сімей «Армія Гідності», за підтримки Валентина Наливайченка. Вона покликана забезпечити бійців АТО усім необхідним для оборони України на передовій та надати підтримку тим, хто цього потребує. Дніпропетровщина теж приєдналася до «Армії Гідності».

В’ячеслав Голенищев — голова Дніпропетровської організації громадсько-політичного руху “Справедливість”: «В рамках программы «Армия Достоинства», мы помогаем не только бойцам, которые сейчас на передовой, а и тем ребятам, которые, вернувшись оттуда, хотят получить и восстановить свои права, и получить льготы от государства. Поэтому они могут смело обращаться по телефонам нашей горячей линии. Мы также не только помогаем юридически, но также хотим объединить вокруг себя все волонтерские организации, демобилизованных бойцов».

Тарас Костанчук — керівник програми “Армія гідності” громадсько-політичного руху “Справедливість”: «Будь-хто розуміє, що в державі потрібно щось міняти. Влада того не може або не хоче. Ми кажемо: давайте діяти разом. У вас є якась проблема на місці, у вас є в області якийсь чиновник-негідник, є людина, яка ви всі знаєте, що він — хабарник, якийсь злодюга. Давайте діяти разом, разом його знімати, впливати на міністерства, впливати на уряд, разом впливати на ВР, аби примусити діяти».

Сила – в єдності. Це українці довели власним прикладом. “Справедливість” Валентина Наливайченка закликає не забувати про це, гуртуватися та змінювати країну на краще, адже ніхто замість нас цього не зробить.    

Вибір редакції

Один із постраждалих на шахті імені Героїв Космосу має 60 відсотків опіків (КОМЕНТАР)

Один із постраждалих на шахті імені Героїв Космосу має 60 відсотків опіків Наразі в опіковому центрі  перебувають п'ятеро шахтарів, які

15 Январь, 20:19
Поліція затримала чоловіка, що на вокзалі обікрав військовослужбовця (КОМЕНТАР)

Поліція затримала чоловіка, що на вокзалі обікрав військовослужбовця   15-го січня поліцейські затримали 35-річного чоловіка, який на залізничному вокзалі в

15 Январь, 20:09
57 ЦНАПів на мапі області: в ОДА підбили підсумки 2018 року (КОМЕНТАР)

57 ЦНАПів на мапі Дніпропетрощини: в ОДА підбили підсумки 2018 року   2018-ий б'є рекорди. Обладміністрація Дніпропетровщини презентувала підсумки роботи

15 Январь, 19:47
Прогноз погоди на 16 січня, середу. Дніпро і область (ВІДЕО)

15 Январь, 18:42
У військовій частині Нацгвардії провели чемпіонат із самбо (ВІДЕО)

У військовій частині №3036 військовослужбовці змагались за першість з боротьби самбо. Це не просто вид бойового мистецтва, а ціла система

15 Январь, 18:41
Убив за релігію: п’яна суперечка в Кривому Розі закінчилася жорстоким убивством (ВІДЕО)

Убив за релігію: п'яна суперечка в Кривому Розі закінчилася жорстоким убивством Жертва злочину дістала понад півсотні ударів ножем. Психологи впевнені:

15 Январь, 18:32
У Дніпрі демонтували перший у новому році кіоск, де незаконно продавали спиртне

15 січня у Дніпрі, на вулиці Миколи Руденка, 53, демонтували тимчасову торговельну споруду, яка працювала без дозвільних документів. Також у

15 Январь, 16:35
У дитячих садках і школах Дніпра діти харчуються за новим меню

Із 2 січня 2019 року у дитячих садках і школах Дніпра діти харчуються згідно з новим меню. Його розробили лікарі,

15 Январь, 15:28