17 Май, 17:58

Чергове «полегшення життя громадян»: виписатися і прописатися тепер можна в одному місці (ВІДЕО)

Реєстрація місця проживання швидко та легко — реальність чи обіцянки чиновників? З 4-го квітня діє постанова Кабміну, згідно з якою ця процедура передається у відання місцевих органів влади. Всі дані про реєстрацію будуть, як і раніше, міститися в Єдиному демографічному державному реєстрі. За словами службовців, тепер увесь процес значно спростився.

Минуло більше місяця з моменту передачі процедури реєстрації громадян під опіку міськради. Очільники Дніпропетровська вважають: процесс тепер став простішим та зручнішим для пересічних мешканців.

Андрей Понамарев, директор департаменту адміністративних послуг та дозвільних процедур Дніпропетровської міськради: «Не обязательно в одном месте выписываться, а в другом — прописываться. Достаточно сейчас обратиться в тот орган, который будет прописывать. И сразу же вас автоматически и выпишут и пропишут, в одном месте. На сегодняшний день в 5 точках проводится регистрация физических лиц. Места эти расположены в районных исполкомах».

Всього лише 5 відділень, де можливо отримати послуги із реєстрації. Для такого міста, як Дніпропетровськ, такої кількості — недостатньо, вважають представники громадських організацій.

Сергій Логутенко, голова галузевої ради учасників ринку нерухомості в Дніпропетровській області: «С 4-го апреля мы знаем, как это работает реально. И что произошло за то время, пока эта система работает. Если вы подъедете в один из этих центров, о которых мы говорим сегодня, то вы увидите, что там творится. Там примерно то же самое происходит, что и в 2005 году в БТИ города Днепропетровска —  очередь, запись, списки, 40 человек стоит в очереди. Не готова система, которая сейчас работает, обслужить такое количество людей».

Втім, у департаменті адмінпослуг з думкою громадських активістів не згодні.

Андрей Понамарев, директор департаменту адміністративних послуг та дозвільних процедур Дніпропетровської міськради: «Действительно, люди приходят. Особенно  с утра. Массово, до работы, все хотят все сделать. Но я лично и начальники отделов приезжают туда. Вдвое или втрое уменьшилось количество людей, которые раньше приходили с утра. Драк там сейчас нет».
 

А чи справді зараз у відділах реєстрації стало менше черг? Ми вирішили перевірити це самостійно.

[uppod video=http://9-channel.com/wp-content/uploads/video/2016/05/17__03_Berezhnoj_registratsija.mp4 poster=http://9-channel.com/wp-content/uploads/2016/05/17__03_Berezhnoj_registratsija.jpg type=site]

Вибір редакції

На Дніпропетровщині затримали вбивцю 33-річної жінки (КОМЕНТАР)

На Дніпропетровщині упіймали вбивцю, який задушив і втопив у річці свою 33-річну співмешканку. Злочин скоів на початку червня в Новомосковську.

15 Июль, 23:21
Прогноз погоди на 16 липня, вівторок. Дніпро і область (ВІДЕО)

15 Июль, 20:53
Порушення виборчого процесу на Дніпропетровщині — громадянська мережа ОПОРА подала 79 звернень до правоохоронців (КОМЕНТАР)

79 фактів порушень виборчого процесу зафіксували представники громадянської мережі ОПОРА на Дніпропетровщині. Відповідні звернення подали до правоохоронних органів. Спостерігачі кажуть:

12 Июль, 21:57
6-річна дитина провалилася у люк. Хлопець майже не зазнав ушкоджень (КОМЕНТАР)

Шестирічний Михайлик, який ввечері напередодні упав у глибокий люк, майже не постраждав. Відбувся переляком і подряпинами, кажуть лікарі. Випадок трапився

12 Июль, 21:55
Пам’ятник Олександру Красносельському у Дніпрі: два роки тому пообіцяли — та досі не відновили (КОМЕНТАР)

До 140-річчя відомого архітектора Олександра Красносельського у Дніпрі активно збиралися відновити пам'ятник на могилі митця. Ювілей припадав на 2017 рік,

12 Июль, 21:53
Новини України та світу (ОГЛЯД)

Автомобіль місії Організації Об'єднаних Націй підірвався на міні в Малі. Внаслідок вибуху поранення отримали 10 миротворців. Про це заявив представник

12 Июль, 20:28
Прогноз погоди на 13 та 14 липня, вихідні. Дніпро і область (ВІДЕО)

12 Июль, 20:27
У ФІФА представлять новий Дисциплінарний кодекс, в якому суворо каратиметься прояв расизму

Про це заявив президент організації Джанні Інфантіно, пише 

12 Июль, 20:10