20 Май, 16:12

На Дніпропетровщині затримали репера-педофіла (ВІДЕО)

На Дніпропетровщині упіймали педофіла. Чоловік, який раніше вже відбував покарання за статевий злочин, цього разу згвалтував… 11-річного хлопчика. Факт затримання збоченця у прокуратурі підтвердили, втім, хто ця особа, у відомстві ані пари з вуст. Ми провели власне розслідування і з’ясували: підозрюваний у педофілії — вуличний репер.

Знайомтесь, це зірка Інтернета — вуличний репер на прізвисько “Ромбі”.

Пародист, Бітбоксер, або просто — “Криворізький Емінем”. Саме так називають творчого чолов’ягу в рідному місті. Втім, нещодавно соціальні мережі вибухнули шокуючою новиною: вуличний репер згвалтував… 11-річного хлопчика.

Уже відомо: із хлопчиною, який без супроводу дорослих мандрував вечірнім містом, 33-річний репер познайомився під час одного зі своїх імпровізованих виступів. Згодом, під погрозою фізичного насильства, зловмисник затягнув школяра у безлюдне місце і там… вчинив наругу. Упіймали збоченця — швидко.

Олександра Сараєва, речник Дніпропетровської обласної прокуратури: “Вже після злочину хлопчик покликав, зустрів дорослих, яких покликав на допомогу. Вказав на особу. Дорослі викликали правоохоронні органи, які затримали злочинця».

В обласній прокуратурі приголомшують: підозрюваний в особливо тяжкому злочині — гвалтівник зі стажем і додають: цього разу на педофіла чекає значно суворіше покарання.

Олександра Сараєва, речник Дніпропетровської обласної прокуратури: «Чоловік раніше вже був засуджений за скоєння аналогічних злочинів».

У справі призначена і триває судово-медична експертиза. Одразу після отримання висновків якої справу буде скеровано до суду. Санкціями вказаної статті передбачене покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 10 до 15 років».

Утім, сам підозрюваний факт згвалтування не визнає. Перебуваючи в стінах СІЗО, чоловік відмовився від спілкуванння зі слідчими, однак продовжує читати реп, розважаючи співкамерників.

Вибір редакції

Вартість послуг комунального підприємства «Ритуальна служба» – одна з найнижчих у місті – експерт

У Дніпрі функціонує комунальне підприємство «Ритуальна служба» Дніпровської міської ради. Вартість послуг, які надає КП, – одна з найнижчих у

23 Апрель, 17:46
Прогноз погоди на середу, 24 квітня. Дніпро і область (ВІДЕО)

23 Апрель, 17:22
23 квітня — Всесвітній день книги і авторського права, а також Всеукраїнський день психолога

Психологія - це прикладна й академічна наука, що вивчає поведінку, психіку і психічні процеси людини. Її доля - це пошук закономірностей

23 Апрель, 14:29
Мурал пам’яті жертв теракту на Шрі-Ланці з’явився у Дніпрі (КОМЕНТАР)

21 квітня увесь світ сколихнула трагічна новина: на Шрі-Ланці прогриміло вісім вибухів. У неділю багато християнських конфесій святкували Великдень. Три

22 Апрель, 20:42
Прогноз погоди на 23 квітня, вівторок. Дніпро і область (ВІДЕО)

22 Апрель, 17:49
 #TrashTag челендж у Дніпрі. Ініціативу “прибери історичну локацію” один одному передають райони міста (ВІДЕО)

До Дніпра дістався так званий #TrashTag челендж. Мешканці різних районів міста прибирають історичні локації  і передають ініціативу далі. Забрудненість “до”

22 Апрель, 17:46
Фантастичні гранти і де їх шукати? Про це дніпровським стартаперам розповіла інноваційна конференція (ВІДЕО)

Два з половиною мільйони євро - де шукати такі фантастичні гранти? Про це дніпровським стартаперам розповіла інноваційна конференція. В які

22 Апрель, 15:19
Культурна столиця: У Дніпрі завершився фестиваль «Французька весна-2019»

Днями у Дніпрі відбулася унікальна вулична вистава «Три тотеми». Вона стала заключним акордом фестивалю «Французька весна», який уже третій рік

22 Апрель, 14:52