07 Июнь, 17:48

У Дніпрі в страшній ДТП загинули двоє людей (ВІДЕО)

Нічний Дніпро. Центральним проспектом міста мчить “БМВ. В якусь мить іномарка стає некерованою й, злетівши з дороги, врізається в дерева.

Станіслав, свідок: «Первое дерево зацепилось бампером, второе — уже непосредственно водительским местом».

 Поміж цих дерев стояли двоє пішоходів. Чоловіки чекали на маршрутку. Поталанило не всім.

Станіслав, свідок: «Один парень отошёл, отбежал от машины, вот, он целый, живой — всё хорошо. А другой стоял чуть далее, его уже машина непосредственно захватила и пронесла чуть дальше. Вон тапок валяется, посередине, между бигбордом и деревом».

Шансів вижити 50-річний пішохід не мав, чоловік помер миттєво. Втім, це була не єдина смерть. В кареті швидкої зупинилось серце 21-річного пасажира іномарки. Єдина, хто вижила в страшній ДТП,- юна водійка “БМВ”. Попри присутність патрульних на місці аварії, 19-річній Ангеліні вдалося зупинити першу ліпшу машину й дати драла. Факт зникнення кермувльниці з місця злочину підтвердили в обласній поліції.

Ганна Старчевська, керівник відділу ГУ Національної поліції в Дніпропетровській області: «Уже опросили 5 человек, которые утверждают, что первое время она находилась на месте, после чего скрылась».

Що ж стало причиною трагедії?

«Мы можем говорить однозначно о превышении скорости».

Свідки пригоди твердять: в салоні “БМВ” бачили кілька пляшок пива. Втім, чи вживала призвідниця аварії алкоголь, стане зрозуміло лише після її затримання.

Ганна Старчевська, керівник відділу ГУ Національної поліції в Дніпропетровській області: “На сегодняшний момент мы проводим все необходимые мероприятия для того, чтобы установить её местонахождение».

Якщо горе-кермувальницю упіймають, за смерть двох людей їй загрожуватиме від 7 до 12 років тюрми.

Вибір редакції

Дніпро на 12 місці в рейтингу кращих міст України для ведення бізнесу (ВІДЕО)

Дніпро — на 12 місці з-поміж інших обласних центрів в рейтингу кращих міст України для підприємництва. Це на 6 позицій

16 Ноябрь, 18:01
Прогноз погоди на вихідні, 17 та 18 листопада, по місту і області (ВІДЕО)

16 Ноябрь, 17:35
На Дніпропетровщині сільських сімейних лікарів навчали онлайн медицині 

Телемедицина – це вже сьогодення сільського лікаря або фельдшера. Сумка-укладка з пересувними діагностичними пристроями і планшетом та мобільний Інтернет –

15 Ноябрь, 16:36
Безпека дитини на першому місці: 15 листопада в Дніпрі відбувся семінар-нарада щодо нововведень у забезпеченні соцзахисту дітей (КОМЕНТАР)

В Україні набула чинності постанова Кабінету міністрів щодо забезпечення соцзахисту дітей. За словами соцпрацівників, держава тепер створила алгоритм взаємодії під

15 Ноябрь, 16:17
Як пов’язані цукровий діабет і діти, народжені раніше строку? (ВІДЕО)

За Днем боротьби з цукровим діабетом в календарі - Всесвітній день недоношених дітей. Його відзначають 17 листопада. Лікарі зазначають: наявність

15 Ноябрь, 15:42
Дощовий ранок і можливий сніг: прогноз погоди на 15 листопада, Дніпро та область (ВІДЕО)

Дощовий ранок і можливий сніг: прогноз погоди на 15 листопада, Дніпро та область  

14 Ноябрь, 21:05
Кримінальна хроніка: на Дніпропетровщині чоловік вбив співмешканку, старшу за нього на 15 років (ВІДЕО)

На допитах підозрюваний поводиться агресивно, на запитання слідчих відповідати відмовляється. Що стало причиною родинного конфлікту? За однією з версій —

14 Ноябрь, 15:14
Прогноз погоди по місту і області на середу, 14 листопада (ВІДЕО)

13 Ноябрь, 18:26