09 Июнь, 15:39

Китай інвестуватиме в розвиток Дніпропетровщини

  5 флаг Китая «Ми зацікавлені у збільшенні обсягу інвестицій в економіку області. Для цього готові створювати найсприятливіші умови для реалізації спільних проектів. Китай – один з найпотужніших світових інвесторів. Нам є чому повчитися у китайських партнерів, і ми готові поділитися власним унікальним досвідом реалізації інвестпроектів у нашій країні», — зазначив очільник Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.
  Голова регіону зустрівся з представниками Китайської Торгової Асоціації та провідних китайських підприємств. Обговорили перспективи майбутньої співпраці. У планах – інвестиції в індустріальні парки, сільське господарство та інші галузі.  
«Сьогоднішня зустріч – підтвердження високої зацікавленості китайських компаній у розвитку співробітництва з Дніпропетровською областю. Підписання Меморандуму дозволить нам реалізовувати інвестиційні проекти в регіоні. Енергетика, сільське господарство, транспорт, розвиток інфраструктури – нас цікавить співпраця у різних напрямках», — зазначив виконавчий директор Китайської Торгової Асоціації Руслан Осипенко.
  Представникам китайських компаній презентували кілька інвестиційних проектів. Серед них – Павлоградський індустріальний парк, завод з переробки твердих побутових відходів, рибне підприємство з впровадженням енергоефективних та енергозберігаючих технологій. Нині Дніпропетровщина – лідер з залучення іноземних інвестицій серед областей країни. Всього іноземні інвестори вклали в економіку регіону 7,1 млрд. доларів.

Вибір редакції

Прогноз погоди на 18 та 19 травня, вихідні. Дніпро і область (ВІДЕО)

17 Май, 16:25
Поліцейськи сирени, автоматні черги та спецпризначенці — біля ДніпроОДА пройшли планові навчання з територіальної оборони (ВІДЕО)

Поліцейськи сирени, автоматні черги та десятки спецпризначенців у масках - зранку 17 травня біля Дніпропетровської облдержадміністрації відбулися планові навчання з

17 Май, 14:09
Прогноз погоди на 17 травня, п’ятницю. Дніпро і область (ВІДЕО)

16 Май, 17:39
На Дніпропетровщині будується автобан європейської якості

  Без вибоїн та заторів – у напрямку Києва. На Дніпропетровщині триває будівництво нової ділянки траси державного значення Дніпро-Решетилівка. Сучасний

16 Май, 17:21
Ліцеїст із Дніпра виборов бронзову медаль з інформатики на конференції ICYS-2019 в Куала -Лумпур (ВІДЕО)

Бронзова медаль з інформатики — у ліцеїста з Дніпра. Одинадцятикласник Михайло Ветлужських виборов нагороду міжнародної наукової конференції, що відбулася у

16 Май, 17:01
«Урок справедливості» для учнів 3 і 4 класів 96 школи провели справжні судді (ВІДЕО)

"Уроки справедливості" - всеукраїнська акція, яку вже другий рік проводять члени Ради суддів України. Шкільне спілкування із учнями молодших класів

15 Май, 17:00
За два місяці на в’їздах до Дніпра перевірили майже півтори тисячі вантажівок

Майже півтори тисячі фур перевірили на в’їздах до Дніпра протягом останніх двох місяців. Близько двох сотень з них – перевантажені.

15 Май, 15:33
Музей «Пам’ять єврейського народу та Голокост в Україні» запрошує на святкування Міжнародного дня музеїв!

Дорогі друзі! Музей «Пам’ять єврейського народу та Голокост в Україні» запрошує на святкування Міжнародного дня музеїв!

15 Май, 15:26