13 Июнь, 18:13

За останню добу до дніпровських лікарень направили 21 пораненого із зоні бойових дій (ВІДЕО)

У коридорах Дніпропетровської обласної клінічної лікарні імені Мечникова напрочуд людно. Часто-густо лунають стурбовані голоси лікарів. За останню добу сюди направили 12 поранених. Один із них — у надтяжкому стані. На момент нашого спілкування з головним лікарем йому, власне, робили операцію.

Сергій Риженко, головний лікар Дніпропетровської обласної клінічної лікарні ім. Мечникова: «В настоящее время проводится операция одному раненому, сложное ранение, провели пластики, стараемся сохранить ногу. Ещё 9 бойцов находится в наших отделениях —  нейрохирургии, травматологии. Доставили бойцов из Красногоровки и Авдеевки, характер ранений — минно-осколочный и пулевой».

Частина постраждалих у районі “Бутівки” зараз у військовому шпиталі. Головний лікар закладу зазначає: усього за тиждень до них направили 13 людей, із пораненнями були не всі.

Віктор Кузьменко, начальник Дніпропетровського військового госпиталя: «9 человек — это с ранениями. Все нуждаются в медицинской помощи той или другой степени. Они ранены, скажем так, с разных участков. Это поступление шло как со стороны Мариуполя, так и со стороны Красноармейска».

Від обстрілів бойовиків обвалилась шахта Бутівка. Очевидці та учасники збройного конфлікту розповідають: бій був жорсткий. За їхніми словами, через обвал загинуло четверо бійців “Правого сектору”.

Сергій, військовослужбовець: «Я виконував завдання по охороні ротного опорного пункту. На той момент получив поранення від ворожої гранати разом зі своїм товаришем. Ну, і були евакуйовані до медичної частини. Через деякий час почали поступати ранені з шахти Бутівка. З їхніх слів я зрозумів, що там був «замєс» хороший».

Даря Андрусенко-Якотюк, волонтерка: «Первый звонок у меня был, когда я вышла на связь, это был от «Правого сектора» с Бутовки, со словами: «Можно к вам обратиться с ещё одной просьбой? А как с похоронами наших четырёх мальчиков? Нас же тут нет. Кто этим будет заниматься?» Минские договорённости предусматривают, что все добровольческие батальоны должны быть выведены. Все это прекрасно понимают. Но также Минские договорённости предусматривают, что не должны работать САУ, что не должны работать ГРАДы. А это всё есть, это всё работает, причём —  в нашу сторону. То есть. И на это все закрывают глаза. Абсолютно. То есть никто ничего… А вот и то, что именно наши ребята воюют, их там нет. Ну, вот как это можно назвать?»

Наслідки загострення конфлікту справді тяжкі, але керівники дніпровських лікарень запевняють: аби врятувати життя кожного персонал робить усе можливе.Тим часом волонтери просять журналістів нагади мирному населенню, що війна на сході триває, і захисниками знову потрібна допомога тилу.

Вибір редакції

“Jazz Sister Cities”: Дніпро стало частиною світової джазової родини

Фестиваль “Джаз на Дніпрі 2019” завершився, але в межах історії українського джазу він не пройшов повз. Тріо Сайруса Честната, Рішар

22 Июль, 21:14
На Дніпропетровщині затримали педофіла, який гвалтував малолітню онуку

На Дніпропетровщині затримали педофіла, який усю ніч гвалтував НЕ РІДНУ онуку. Покидьку, який був неодноразово засуджений за сексуальні злочини, 65

22 Июль, 20:53
Тридцять сім порушень за добу голосування зафіксували спостерігачи громадянської мережі ОПОРА (відео)

Порушення на виборчих дільницях. Громадянська мережа ОПОРА подала правоохоронцям тридцять сім звернень за добу голосування. Зокрема, відомо, що роботу комісій

22 Июль, 19:33
Міський голова Дніпра звернувся до Президента із проханням оголосити дострокові місцеві вибори (відео)

22-го липня Борис Філатов особисто зібрав журналістів Дніпра і оприлюднив своє звернення до президента Володимира Зеленського - оголосити дострокові місцеві

22 Июль, 19:18
Реєстрація на літній Кубок гумористичного шоу «КаВуН-2019» триває до 1 серпня

У Дніпрі оголошено реєстрацію на літній Кубок гумористичного шоу «КаВуН-2019» ScfMA4PTGrwoRu1cA Увага, реєстрація триває до 1 серпня!

22 Июль, 15:13
Міський голова Дніпра ні за кого не агітував, але підлеглим цього не забороняв (відео)

Дільниця 121-163 на окрузі номер 27 у Дніпрі визначна не лише тим, що тут голосує міський голова. Центральний район Дніпра,

21 Июль, 23:51
Без батьківського піклування у Дніпрі за півроку залишилося 118 дітей (КОМЕНТАР)

У місті продовжує діяти програма соціального захисту дітей у складних життєвих обставинах. У рамках проекту — організація свят і заходів

19 Июль, 08:19
Прогноз погоди на 19 липня, п’ятницю. Дніпро і область (ВІДЕО)

18 Июль, 21:09