13 Июнь, 17:00

Дніпряни влаштували масштабне свято на підтримку спорту (ВІДЕО)

Зірки естради, олімпійські чемпіони, віце-міс України та черлідери. Що може об’єднати усіх цих людей? 

Представники бізнесу, благодійності, влади, мистецтва, естради і громадськості. Святковий фестиваль «Жити здорово» зібрав учасників усіх напрямків.

Гліб Пригунов, голова Дніпропетровської обласної ради: «Это уже традиционно третий фестиваль, который мы провели совместно с общественной организацией «Єдиний простір». Это инициативные такие люди, которые объединились и уже много лет популяризуют и активный образ жизни, и здоровый образ жизни, и здоровое питание, и вообще, много нужных для общества инициатив. В планах у нас организация такого фестиваля и в Днепродзержинске, и в Никополе».

Олександр Шикуленко, заступник міського голови Дніпра з питань діяльності виконавчих органів: «Целый день, начиная с 12 часов и заканчивая 8 часами вечера, на центральной сцене при входе в парк Глобы будут выступать различные творческие коллективы – не только наши днепропетровские. Будут выступать черлидеры, танцевальные коллективы, детские».

Фестиваль розпочався з молодіжного танцювального флешмобу. Організатори назвали його «вірусним»…

Оксана Півняк, генеральний директор міжнародного громадського об’єднання «Єдиний простір»: «Чтобы было заразительно. Иногда можно заразиться плохими вещами, а нам бы хотелось, чтобы заражались хорошими вещами, и они размножались быстро и росли».

Цього року свято націлене на підтримку спортсменів різних категорій, а також футбольної збірної на «Євро-2016» та літньої олімпіади у Бразилії. Під час флешмобу на рушникові, довжиною 8 метрів, гості фестивалю писали побажання олімпійській збірній. Потому, разом із фондом «Міс України», рушник помандрує до інших областей.

Оксана Півняк, генеральний директор міжнародного громадського об’єднання «Єдиний простір»: «Города Львов, Одесса, Харьков – там мы будем писать пожелания на этот рушник. И потом, когда будет церемония проводов нашей олимпийской команды на Рио-2016, мы этот рушник будем вручать олимпийцам. И он будет их греть нашими пожеланиями, нашими хорошими вкладами».

Для олімпійців Дніпра, що завітали на фестиваль, вручення рушника стало приємною несподіванкою. Дехто з них завітав на свято аби просто відпочити з родиною. Анастасія Коженкова, чемпіонка Олімпійських ігор 2012 року з академічного веслування, привела сюди сина. За будь-якої нагоди малий тікає до яскравих солодощів і творчих майстерень, але і спортивні гени дають про себе знати.

Анастасія Коженкова, чемпіонка Олімпійських ігор 2012 року з академічної греблі, представляє Україну на Олімпійських іграх-2016: «Ему только 2 года, но да, в академической гребле у него уже есть положительные результаты. Он садится в мамину лодку, хотя не достаёт ни до чего, но что-то пытается делать, то же самое, что и мама. Этот маленький энерджайзер может сделать «неймовірні речі».

Територію парку Глоби умовно поділили на секції: здоров’я, краса, творчість, дитинство, сім’я, спорт. На центральній алеї розташувалися благодійні та громадські організації.

 Віктор Хазан, голова міжнародного громадського об’єднання «Єдиний простір»: «Зараз тут принаймні десяток благодійних організацій різного рівня. Навіть приходять ті, кого ми не враховували спочатку – підключилися трохи пізніше. І наша організація «Єдиний простір» об’єднала більш, ніж 40 громадських організацій, які мають, звичайно, свій статут, свої програми. А ми є така парасолька для організацій, яка допомагає взаємодіяти».

Кошти, зібрані благодійниками, зокрема, фондом «Мамине серце», підуть на допомогу дитячим будинкам села Раївка та міста Василівка. Для дітей-сиріт на фестивалі «Жити здорово» — спеціальна програма за участі першої віце-міс України 2015 року.

Еліна Руденко, перша «Віце-міс Україна» 2015 року: «Будем говорить о разных вопросах по поводу благотворительности, здоровья, красоты. Потом приедет очень много детей из детских домов. Им тоже будем рассказывать как можно добиться успеха, ещё что-то. То есть будем их мотивировать».

Тим часом  більшість учасників фестивалю вже мотивовані. У рамках «Жити здорово» відбулось колективне змагання з черлідингу.

 

Вибір редакції

Останній дзвінок у 12-й гімназії Дніпра: як настрій у випускників? (КОМЕНТАР)

В Україні залунали «останні дзвоники» - саме так, бо дату закінчення навчального року кожен заклад середньої освіти тепер може вибрати

24 Май, 19:15
Кадрове голодування у стані Феміди. Як борються із браком кваліфікованих суддів в Україні?(ВІДЕО)

Кадрове голодання. В українських судах не вистачає кваліфікованих суддів. Аби побороти брак фахівців, торік розпочали курси, що готують кандидатів на

24 Май, 18:02
Міжнародні турніри, марафони та масштабні фестивалі: У Дніпрі розпочинається сезон яскравих вражень

23 травня у Дніпрі презентували календар подій на червень-вересень 2019 року. За словами кандидата соціологічних наук, члена Соціологічної асоціації України,

24 Май, 14:02
Всеукраїнський портал підтримки ветеранів АТО і переселенців почав працювати (КОМЕНТАР)

Від АТОвців - для АТОвців. 22 травня запрацював Всеукраїнський портал для підтримки бійців, ветеранів, переселенців та їхніх сімей. Сайт 

23 Май, 19:10
Індустріальному району Дніпра на день народження подарували серце (ВІДЕО)

Майстер класи, ярмарок, фестиваль iжi, святковий концерт і відкриття нового арт-об’єкту - так розпочали святкування дня народження Індустріального району нашого

23 Май, 18:11
Всеукраїнський фестиваль моди для молодих дизайнерів одягу відбувся у Дніпрі (ВІДЕО)

Восьмий рік поспіль Дніпропетровський коледж технологій та дизайну запрошує гостей з усієї України на яскраве свято. Тут влаштували Всеукраїнський фестиваль

23 Май, 17:42
Що буде із ПТУ та які зміни чекають на студентів?

23 Май, 15:09
Систематизація зелених зон і підготовка пляжів: Як працюватиме департамент парків і рекреації

Систематизація зелених зон і підготовка пляжів: Як працюватиме департамент парків і рекреації У середу, 22 травня, депутати Дніпровської міської ради

23 Май, 15:01