13 Июнь, 17:00

Дніпряни влаштували масштабне свято на підтримку спорту (ВІДЕО)

Зірки естради, олімпійські чемпіони, віце-міс України та черлідери. Що може об’єднати усіх цих людей? 

Представники бізнесу, благодійності, влади, мистецтва, естради і громадськості. Святковий фестиваль «Жити здорово» зібрав учасників усіх напрямків.

Гліб Пригунов, голова Дніпропетровської обласної ради: «Это уже традиционно третий фестиваль, который мы провели совместно с общественной организацией «Єдиний простір». Это инициативные такие люди, которые объединились и уже много лет популяризуют и активный образ жизни, и здоровый образ жизни, и здоровое питание, и вообще, много нужных для общества инициатив. В планах у нас организация такого фестиваля и в Днепродзержинске, и в Никополе».

Олександр Шикуленко, заступник міського голови Дніпра з питань діяльності виконавчих органів: «Целый день, начиная с 12 часов и заканчивая 8 часами вечера, на центральной сцене при входе в парк Глобы будут выступать различные творческие коллективы – не только наши днепропетровские. Будут выступать черлидеры, танцевальные коллективы, детские».

Фестиваль розпочався з молодіжного танцювального флешмобу. Організатори назвали його «вірусним»…

Оксана Півняк, генеральний директор міжнародного громадського об’єднання «Єдиний простір»: «Чтобы было заразительно. Иногда можно заразиться плохими вещами, а нам бы хотелось, чтобы заражались хорошими вещами, и они размножались быстро и росли».

Цього року свято націлене на підтримку спортсменів різних категорій, а також футбольної збірної на «Євро-2016» та літньої олімпіади у Бразилії. Під час флешмобу на рушникові, довжиною 8 метрів, гості фестивалю писали побажання олімпійській збірній. Потому, разом із фондом «Міс України», рушник помандрує до інших областей.

Оксана Півняк, генеральний директор міжнародного громадського об’єднання «Єдиний простір»: «Города Львов, Одесса, Харьков – там мы будем писать пожелания на этот рушник. И потом, когда будет церемония проводов нашей олимпийской команды на Рио-2016, мы этот рушник будем вручать олимпийцам. И он будет их греть нашими пожеланиями, нашими хорошими вкладами».

Для олімпійців Дніпра, що завітали на фестиваль, вручення рушника стало приємною несподіванкою. Дехто з них завітав на свято аби просто відпочити з родиною. Анастасія Коженкова, чемпіонка Олімпійських ігор 2012 року з академічного веслування, привела сюди сина. За будь-якої нагоди малий тікає до яскравих солодощів і творчих майстерень, але і спортивні гени дають про себе знати.

Анастасія Коженкова, чемпіонка Олімпійських ігор 2012 року з академічної греблі, представляє Україну на Олімпійських іграх-2016: «Ему только 2 года, но да, в академической гребле у него уже есть положительные результаты. Он садится в мамину лодку, хотя не достаёт ни до чего, но что-то пытается делать, то же самое, что и мама. Этот маленький энерджайзер может сделать «неймовірні речі».

Територію парку Глоби умовно поділили на секції: здоров’я, краса, творчість, дитинство, сім’я, спорт. На центральній алеї розташувалися благодійні та громадські організації.

 Віктор Хазан, голова міжнародного громадського об’єднання «Єдиний простір»: «Зараз тут принаймні десяток благодійних організацій різного рівня. Навіть приходять ті, кого ми не враховували спочатку – підключилися трохи пізніше. І наша організація «Єдиний простір» об’єднала більш, ніж 40 громадських організацій, які мають, звичайно, свій статут, свої програми. А ми є така парасолька для організацій, яка допомагає взаємодіяти».

Кошти, зібрані благодійниками, зокрема, фондом «Мамине серце», підуть на допомогу дитячим будинкам села Раївка та міста Василівка. Для дітей-сиріт на фестивалі «Жити здорово» — спеціальна програма за участі першої віце-міс України 2015 року.

Еліна Руденко, перша «Віце-міс Україна» 2015 року: «Будем говорить о разных вопросах по поводу благотворительности, здоровья, красоты. Потом приедет очень много детей из детских домов. Им тоже будем рассказывать как можно добиться успеха, ещё что-то. То есть будем их мотивировать».

Тим часом  більшість учасників фестивалю вже мотивовані. У рамках «Жити здорово» відбулось колективне змагання з черлідингу.

 

Вибір редакції

Без батьківського піклування у Дніпрі за півроку залишилося 118 дітей (КОМЕНТАР)

У місті продовжує діяти програма соціального захисту дітей у складних життєвих обставинах. У рамках проекту — організація свят і заходів

19 Июль, 08:19
Прогноз погоди на 19 липня, п’ятницю. Дніпро і область (ВІДЕО)

18 Июль, 21:09
Новини України та світу (ВІДЕО)

В Японському місті Уджі підпалили одну з найвідоміших анімаційних студій Kyoto Animation. Пожежа в триповерховому будинку сталася вночі 17 липня.

18 Июль, 19:53
У Дніпрі коштом міського бюджету ремонтують під’їзди житлових будинків (КОМЕНТАР)

У Дніпрі комунальники проводять планові ремонтні роботи житлових будинків. Цьогоріч запланували ремонти на 140 об'єктах. У будинках 4 та 6

18 Июль, 07:53
Стас і Валєра — «Типові садівники у хмарах» — інсталяція в Дніпрі (КОМЕНТАР)

Валєра і Стас — саме так звати відчайдушних садівників, які проти волі закону всесвітнього тяжіння доглядають за газоном на стіні

17 Июль, 21:02
Прогноз погоди на 18 липня, четвер. Дніпро і область (ВІДЕО)

17 Июль, 20:59
Новини України і світу (ВІДЕО)

Збитий над Донбасом літак, 289 загиблих, які були на борті - 17 липня відзначають роковини трагедії. Нагадаємо, 17 липня 2014

17 Июль, 20:20
У Дніпрі розпочали реконструкцію парку Гагаріна

17 Июль, 20:07