14 Июнь, 18:07

Цирк поїхав, а клоуни залишилися: кому і досі не дає спокою пересувний цирк «МАК»? (ВІДЕО)

Минулий тиждень на житловому масиві «Перемога» у Дніпрі пройшов під знаком “шапіто”. Каменем спотиканння став пересувний цирк“МАК”. Активісти поскаржилися: він зайняв усе місце, призначене для пішоходів на бульварі Слави. Люди були змушені ходити по газонах, поміж дерев та кущів. Скарги докотилися до мерії, тож у п’ятницю міський голова Дніпра Борис Філатов відвідав той самий цирк. А вже в суботу жителі масиву споглядали на бігборд із вибаченнями мера. У чому була проблема і чи була вонf взагалі? Цирк-шапіто “МАК” заявив, що буде орендувати 900 кв.м, а натомість зайняв площу у 1700 кв.м.,  каже начальник управління реклами й торгівлі дніпровської міської ради Руслан Мороз. Він же запевняє: ділянку для цирку виділяли у стороні від пішохідної зони. Циркачі апелюють: стати за планом не змогли через будівництво нового кафе, зелені насадження та ліхтарі, які не врахували під час узгодження плану. А місце взагалі узгоджували із депутатом цього округу від партії “УКРОП” Володимиром Федоренком, тож усі запитання до нього.
Валентина, головний адміністратор цирку-шапіто “МАК”: «Если нас в целом посчитать — это наша квадратура —  900 кв.м по нашему проекту. Но так как мы выбирали…  там стоит возле лавочек ёлка, там стоит светильничек такой небольшой, не городской — плафон. Мы поэтому и размещались вот так. Как поставили, так мы и стояли всю неделю. Только из-за этого… А нас померили вот так и вот так, а стояли то мы вот так».
Відповідь на запитання, хто ж винен, депутат Федоренко чи власники цирку, від пана Мороза почули неоднозначну. Отже, на кого чекає покарання від міського голови,незрозуміло.
Руслан Мороз, начальник управління реклами та торгівлі дніпровської міської ради: «Циркачи, я так подозреваю, все-таки люди подневольные. Им там куда показали стать, туда они и стали. Мы им выделили одно место, но по факту, я не знаю, если там господин Федоренко каким-то образом имел отношение к цирку и указывал где ему размещаться, то, наверное, он сказал им стать, где они и стали по факту».
Невідомо також і те, чи скаржився досі хтось із городян саме на шапіто МАК”. Руслан Мороз, якому доручили дати коментар на запит «9 каналу», наголошує: свою посаду він обійняв у квітні, що було до нього — не знає. Хоча гастролі шапіто датуються травнем.  
Руслан Мороз, начальник управління реклами та торгівлі дніпровської міської ради: «…Я не смогу прокомментировать».
Чи підписав уже міський голова розпорядження про заборону у Дніпрі діяльності пересувних цирків? «9 канал» чітко сформулював цей пункт у запиті. Проте упововноважена особа — інформації не має.    
Руслан Мороз, начальник управління реклами та торгівлі дніпровської міської ради: «Я не знаю. Борис Альбертович пообещал, что это распоряжение будет сегодня. Я думаю, оно и будет сегодня, а в детали этого распоряжения, я , честно говоря, не посвящен».
  Тим часом власники шапіто обіцянку виконали: прибрали за собою та забетонували кожну дірку. Тож суті претензій до себе — не розуміють.  
Валентина, головний адміністратор цирку-шапіто “Мак”: «Я не понимаю чуть претензий! Я не понимаю! Когда я тут шла со своим ребенком, то «Мам, я хочу попрыгать», а там лежит вот такая куча какашек конячих. Их убрали? Они до следующего утра лежали, зато фотографии были выставлены к цирку! В туалет люди с батутов «Можно к вам сходить в туалет?». А чего вот четыре года стоят батуты и где туалет?»
  Вони також не розуміють людей, які так хотіли ходити булваром, але після від’їзду шапіто продовжують топтати газони.    
Валентина, головний адміністратор цирку-шапіто “Мак”: «Сегодня они ходят по той же тропинке, которую цирк не занимал! Они опять идут как им надо!»
  Циркачі певні : прогнати їх могли і раніше. Але гроші за оренду території, які вже пішли у міський бюджет, втрачати прикро. Саме тому їм дали виступити, а потім — вибачилися перед мешканцями на бігборді.    
Євген, звукорежисер цирку-шапіто “Мак”: «Мэр — политик. Он всю жизнь должен быть «и вашим, и нашим». То есть он сделал хорошо и тем,  и, как бы, поднялся общественный резонанс на отдельно взятом жилмассиве… Соответственно, он должен был и здесь хоть как-то показать людям, что он за них».
  Утім, шанувальники шапіто «МАК» циркачів іще побачать. Керівництво ТК “Наша правда” вже підписало із ними контракт строком на п’ять років.  [uppod video=http://9-channel.com/wp-content/uploads/video/2016/06/14__05_fesyura_shapito.mp4 poster=http://9-channel.com/wp-content/uploads/2016/06/14__05_fesyura_shapito.jpg type=site] Автор — Анастасія Фесюра Камера — Сергій Толкач

Вибір редакції

Що буде із ПТУ та які зміни чекають на студентів?

23 Май, 15:09
Систематизація зелених зон і підготовка пляжів: Як працюватиме департамент парків і рекреації

Систематизація зелених зон і підготовка пляжів: Як працюватиме департамент парків і рекреації У середу, 22 травня, депутати Дніпровської міської ради

23 Май, 15:01
Дітлахів Дніпропетровщини запрошують на «роботу» до «Міста професій» 

Поліцейський, залізничник, лікар чи навіть блогер. Ці та ще безліч інших професій зможуть «приміряти» на себе юні мешканці області. Адже

23 Май, 14:57
Новий департамент та приватизація нерухомості — результати чергової сесії Дніпровської міської ради (ВІДЕО)

Департамент парків і рекреації створили у міській раді Дніпра рішенням чергової сесії. Нове відомство займатиметься усіма зеленими зонами міста, скверами

22 Май, 17:52
“АРТ-паті”. Суботник у формі дитячого свята провели в Новокодацькому районі Дніпра (КОМЕНТАР)

Благоустрій двора і розваги для дітей. Громадська організація “Актив Новокодацького району” влаштувала суботник, цікавий для малечі. Разом з дітками розмалювали

22 Май, 08:17
Прогноз погоди на 22 травня, вівторок. Дніпро і область (ВІДЕО)

21 Май, 17:58
Культура європейських країн у квесті — у Дніпрі провели фестиваль шкільних євроклубів (ВІДЕО)

15 навчальних закладів Дніпра взяли участь у фестивалі шкільних євроклубів. Захід присвятили культурним особливостям країн Євросоюзу та влаштували квест. Учасники

21 Май, 17:57
12-й звітний концерт танцювальної школи “Art People” відбувся на сцені театру опери та балету (ВІДЕО)

Танцювальна школа “Art People” у дванадцятий раз влаштувала грандіозне шоу — щорічний показовий концерт. Цього разу він відбувся в залі

21 Май, 17:47