24 Июнь, 16:56

У Дніпрі відбулась міжнародна конференція асоціацій вчителів англійської мови україномовних шкіл (ВІДЕО)

Щорічно асоціація вчителів англійської мови проводить конференцію, де кожен має змогу обмінятися досвідом зі своїми колегами. Цьогоріч під одним дахом зібрались викладачі іноземної мови з майже 10 міст України.

Марина Цигельська, представниця Криворізького педагогічного університету: «Сейчас очень модной является тенденция так называемой CAIL. Content and language integrated learning. То есть обучение языку интегрировано. Через определённые контексты. Это является целью и темой конференции в этом году. Учителя делятся как различные предметы можно преподавать на английском языке, и, соответственно, таким образом, улучшить не только знания языка, но и знание предмета».

Конференція проходить за підтримки громадської організації “Американці за демократію в Україні”. Тож часто-густо на такі заходи навідуються вчителі з Америки. Кейсі Кейдон прилетіла з далекого Арканзасу. Бажає передати своїм колегам досвід поєднання природничих наук з технічними.

Кейсі Кейдон, вчителька з Арканзасу: «Я вважаю, що подібний метод вивчення мови дуже важливий. У своїй практиці я намагаюся показати учням схожість наукової лексики з повсякденною. Та співвідносити докази з висновками. На мою думку, це важливо в будь-якій науковій сфері та допоможе моїм учням в майбутньому».

Україномовні діти також зіткнулися з подібною системою викладання іноземної мови. Микита та Денис розповідають: викладання технічних наук англійською вкрай важливе, особливо для учнів, які бажають продовжити навчання за кордоном.

Микита Кисельов, учень Криворізького гуманітарно-технічного ліцею №129: «Сегодня мы будем представлять альтернативные источники энергии, рассказывать. Это всё будет происходить на английском языке. Рассказывать про солнечные батареи, про солнечные коллекторы, как их можно использовать дома, и как их можно самим сделать. Английский язык — один из важных языков в мире, поэтому знать и рассказывать об этом на английском языке — очень важно».

Денис Попов, учень Криворізького гуманітарно-технічного ліцею №129: «В первую очередь для меня это важно, так как это прикладной английский. Я изучаю, получается, физику на английском. Это достаточно важно — новые слова, новые термины. После учёбы я хочу уехать за границу, изучать английский, изучать языки. И заниматься гуманитарными науками».

Українськи вчителі впевнені: презентація корисна не тільки майбутнім вченим, а й їхнім учителям. Адже тільки у спілкуванні народжуються ідеї.

Валентина Швидкая, президент асоціації вчителів англійської мови україномовних шкіл у місті Дніпро: «Наша задача — поделиться всем, что мы увидели. Потому что вы знаете, в течение года школьного нам иногда не хватает простого общения, потому что мы заняты написанием разных бумаг, планов урока, документов. А такое общение — нам нужно узнать что происходит в разных частях в нашей Украине».

[uppod video=http://9-channel.com/wp-content/uploads/video/2016/06/24__Tsybulqnik_anglijskij.mp4 poster=http://9-channel.com/wp-content/uploads/2016/06/24__Tsybulqnik_anglijskij.jpg type=site]

Автор — Аліна Цибульник

Камера — Тарас Іванов

Вибір редакції

Без батьківського піклування у Дніпрі за півроку залишилося 118 дітей (КОМЕНТАР)

У місті продовжує діяти програма соціального захисту дітей у складних життєвих обставинах. У рамках проекту — організація свят і заходів

19 Июль, 08:19
Прогноз погоди на 19 липня, п’ятницю. Дніпро і область (ВІДЕО)

18 Июль, 21:09
Новини України та світу (ВІДЕО)

В Японському місті Уджі підпалили одну з найвідоміших анімаційних студій Kyoto Animation. Пожежа в триповерховому будинку сталася вночі 17 липня.

18 Июль, 19:53
У Дніпрі коштом міського бюджету ремонтують під’їзди житлових будинків (КОМЕНТАР)

У Дніпрі комунальники проводять планові ремонтні роботи житлових будинків. Цьогоріч запланували ремонти на 140 об'єктах. У будинках 4 та 6

18 Июль, 07:53
Стас і Валєра — «Типові садівники у хмарах» — інсталяція в Дніпрі (КОМЕНТАР)

Валєра і Стас — саме так звати відчайдушних садівників, які проти волі закону всесвітнього тяжіння доглядають за газоном на стіні

17 Июль, 21:02
Прогноз погоди на 18 липня, четвер. Дніпро і область (ВІДЕО)

17 Июль, 20:59
Новини України і світу (ВІДЕО)

Збитий над Донбасом літак, 289 загиблих, які були на борті - 17 липня відзначають роковини трагедії. Нагадаємо, 17 липня 2014

17 Июль, 20:20
У Дніпрі розпочали реконструкцію парку Гагаріна

17 Июль, 20:07