24 Июнь, 16:56

У Дніпрі відбулась міжнародна конференція асоціацій вчителів англійської мови україномовних шкіл (ВІДЕО)

Щорічно асоціація вчителів англійської мови проводить конференцію, де кожен має змогу обмінятися досвідом зі своїми колегами. Цьогоріч під одним дахом зібрались викладачі іноземної мови з майже 10 міст України.

Марина Цигельська, представниця Криворізького педагогічного університету: «Сейчас очень модной является тенденция так называемой CAIL. Content and language integrated learning. То есть обучение языку интегрировано. Через определённые контексты. Это является целью и темой конференции в этом году. Учителя делятся как различные предметы можно преподавать на английском языке, и, соответственно, таким образом, улучшить не только знания языка, но и знание предмета».

Конференція проходить за підтримки громадської організації “Американці за демократію в Україні”. Тож часто-густо на такі заходи навідуються вчителі з Америки. Кейсі Кейдон прилетіла з далекого Арканзасу. Бажає передати своїм колегам досвід поєднання природничих наук з технічними.

Кейсі Кейдон, вчителька з Арканзасу: «Я вважаю, що подібний метод вивчення мови дуже важливий. У своїй практиці я намагаюся показати учням схожість наукової лексики з повсякденною. Та співвідносити докази з висновками. На мою думку, це важливо в будь-якій науковій сфері та допоможе моїм учням в майбутньому».

Україномовні діти також зіткнулися з подібною системою викладання іноземної мови. Микита та Денис розповідають: викладання технічних наук англійською вкрай важливе, особливо для учнів, які бажають продовжити навчання за кордоном.

Микита Кисельов, учень Криворізького гуманітарно-технічного ліцею №129: «Сегодня мы будем представлять альтернативные источники энергии, рассказывать. Это всё будет происходить на английском языке. Рассказывать про солнечные батареи, про солнечные коллекторы, как их можно использовать дома, и как их можно самим сделать. Английский язык — один из важных языков в мире, поэтому знать и рассказывать об этом на английском языке — очень важно».

Денис Попов, учень Криворізького гуманітарно-технічного ліцею №129: «В первую очередь для меня это важно, так как это прикладной английский. Я изучаю, получается, физику на английском. Это достаточно важно — новые слова, новые термины. После учёбы я хочу уехать за границу, изучать английский, изучать языки. И заниматься гуманитарными науками».

Українськи вчителі впевнені: презентація корисна не тільки майбутнім вченим, а й їхнім учителям. Адже тільки у спілкуванні народжуються ідеї.

Валентина Швидкая, президент асоціації вчителів англійської мови україномовних шкіл у місті Дніпро: «Наша задача — поделиться всем, что мы увидели. Потому что вы знаете, в течение года школьного нам иногда не хватает простого общения, потому что мы заняты написанием разных бумаг, планов урока, документов. А такое общение — нам нужно узнать что происходит в разных частях в нашей Украине».

[uppod video=http://9-channel.com/wp-content/uploads/video/2016/06/24__Tsybulqnik_anglijskij.mp4 poster=http://9-channel.com/wp-content/uploads/2016/06/24__Tsybulqnik_anglijskij.jpg type=site]

Автор — Аліна Цибульник

Камера — Тарас Іванов

Вибір редакції

Прогноз погоди на 18 та 19 травня, вихідні. Дніпро і область (ВІДЕО)

17 Май, 16:25
Поліцейськи сирени, автоматні черги та спецпризначенці — біля ДніпроОДА пройшли планові навчання з територіальної оборони (ВІДЕО)

Поліцейськи сирени, автоматні черги та десятки спецпризначенців у масках - зранку 17 травня біля Дніпропетровської облдержадміністрації відбулися планові навчання з

17 Май, 14:09
Прогноз погоди на 17 травня, п’ятницю. Дніпро і область (ВІДЕО)

16 Май, 17:39
На Дніпропетровщині будується автобан європейської якості

  Без вибоїн та заторів – у напрямку Києва. На Дніпропетровщині триває будівництво нової ділянки траси державного значення Дніпро-Решетилівка. Сучасний

16 Май, 17:21
Ліцеїст із Дніпра виборов бронзову медаль з інформатики на конференції ICYS-2019 в Куала -Лумпур (ВІДЕО)

Бронзова медаль з інформатики — у ліцеїста з Дніпра. Одинадцятикласник Михайло Ветлужських виборов нагороду міжнародної наукової конференції, що відбулася у

16 Май, 17:01
«Урок справедливості» для учнів 3 і 4 класів 96 школи провели справжні судді (ВІДЕО)

"Уроки справедливості" - всеукраїнська акція, яку вже другий рік проводять члени Ради суддів України. Шкільне спілкування із учнями молодших класів

15 Май, 17:00
За два місяці на в’їздах до Дніпра перевірили майже півтори тисячі вантажівок

Майже півтори тисячі фур перевірили на в’їздах до Дніпра протягом останніх двох місяців. Близько двох сотень з них – перевантажені.

15 Май, 15:33
Музей «Пам’ять єврейського народу та Голокост в Україні» запрошує на святкування Міжнародного дня музеїв!

Дорогі друзі! Музей «Пам’ять єврейського народу та Голокост в Україні» запрошує на святкування Міжнародного дня музеїв!

15 Май, 15:26