01 Июль, 18:10

Увага! Допоможіть врятувати життя 10-річній Ренаті (ВІДЕО)

Допоможіть врятувати життя 10-річній Ренаті. Вже майже рік дівчинці доводиться боротися за власне життя, бо ж лікарі поставили сумний діагноз — хронічна ниркова недостатність третього ступеню. Простіше кажучи, дитині потрібна трансплантація. Операцію безкоштовно зроблять у Харкові, проте на ліки, що підтримуватимуть стан дитини, потрібно 300 тисяч гривень. Держава не виділяє родині такі кошти, тож батькам доведеться збирати цю суму самотужки.

Рената: «Это Винни, её мне подарила моя подруга. А это мне подарила моя сестра. Я её назвала Бедди — обезьянка. Тобика — собачку, мне подарила подружка, когда приходила!»

Замість школи та друзів — м’які іграшки та гори ліків. Ренаті лише 10 рочків. Дівчинка дуже любить школу, кататися на велосипеді та грати в теніс. Але торік восени дитячі забави відійшли на задній план — лікарі поставили страшний діагноз.

Рената, хвора на ниркову недостатність:  «Нам первый раз сделали УЗИ и там всё было нормално. Потом, через два дня, сделали опять же УЗИ и потом всё плохо было».

Людмила, мама Ренати: «Хроническая почечная недостаточность 3-й степени. Сначала они ставили 4-ю, самую последнюю и тяжелую. Не будет такого, что перерастёт или что-то ещё. Надо готовиться к операции».

Хвороба невиліковна. Аби підтримувати життєдіяльність організму, дитині потрібно приймати багато ліків та берегтися від інфекцій і травм.

Людмила, мама Ренати: «Перевелись на домашнее обучение, потому что в школе очень много заболеваний, инфекций, и не убережешь ребёнка ни маской, ничем. Нам нельзя болеть».

Хворіти не можна і через майбутню операцію. Наразі дівчинка на підтримуючих життя ліках і вже незабаром буде лягати на черговий медичний огляд. Лікарі кажуть: у будь-який момент може знадобитися термінова трансплантація нирки.

Операція безкоштовна, та за медикаменти, необхідні для її проведення, доведеться платити сотні тисяч гривень. Держава не забезпечує потрібними ліками.

Владислав, тато Ренати: «На данный момент есть порядка 180 тысяч. Сколько осталось собрать? Это как минимум ещё 120. Чтобы лежал у ребёнка именно неприкосновенный запас. Т.е. чтобы она у нас была. Чтобы мы в любой момент собрались и уехали».

Зібрати таку суму самостійно родина не може. Тож звертається до людей, що можуть допомогти і подарувати дитині надію на життя.

Людмила, мама Ренати: «Хочу попросить у людей помочь нам в нашем горе, в нашей беде, потому что сами мы не справимся. Прошу шанса для моего ребёнка на выздоровление, на дальнейшую жизнь. Мы будем благодарны любой помощи, любой!»

[uppod video=http://9-channel.com/wp-content/uploads/video/2016/07/01__09_Dobarina_pomoshchq_renata.mp4 poster=http://9-channel.com/wp-content/uploads/2016/07/01__09_Dobarina_pomoshchq_renata.jpg type=site]

Автор — Ольга Добаріна

Камера — ОлександрСалій

Вибір редакції

Без батьківського піклування у Дніпрі за півроку залишилося 118 дітей (КОМЕНТАР)

У місті продовжує діяти програма соціального захисту дітей у складних життєвих обставинах. У рамках проекту — організація свят і заходів

19 Июль, 08:19
Прогноз погоди на 19 липня, п’ятницю. Дніпро і область (ВІДЕО)

18 Июль, 21:09
Новини України та світу (ВІДЕО)

В Японському місті Уджі підпалили одну з найвідоміших анімаційних студій Kyoto Animation. Пожежа в триповерховому будинку сталася вночі 17 липня.

18 Июль, 19:53
У Дніпрі коштом міського бюджету ремонтують під’їзди житлових будинків (КОМЕНТАР)

У Дніпрі комунальники проводять планові ремонтні роботи житлових будинків. Цьогоріч запланували ремонти на 140 об'єктах. У будинках 4 та 6

18 Июль, 07:53
Стас і Валєра — «Типові садівники у хмарах» — інсталяція в Дніпрі (КОМЕНТАР)

Валєра і Стас — саме так звати відчайдушних садівників, які проти волі закону всесвітнього тяжіння доглядають за газоном на стіні

17 Июль, 21:02
Прогноз погоди на 18 липня, четвер. Дніпро і область (ВІДЕО)

17 Июль, 20:59
Новини України і світу (ВІДЕО)

Збитий над Донбасом літак, 289 загиблих, які були на борті - 17 липня відзначають роковини трагедії. Нагадаємо, 17 липня 2014

17 Июль, 20:20
У Дніпрі розпочали реконструкцію парку Гагаріна

17 Июль, 20:07