01 Июль, 18:10

Увага! Допоможіть врятувати життя 10-річній Ренаті (ВІДЕО)

Допоможіть врятувати життя 10-річній Ренаті. Вже майже рік дівчинці доводиться боротися за власне життя, бо ж лікарі поставили сумний діагноз — хронічна ниркова недостатність третього ступеню. Простіше кажучи, дитині потрібна трансплантація. Операцію безкоштовно зроблять у Харкові, проте на ліки, що підтримуватимуть стан дитини, потрібно 300 тисяч гривень. Держава не виділяє родині такі кошти, тож батькам доведеться збирати цю суму самотужки.

Рената: «Это Винни, её мне подарила моя подруга. А это мне подарила моя сестра. Я её назвала Бедди — обезьянка. Тобика — собачку, мне подарила подружка, когда приходила!»

Замість школи та друзів — м’які іграшки та гори ліків. Ренаті лише 10 рочків. Дівчинка дуже любить школу, кататися на велосипеді та грати в теніс. Але торік восени дитячі забави відійшли на задній план — лікарі поставили страшний діагноз.

Рената, хвора на ниркову недостатність:  «Нам первый раз сделали УЗИ и там всё было нормално. Потом, через два дня, сделали опять же УЗИ и потом всё плохо было».

Людмила, мама Ренати: «Хроническая почечная недостаточность 3-й степени. Сначала они ставили 4-ю, самую последнюю и тяжелую. Не будет такого, что перерастёт или что-то ещё. Надо готовиться к операции».

Хвороба невиліковна. Аби підтримувати життєдіяльність організму, дитині потрібно приймати багато ліків та берегтися від інфекцій і травм.

Людмила, мама Ренати: «Перевелись на домашнее обучение, потому что в школе очень много заболеваний, инфекций, и не убережешь ребёнка ни маской, ничем. Нам нельзя болеть».

Хворіти не можна і через майбутню операцію. Наразі дівчинка на підтримуючих життя ліках і вже незабаром буде лягати на черговий медичний огляд. Лікарі кажуть: у будь-який момент може знадобитися термінова трансплантація нирки.

Операція безкоштовна, та за медикаменти, необхідні для її проведення, доведеться платити сотні тисяч гривень. Держава не забезпечує потрібними ліками.

Владислав, тато Ренати: «На данный момент есть порядка 180 тысяч. Сколько осталось собрать? Это как минимум ещё 120. Чтобы лежал у ребёнка именно неприкосновенный запас. Т.е. чтобы она у нас была. Чтобы мы в любой момент собрались и уехали».

Зібрати таку суму самостійно родина не може. Тож звертається до людей, що можуть допомогти і подарувати дитині надію на життя.

Людмила, мама Ренати: «Хочу попросить у людей помочь нам в нашем горе, в нашей беде, потому что сами мы не справимся. Прошу шанса для моего ребёнка на выздоровление, на дальнейшую жизнь. Мы будем благодарны любой помощи, любой!»

[uppod video=http://9-channel.com/wp-content/uploads/video/2016/07/01__09_Dobarina_pomoshchq_renata.mp4 poster=http://9-channel.com/wp-content/uploads/2016/07/01__09_Dobarina_pomoshchq_renata.jpg type=site]

Автор — Ольга Добаріна

Камера — ОлександрСалій

Вибір редакції

Останній дзвінок у 12-й гімназії Дніпра: як настрій у випускників? (КОМЕНТАР)

В Україні залунали «останні дзвоники» - саме так, бо дату закінчення навчального року кожен заклад середньої освіти тепер може вибрати

24 Май, 19:15
Кадрове голодування у стані Феміди. Як борються із браком кваліфікованих суддів в Україні?(ВІДЕО)

Кадрове голодання. В українських судах не вистачає кваліфікованих суддів. Аби побороти брак фахівців, торік розпочали курси, що готують кандидатів на

24 Май, 18:02
Міжнародні турніри, марафони та масштабні фестивалі: У Дніпрі розпочинається сезон яскравих вражень

23 травня у Дніпрі презентували календар подій на червень-вересень 2019 року. За словами кандидата соціологічних наук, члена Соціологічної асоціації України,

24 Май, 14:02
Всеукраїнський портал підтримки ветеранів АТО і переселенців почав працювати (КОМЕНТАР)

Від АТОвців - для АТОвців. 22 травня запрацював Всеукраїнський портал для підтримки бійців, ветеранів, переселенців та їхніх сімей. Сайт 

23 Май, 19:10
Індустріальному району Дніпра на день народження подарували серце (ВІДЕО)

Майстер класи, ярмарок, фестиваль iжi, святковий концерт і відкриття нового арт-об’єкту - так розпочали святкування дня народження Індустріального району нашого

23 Май, 18:11
Всеукраїнський фестиваль моди для молодих дизайнерів одягу відбувся у Дніпрі (ВІДЕО)

Восьмий рік поспіль Дніпропетровський коледж технологій та дизайну запрошує гостей з усієї України на яскраве свято. Тут влаштували Всеукраїнський фестиваль

23 Май, 17:42
Що буде із ПТУ та які зміни чекають на студентів?

23 Май, 15:09
Систематизація зелених зон і підготовка пляжів: Як працюватиме департамент парків і рекреації

Систематизація зелених зон і підготовка пляжів: Як працюватиме департамент парків і рекреації У середу, 22 травня, депутати Дніпровської міської ради

23 Май, 15:01