19 Июль, 12:05

Серія загадкових смертей у Кривому Розі (ВІДЕО)

Місто Кривий Ріг. Посеред дитячого майданчика лежить… самогубця.

«Аяяяяяяяй, блин. Ты, дурачок, что ты натворил?»

Василю було 23 роки. Під дією алкоголю молодик прив’язав мотузку до турніка, затягнув зашморг на шиї та повісився. Що стало поштовхом до суїциду?

Ганна Старчевська, керівник відділу ГУ Національної поліції в Дніпропетровській області: “В рамках расследования уголовного производства были опрошены соседи погибшего. Было установлено, что пятью днями ранее его сожительница покончила жизнь самоубийством через повешение. И на следующий день после похорон супруги мужчина сделал то же самое».

Цивільний шлюб Василя та Анастасії проіснував чотири роки.

Дралися, ругалися, пили», — розповідає сусідка.

Бруд, обвалена стеля, відсутність опалення й води в квартирі. Безліч боргів. Сусіди впевнені: 20-річна Настя пішла з життя через матеріальні труднощі. Мертве тіло дівчини знайшли на кухні.

Вот на этом гвоздике она повесилась. Вот с этого столика она спрыгнула и повесилась», — пояснює сусідка.

Під час похорону співмешканки Василь не стримував емоцій. Кілька слів, які молодик промовив біля труни, виявилися пророчими.

«Он очень плакал, он очень кричал», — говорить жінка.

Раїса Миколаївна, сусідка: “Сказав, шо я всьо равно за тобою піду. І прощався, як її забирали  — він прощався: «Кицюня я… Прости мене, прости, а понесли завтракать, снідать, туда — на кладбіще, прийшов і на тому…. повісився».

Майже одночасна смерть матері й батька залишила сиротою трирічного Макарчика. Після жахливих подій дитину до себе забрала рідна тітка — сестра покійного Василя. Нині жінка активно збирає папери, аби найближчим часом всиновити малого.

Автор — Артур Терещенко

Камера — Олександр Самсонов 

Вибір редакції

Без батьківського піклування у Дніпрі за півроку залишилося 118 дітей (КОМЕНТАР)

У місті продовжує діяти програма соціального захисту дітей у складних життєвих обставинах. У рамках проекту — організація свят і заходів

19 Июль, 08:19
Прогноз погоди на 19 липня, п’ятницю. Дніпро і область (ВІДЕО)

18 Июль, 21:09
Новини України та світу (ВІДЕО)

В Японському місті Уджі підпалили одну з найвідоміших анімаційних студій Kyoto Animation. Пожежа в триповерховому будинку сталася вночі 17 липня.

18 Июль, 19:53
У Дніпрі коштом міського бюджету ремонтують під’їзди житлових будинків (КОМЕНТАР)

У Дніпрі комунальники проводять планові ремонтні роботи житлових будинків. Цьогоріч запланували ремонти на 140 об'єктах. У будинках 4 та 6

18 Июль, 07:53
Стас і Валєра — «Типові садівники у хмарах» — інсталяція в Дніпрі (КОМЕНТАР)

Валєра і Стас — саме так звати відчайдушних садівників, які проти волі закону всесвітнього тяжіння доглядають за газоном на стіні

17 Июль, 21:02
Прогноз погоди на 18 липня, четвер. Дніпро і область (ВІДЕО)

17 Июль, 20:59
Новини України і світу (ВІДЕО)

Збитий над Донбасом літак, 289 загиблих, які були на борті - 17 липня відзначають роковини трагедії. Нагадаємо, 17 липня 2014

17 Июль, 20:20
У Дніпрі розпочали реконструкцію парку Гагаріна

17 Июль, 20:07