02 Август, 19:53

У Дніпрі переатестовують середній керівний склад поліції трьох областей (відео)

Ганна Старчевська, речниця обласної поліції:

Сейчас у нас проходят — это заместители начальников отделов и отделений. А также начальники самостоятельных отделений, таких как например, отдел коммуникаций, отдел связей — мы проходим сейчас.

Це лише один з етапів — тестування. Після цього претендентів очікує співбесіда із представниками спеціальної комісії — вона і буде виносити остаточний вердикт. Зараз же перевіряють загальну ерудицію, знання основ законодавства, а також є тест на благонадійність. Поліцейські кажуть, що зустрічаються і досить складні запитання.

Андрій Горбань, капітан поліції:

Сама трактовка вопросов. То есть была изменена в законодательстве. Необходимо логическое мышление, чтобы ответить правильно на данные вопросы.

Тестування проходить понад чотириста поліцейських з трьох областей країни — крім нашої, це ще Кіровоградська та Запорізька. Спостерігачі від громадськості кажуть: все проходить спокійно — ніяких нарікань з боку поліцейських немає. Хіба що в залі трохи задУшно.

Руслан Сергійчук, спостерігач:

Якщо виникають питання, то кожен пояснить і зробить все як потрібно, розкаже, якщо там проблеми виникають з технічною базою. Все спокійно, ніяких не було — дві секції пройшло, не було ніяких зауважень, не було ніяких проблем.

Результати переатестації стануть відомі вже під час наступного етапу — співбесіди. Але коли він буде — поки що незрозуміло.

Вибір редакції

В Художньому музеї відкрилася персональна виставка графіки відомого художника В’ячеслава Данилова (ВІДЕО)

Універсальний митець, глибокий філософ, носій академічної культури мистецтва, людина, яку сучасники мусять носити на руках — такі думки ми зібрали

19 Октябрь, 17:41
Прогноз погоди по місту і області на вихідні, 20 та 21 жовтня (ВІДЕО)

19 Октябрь, 16:15
У Кривому Розі намагалися живцем спалити жінку (ВІДЕО)

Жертва злочину отримала понад 60 відсотків опіків тіла й нині перебуває в реанімації. Чи є шанс на одужання та чому

19 Октябрь, 16:13
Найбільш довгограючу виставу за всю історію Бродвею поставили українською в Дніпрі (ВІДЕО)

Цю п’єсу ставили більш ніж у 45 країнах світу. Її переклали на 35 мов — а віднедавна й на українську.

18 Октябрь, 18:07
«Супер Пані — 2018» вибрали у Дніпрі (ВІДЕО)

Організатори — Університет третього віку. Мета і у навчального закладу, і у конкрусу  одна - довести, що після 60-ти років

18 Октябрь, 17:44
Прогноз погоди по місту і області на п’ятницю, 19 жовтня (ВІДЕО)

18 Октябрь, 17:37
Ціна на газ для населення і підприємств комунальної теплоенергетики не зміниться до 27 жовтня

Таке рішення, що продовжує попереднє, прийняв 17 жовтня на своєму засіданні Уряд України. Про це повідомив речник Прем’єр-міністра України. Нагадаємо, що

18 Октябрь, 15:35
На Дніпропетровщині облаштовуємо ще один ваговий майданчик для контролю вантажівок – Валентин Резніченко 

Будівництво габаритно-вагових комплексів – у співфінансуванні обласним і міським коштом. Тільки-но стартували роботи на трасі М-04 Знам’янка-Луганськ-Ізварино. Це магістраль національного

18 Октябрь, 14:45