02 Август, 19:53

У Дніпрі переатестовують середній керівний склад поліції трьох областей (відео)

Ганна Старчевська, речниця обласної поліції:

Сейчас у нас проходят — это заместители начальников отделов и отделений. А также начальники самостоятельных отделений, таких как например, отдел коммуникаций, отдел связей — мы проходим сейчас.

Це лише один з етапів — тестування. Після цього претендентів очікує співбесіда із представниками спеціальної комісії — вона і буде виносити остаточний вердикт. Зараз же перевіряють загальну ерудицію, знання основ законодавства, а також є тест на благонадійність. Поліцейські кажуть, що зустрічаються і досить складні запитання.

Андрій Горбань, капітан поліції:

Сама трактовка вопросов. То есть была изменена в законодательстве. Необходимо логическое мышление, чтобы ответить правильно на данные вопросы.

Тестування проходить понад чотириста поліцейських з трьох областей країни — крім нашої, це ще Кіровоградська та Запорізька. Спостерігачі від громадськості кажуть: все проходить спокійно — ніяких нарікань з боку поліцейських немає. Хіба що в залі трохи задУшно.

Руслан Сергійчук, спостерігач:

Якщо виникають питання, то кожен пояснить і зробить все як потрібно, розкаже, якщо там проблеми виникають з технічною базою. Все спокійно, ніяких не було — дві секції пройшло, не було ніяких зауважень, не було ніяких проблем.

Результати переатестації стануть відомі вже під час наступного етапу — співбесіди. Але коли він буде — поки що незрозуміло.

Вибір редакції

Прогноз погоди на 2 та 3 лютого. Дніпро і область (ВІДЕО)

01 Февраль, 19:05
На Дніпропетровщині в моторошній аварії згорів живцем водій іномарки

Згорів живцем під час ДТП. На Дніпропетровщині в моторошній аварії загинув водій автомобіля «Рено». Іншого учасника лобового зіткнення - кермувальника

01 Февраль, 16:56
Прогноз погоди на 1 лютого, п’ятницю. Дніпро і область (ВІДЕО)

31 Январь, 18:55
У провадженні щодо генерала Назарова оголошена перерва до 21 лютого 2019 року

Сьогодні у Дніпровському апеляційному суді продовжили розгляд кримінального провадження за апеляційними скаргами захисника Турик М.П. в інтересах обвинуваченого Назарова В.М., обвинуваченого Назарова

31 Январь, 17:39
Прогноз погоди на 31 січня, четвер. Дніпро і область (ВІДЕО)

30 Январь, 18:57
Українська «Вікіпедія» відзначає 15-тиріччя (ВІДЕО)

На честь цієї дати по всій Україні проходить низка тематичних заходів.  Як це було у Дніпрі — дивіться у сюжеті.

30 Январь, 18:55
Музей імені Скуратовського відзначив свою першу річницю (ВІДЕО)

Маленький, але ювілей — музей пам’яті композитора і поета Володимира Скуратовського відзначив свою першу річницю. 29-го січня в музичній школі

30 Январь, 18:53
Пожежа у занедбаній будівлі Дніпра — рятувальники зупинили вогонь, постраждалих не виявили

Пожежа на бульварі Кучеревського у Дніпрі зайнялася на першому поверсі занедбаної будівлі. Вогонь пошкодив теплоізоляцію та пластикові труби на площі

29 Январь, 18:53