14 Сентябрь, 17:39

Експерти з пелюшок: що мають знати дiти про права людини (ВІДЕО)

Паша мрiє стати художником, проте цей вибiр ще не остаточний: хлопець чув, нібито митцi заробляють мало, а він хоче мати трьох дітей. Ми запитали у Пашi що таке права людини.

Паша — майбутній батько трьох дітей: «Надо на этом занятии распознавать зло и добро. Зло — это когда человек хочет что-нибудь плохое сделать. Короче говоря, что-то сломать. Человек может сделать человеку что-то приятное. Починить что-то или оживить человека».

Даша дає нам точне визначення, майже, як у пiдручнику. Говорить про права, та не забуває і про обов’язки.

Даша — п’ятикласниця: «Права человека — это те правила, по которым человек должен жить, что он имеет право делать. Человек должен быть ответственным. Если взял себе щенка, то должен быть за него в ответе».

На думку тренерки з неформальної освіти Юлії Копнінської-Петриченко, найкраще дiти запам’ятовують iнформацiю пiд час гри.

Юлія Копнінська-Петриченко — тренерка з неформальної освіти в сфері прав людини: «Конвенция прав ребёнка и прав человека — это естественные права, о которых  каждый знает. Просто написана она юридическим, тяжелым для восприятия языком. Сегодня мы попутешествуем к новой земле, разберёмся, какие права есть у кролика. Я так думаю, хорошо отработаем и посмотрим как они в лодке доплывут к Новой Земле, что же они возьмут с собой».

Таке заняття проводять уже вчетверте. Одна з ініціаторок заходу — Наталя Жебрик, ділиться: раніше про права людини вони розповідали тільки дорослим. Експериментувати з віком аудиторії почали цього літа.

Наталя Жебрик — голова ВГО “Громадська Палата України” в Дніпропетровській області: «Попробовали провести тренинги с детками — первый класс, второй, третий — с шести-восьми лет. Было очень интересно, уверенна, что дети узнали много нового о своей жизни, про доступ к информации, про возможность объединяться, про мирные собрания».

Наступне заняття відбудеться 15-го вересня в галереї АртСвіт. Вхід вільний.

[uppod video=http://9-channel.com/wp-content/uploads/video/2016/09/14__09_syuzh_Trofimova_detki.mp4 poster=http://9-channel.com/wp-content/uploads/2016/09/14__09_syuzh_Trofimova_detki.jpg type=site]

Автор — Юлія Трфоімова

Камера — Тарас Іванов

Вибір редакції

Реєстрація на літній Кубок гумористичного шоу «КаВуН-2019» триває до 1 серпня

У Дніпрі оголошено реєстрацію на літній Кубок гумористичного шоу «КаВуН-2019» ScfMA4PTGrwoRu1cA Увага, реєстрація триває до 1 серпня!

22 Июль, 15:13
Міський голова Дніпра ні за кого не агітував, але підлеглим цього не забороняв (відео)

Дільниця 121-163 на окрузі номер 27 у Дніпрі визначна не лише тим, що тут голосує міський голова. Центральний район Дніпра,

21 Июль, 23:51
Без батьківського піклування у Дніпрі за півроку залишилося 118 дітей (КОМЕНТАР)

У місті продовжує діяти програма соціального захисту дітей у складних життєвих обставинах. У рамках проекту — організація свят і заходів

19 Июль, 08:19
Прогноз погоди на 19 липня, п’ятницю. Дніпро і область (ВІДЕО)

18 Июль, 21:09
Новини України та світу (ВІДЕО)

В Японському місті Уджі підпалили одну з найвідоміших анімаційних студій Kyoto Animation. Пожежа в триповерховому будинку сталася вночі 17 липня.

18 Июль, 19:53
У Дніпрі коштом міського бюджету ремонтують під’їзди житлових будинків (КОМЕНТАР)

У Дніпрі комунальники проводять планові ремонтні роботи житлових будинків. Цьогоріч запланували ремонти на 140 об'єктах. У будинках 4 та 6

18 Июль, 07:53
Стас і Валєра — «Типові садівники у хмарах» — інсталяція в Дніпрі (КОМЕНТАР)

Валєра і Стас — саме так звати відчайдушних садівників, які проти волі закону всесвітнього тяжіння доглядають за газоном на стіні

17 Июль, 21:02
Прогноз погоди на 18 липня, четвер. Дніпро і область (ВІДЕО)

17 Июль, 20:59