14 Сентябрь, 17:01

Заробити 7 тисяч гривень у день народження: влада Дніпра привітала батьків малечі, яка народилась у День міста 2016 (ВІДЕО)

7 тисяч гривень кожному немовляті. Пологові будинки міський голова Дніпра відвідав із грошовими сертифікатами лише 14 вересня. Дав батькам час відпочити після важливої для них події.

Борис Філатов, міський голова Дніпра: «Мы сегодня посетили в этом роддоме 15 человек, по городу всего 48. Из них особенно надо подчеркнуть: трое детей — это дети переселенцев из оккупированной территории Донбасса. За последние 8 лет это не рекордная цифра, но самая высокая».

Востаннє така кількість дітей, народжених у День міста,  була зафіксована у 2009 році. Під час цьогорічного святкового бебі-буму побачили світ 27 дівчаток і 21 хлопчик. Для батьків традиційні подарунки від влади — несподівані.

Анастасія, новоспечена мати дівчинки, народженої у День міста: «Раньше это было. У моих знакомых ребенок тоже родился в День города. Но на сегодняшний день я не знала насколько это в нынешних условиях для Украины возможно. Все-таки тяжелые времена и в городе много проблем. То есть мы не ожидали».

Сергій і Наталя, батьки народженої у День міста донечки: «Нам десятого утром уже в родзале сообщили», — «Да, уже когда в родзале пришли брать документы, мы были очень приятно удивлены, на самом деле, что наш ребенок уже зарабатывает, еще не родившись!» — «Молодец, умница! В течение беременности думали, что у нас срок где-то в конце августа — начале сентября. Но дочка решила сама. Это ее желание. Вот чётенько именно в субботу постучалась».

Маленька Олександра — не перша дитина в родині Сергія і Наталі. Щасливі батьки кажуть: навіть під час святкової метушні чітко знали як необхідно діяти.

Сергій і Наталя, батьки народженої у День міста донечки: аЗнаете, у нас с женой есть хорошая традиция: каждые 4 годы мы приезжаем на Ленина за девочкой. Это наша третья девочка».

А от новоспечена мати Анастасія всі передпологові переживання пов’язувала із Днем міста. Утім, каже, поява доньки варта будь-чого, що випадає на долю матері.

Анастасія, новоспечена мати дівчинки, народженої у День міста: «Мы не хотели, чтобы это были выходные дни, потому что если это День города, то это, конечно, связано с этими пробками. Слава Богу, что схватки попали на ночь, а не днем, потому что боялись, что будет перекрыто движение по городу. Ехали с мужем на такси со всех ног».

Сергій і Наталя, батьки народженої у День міста донечки: «Всё перекрыто было, но при первом же слове, что мы едем в роддом, убирались «конусы», нас полиция пропускала, открывала — и мы ехали по свободной дороге».

Тож народжувати у святковій атмосфері — не лише прибутково, а і зручно. Новоспечені батьки запевняють: це можливість відчути себе VIP-персонами.

Вибір редакції

Прогноз погоди на 18 та 19 травня, вихідні. Дніпро і область (ВІДЕО)

17 Май, 16:25
Поліцейськи сирени, автоматні черги та спецпризначенці — біля ДніпроОДА пройшли планові навчання з територіальної оборони (ВІДЕО)

Поліцейськи сирени, автоматні черги та десятки спецпризначенців у масках - зранку 17 травня біля Дніпропетровської облдержадміністрації відбулися планові навчання з

17 Май, 14:09
Прогноз погоди на 17 травня, п’ятницю. Дніпро і область (ВІДЕО)

16 Май, 17:39
На Дніпропетровщині будується автобан європейської якості

  Без вибоїн та заторів – у напрямку Києва. На Дніпропетровщині триває будівництво нової ділянки траси державного значення Дніпро-Решетилівка. Сучасний

16 Май, 17:21
Ліцеїст із Дніпра виборов бронзову медаль з інформатики на конференції ICYS-2019 в Куала -Лумпур (ВІДЕО)

Бронзова медаль з інформатики — у ліцеїста з Дніпра. Одинадцятикласник Михайло Ветлужських виборов нагороду міжнародної наукової конференції, що відбулася у

16 Май, 17:01
«Урок справедливості» для учнів 3 і 4 класів 96 школи провели справжні судді (ВІДЕО)

"Уроки справедливості" - всеукраїнська акція, яку вже другий рік проводять члени Ради суддів України. Шкільне спілкування із учнями молодших класів

15 Май, 17:00
За два місяці на в’їздах до Дніпра перевірили майже півтори тисячі вантажівок

Майже півтори тисячі фур перевірили на в’їздах до Дніпра протягом останніх двох місяців. Близько двох сотень з них – перевантажені.

15 Май, 15:33
Музей «Пам’ять єврейського народу та Голокост в Україні» запрошує на святкування Міжнародного дня музеїв!

Дорогі друзі! Музей «Пам’ять єврейського народу та Голокост в Україні» запрошує на святкування Міжнародного дня музеїв!

15 Май, 15:26