14 Сентябрь, 17:01

Заробити 7 тисяч гривень у день народження: влада Дніпра привітала батьків малечі, яка народилась у День міста 2016 (ВІДЕО)

7 тисяч гривень кожному немовляті. Пологові будинки міський голова Дніпра відвідав із грошовими сертифікатами лише 14 вересня. Дав батькам час відпочити після важливої для них події.

Борис Філатов, міський голова Дніпра: «Мы сегодня посетили в этом роддоме 15 человек, по городу всего 48. Из них особенно надо подчеркнуть: трое детей — это дети переселенцев из оккупированной территории Донбасса. За последние 8 лет это не рекордная цифра, но самая высокая».

Востаннє така кількість дітей, народжених у День міста,  була зафіксована у 2009 році. Під час цьогорічного святкового бебі-буму побачили світ 27 дівчаток і 21 хлопчик. Для батьків традиційні подарунки від влади — несподівані.

Анастасія, новоспечена мати дівчинки, народженої у День міста: «Раньше это было. У моих знакомых ребенок тоже родился в День города. Но на сегодняшний день я не знала насколько это в нынешних условиях для Украины возможно. Все-таки тяжелые времена и в городе много проблем. То есть мы не ожидали».

Сергій і Наталя, батьки народженої у День міста донечки: «Нам десятого утром уже в родзале сообщили», — «Да, уже когда в родзале пришли брать документы, мы были очень приятно удивлены, на самом деле, что наш ребенок уже зарабатывает, еще не родившись!» — «Молодец, умница! В течение беременности думали, что у нас срок где-то в конце августа — начале сентября. Но дочка решила сама. Это ее желание. Вот чётенько именно в субботу постучалась».

Маленька Олександра — не перша дитина в родині Сергія і Наталі. Щасливі батьки кажуть: навіть під час святкової метушні чітко знали як необхідно діяти.

Сергій і Наталя, батьки народженої у День міста донечки: аЗнаете, у нас с женой есть хорошая традиция: каждые 4 годы мы приезжаем на Ленина за девочкой. Это наша третья девочка».

А от новоспечена мати Анастасія всі передпологові переживання пов’язувала із Днем міста. Утім, каже, поява доньки варта будь-чого, що випадає на долю матері.

Анастасія, новоспечена мати дівчинки, народженої у День міста: «Мы не хотели, чтобы это были выходные дни, потому что если это День города, то это, конечно, связано с этими пробками. Слава Богу, что схватки попали на ночь, а не днем, потому что боялись, что будет перекрыто движение по городу. Ехали с мужем на такси со всех ног».

Сергій і Наталя, батьки народженої у День міста донечки: «Всё перекрыто было, но при первом же слове, что мы едем в роддом, убирались «конусы», нас полиция пропускала, открывала — и мы ехали по свободной дороге».

Тож народжувати у святковій атмосфері — не лише прибутково, а і зручно. Новоспечені батьки запевняють: це можливість відчути себе VIP-персонами.

Вибір редакції

Без батьківського піклування у Дніпрі за півроку залишилося 118 дітей (КОМЕНТАР)

У місті продовжує діяти програма соціального захисту дітей у складних життєвих обставинах. У рамках проекту — організація свят і заходів

19 Июль, 08:19
Прогноз погоди на 19 липня, п’ятницю. Дніпро і область (ВІДЕО)

18 Июль, 21:09
Новини України та світу (ВІДЕО)

В Японському місті Уджі підпалили одну з найвідоміших анімаційних студій Kyoto Animation. Пожежа в триповерховому будинку сталася вночі 17 липня.

18 Июль, 19:53
У Дніпрі коштом міського бюджету ремонтують під’їзди житлових будинків (КОМЕНТАР)

У Дніпрі комунальники проводять планові ремонтні роботи житлових будинків. Цьогоріч запланували ремонти на 140 об'єктах. У будинках 4 та 6

18 Июль, 07:53
Стас і Валєра — «Типові садівники у хмарах» — інсталяція в Дніпрі (КОМЕНТАР)

Валєра і Стас — саме так звати відчайдушних садівників, які проти волі закону всесвітнього тяжіння доглядають за газоном на стіні

17 Июль, 21:02
Прогноз погоди на 18 липня, четвер. Дніпро і область (ВІДЕО)

17 Июль, 20:59
Новини України і світу (ВІДЕО)

Збитий над Донбасом літак, 289 загиблих, які були на борті - 17 липня відзначають роковини трагедії. Нагадаємо, 17 липня 2014

17 Июль, 20:20
У Дніпрі розпочали реконструкцію парку Гагаріна

17 Июль, 20:07