06 Октябрь, 16:25

У Дніпрі тепер можливі екскурсії з віртуальним екскурсоводом (ВІДЕО)

Екскурсовод у вашій кишені: у Дніпрі з’явився новий проект. Мобільний додаток дозволяє не просто гуляти містом, але і дізнаватися про його історію та таємниці. 

Це лише самий початок екскурсії, розробленої закоханими у своє місто людьми. Юлія — режисерка та продюсерка проекту, розповідає про принади їхнього дітища.

Юлія Горячкіна — режисерка та продюсерка проекту “Wayme”: «Это, как определённый аудиоперформанс. То есть мы ведём человека от начала и до конца. Наш виртуальный друг находится с вами во время всего маршрута полностью. Он рассказывает свои ещё какие-то личные истории во время этого, контролирует вашу безопасность — указывает, вот, сейчас будет пешеходный переход».

У Дніпрі вже створили три такі віртуальні маршрути, та на досягнутому не зупиняються. До них докладають руки люди різноманітних професій — архітектори, історики, інженери. Юлія Горяна — одна з них. Наразі дівчина створює нову тематичну екскурсію.

Юлія Горяна — розробила маршрут: «Знакомим человека с религией: что в неё входит, какие её столпы. И о тех религиях, которые всем знакомы — христианство, католицизм, иудаизм, и также высветлили буддизм, вайшнавизм. Даже есть первый пункт нашего роута — немецкая кирха. Это протестантизм».

У планах творців і творчинь проекту — ще сім екскурсій. Придбати собі такого кишенькового екскурсовода можно безкоштовно — просто скачати мобільний додаток WayMe. З його допомогою можна відкрити для себе таємниці Дніпра — наприклад, дізнатися, чому на Свято-Преображенському соборі масонський символ.

Вибір редакції

Прогноз погоди на п’ятницю, 22 січня. Дніпро і область (ВІДЕО)

21 Февраль, 18:42
Говоримо українською. У Дніпрі презентували відео, де іноземці читають вірші українських авторів (ВІДЕО)

Зібралися якось єврей, грузин, вірменин, росіянин і вирішили почитати вірші українською. Спробу уклали у таку собі відеоантологію і приурочили до

21 Февраль, 18:41
Верховна Рада проголосувала за реформування системи призову солдат на обов’язкову строкову службу

Відомо, що планується створити на базі військових комісаріатів територіальні центри комплектування та соціальної підтримки, з метою забезпечення правового регулювання діяльності

21 Февраль, 18:23
Вступив в силу наказ, який дозволяє поліцейським користуватися безпілотними літальними апаратами

Тепер для забезпечення правопорядку і запобігання злочинам співробітники Національної поліції зможуть використовувати безпілотники. Про це йдеться в указі Міністерства внутрішніх

21 Февраль, 17:53
Прогноз погоди на 21 січня, четвер. Дніпро і область (ВІДЕО)

20 Февраль, 18:05
«Життя, обірвані війною» — книга нарисів про загиблих мешканців Кам’янського(ВІДЕО)

“Життя, обірвані війною”: у Дніпрі презентували книгу, присвячену Небесній сотні та захисникам України, які родом із Кам’янського. Захід відбувся 19-го

19 Февраль, 19:00
Прогноз погоди на 20 лютого, середу. Дніпро і область (ВІДЕО)

19 Февраль, 18:34
На Дніпропетровщині піротехніки знешкодили 68 одиниць застарілих боєприпасів

19 Февраль, 17:44