07 Октябрь, 13:56

Борис Філатов: Залишки коштів на рахунках міста мають бути використані на благо дніпрян

Дніпро має значні суми невикористаних коштів на рахунках. Про це заявив міський голова Дніпра Борис Філатов після зустрічі мерів міст з прем’єр-міністром України Володимиром Гройсманом, присвяченій, зокрема, державному бюджету на наступний рік.  
«Дніпро має значні фінансові суми на депозитах, які не витрачені. Мінфін піднімає це питання, бо було б нелогічно увійти в новий бюджетний рік з невикористаними фінансовими ресурсами», – сказав Борис Філатов.
  За словами очільника міста, у зв’язку з фінансовою децентралізацією у територіальних громад справді на рахунках є залишки, однак в Дніпрі ситуація унікальна. Причини появи залишків – запізніле ухвалення міського бюджету на 2016 рік, яке зумовив саботаж частини депутатського корпусу міської ради, та 700 млн. грн. залишків з 2015 року. Крім того, ситуацію спровокували спроби фірм, афілійованих з «Опозиційним блоком», торпедувати будь-які тендери, які проводила міська рада. Така деструктивна політика мала не меті паралізувати роботу міської влади, але мерія впоралася з усіма проблемами і довела, що всі причини для оскарження тендерів були надуманими, додав Борис Філатов.  
«І Кабінет Міністрів, і прем’єр, і Міністерство фінансів, і правоохоронні органи знають про ситуацію в Дніпрі. Будуть ухвалюватися процедурні, процесуальні рішення. Але є всі підстави вважати, що до кінця року ми витратимо залишки коштів на рахунках на благо рідного міста та наших земляків», – наголосив міський голова.
  Борис Філатов також подякував прем’єр-міністру Володимиру Гройсману та президенту Петру Порошенку за курс на децентралізацію, який взяла влада.  
«Децентралізація була започаткована ще за часів Арсенія Яценюка, а Володимир Гройсман, у минулому – міський голова, став її справжнім локомотивом і провайдером. Звісно, не обійшлося і без президента Петра Порошенка. Я спілкуюся з мерами, і можу запевнити, що колеги в цілому задоволені децентралізацією. У наступному році ми очікуємо на ще більше поповнення бюджету, ніж цьогоріч», – додав очільник Дніпра.
  Нагадаємо, вчора Володимир Гройсман заявив, що кошти, які додатково надійшли на місця в рамках фінансової децентралізації, слід інвестувати в якість життя людей та реалізацію проектів, що сприятимуть розвитку місцевої економіки.

Вибір редакції

Без батьківського піклування у Дніпрі за півроку залишилося 118 дітей (КОМЕНТАР)

У місті продовжує діяти програма соціального захисту дітей у складних життєвих обставинах. У рамках проекту — організація свят і заходів

19 Июль, 08:19
Прогноз погоди на 19 липня, п’ятницю. Дніпро і область (ВІДЕО)

18 Июль, 21:09
Новини України та світу (ВІДЕО)

В Японському місті Уджі підпалили одну з найвідоміших анімаційних студій Kyoto Animation. Пожежа в триповерховому будинку сталася вночі 17 липня.

18 Июль, 19:53
У Дніпрі коштом міського бюджету ремонтують під’їзди житлових будинків (КОМЕНТАР)

У Дніпрі комунальники проводять планові ремонтні роботи житлових будинків. Цьогоріч запланували ремонти на 140 об'єктах. У будинках 4 та 6

18 Июль, 07:53
Стас і Валєра — «Типові садівники у хмарах» — інсталяція в Дніпрі (КОМЕНТАР)

Валєра і Стас — саме так звати відчайдушних садівників, які проти волі закону всесвітнього тяжіння доглядають за газоном на стіні

17 Июль, 21:02
Прогноз погоди на 18 липня, четвер. Дніпро і область (ВІДЕО)

17 Июль, 20:59
Новини України і світу (ВІДЕО)

Збитий над Донбасом літак, 289 загиблих, які були на борті - 17 липня відзначають роковини трагедії. Нагадаємо, 17 липня 2014

17 Июль, 20:20
У Дніпрі розпочали реконструкцію парку Гагаріна

17 Июль, 20:07