20 Октябрь, 21:26

У Кривому Розі дошкільнята вчаться безпечній поведінці на дорозі (ВІДЕО)

Пішохідний перехід, велодоріжка, три кольори світлофора. З осені 2016-го у Кривому Розі правилам поведінки на дорозі навчають навіть дошкільнят. Нова програма розрахована на малечу від трьох років. Дітлахи від спілкування із полісменами отримують справжнє задоволення й демонструють хороші знання. 

«Зачекайте, не спішіть, пішохода пропустіть. Знак  велику силу має, він машини зупиняє».
За порядком на дорогах слідкує поліція. Порушників вона зупиняє і штрафує! Цікаву розповідь про роботу патрульних, про те, як важливо знати і виконувати правила дорожнього руху, п’ятирічна Настя слухає дуже уважно.  
Анастасія, вихованка криворізького дитячого садка №194: «Нас учат в садике много чему, нас учат дорожным знакам, автомобилям. Даже книжки-автомобили есть, в форме их, с колёсиками».
В вересні 2016-го в Кривому Розі запровадили програму «Школа і поліція». Втім, місцеві патрульні вирішили її вдосконалити й узялися за навчання дошкільнят. Полісмени переконують: такі заходи — інвестиція в безпеку держави.
Наталія Малега, шкільний офіцер поліції Кривого Рогу: «Культура поведінки на дорозі повинна бути присутня, і повинна виховуватися з дитячого садка».
Не перебігати в заборонених місцях, уважно дивитися по сторонах й завжди рухатись лише на зелений сигнал світлофора. Дуже важливі для кожного пішохода правила вихованці садка завчили під час годинної інтерактивної гри.
Евеліна, вихованка криворізького дитячого сада №194: «Это полезно очень для здоровья человека, чтобы человек не умер, потому что если его задавит автомобиль, то он может умереть».
 
Станіслав Барщевський, речник патрульної поліції Кривого Рога: «Привить детям правила дорожного движения на подсознании, чтобы они это учили в игровой весёлой форме. И тогда на подсознании оно останется, отложится в памяти. И ребята иногда даже будут своих родителей за руку где-то придерживать: мама, папа, куда вы идёте — красный сигнал светофора либо здесь нет пешеходного перехода, зебры».
Поведінка дитини на дорозі — це дзеркальне відображення поведінки його батьків. Фахівці переконані: навчати малих пильності в першу чергу мають люблячі мамо і тато.  
Ірина Штайнке, завідуюча криворізьким дитячим садом №194: «Цей захід ми вирішили провести разом з батьками, тому що 90% того, як виконують діти, дотримуються правил дорожнього руху, залежить від батьків. Тому що батьки є прикладом для дітей».
За проведений урок вихованці дитсадка віддячили патрульним малюнками й тортом у вигляді поліцейської машини. Вартові доріг не залишилися в боргу — усіх охочих покатали на справжньому патрульному автомобілі.  

Вибір редакції

Парламентські-2019. Чи визначилися із вибором дніпряни — ми запитали на вулицях міста (СОЦОПИТУВАННЯ)

Менше тижня лишається до позачергових парламентських виборів. Вже 21-го липня українці обиратимуть нових народних депутатів. Від Дніпропетровщини балотуються 294 кандидати

16 Июль, 20:50
Опівночі з 17 на 18 липня Новий міст буде повністю перекрито для завершення робіт (КОМЕНТАР)

Новий міст у Дніпрі повністю перекрить з 18 липня до 14 вересня. Одна із причин такого радикального рішення - парі

16 Июль, 18:31
Хоронити зарано: старший матрос Сергій Булгаков живий і активно йде на поправку (КОМЕНТАР)

Хоронити ще зарано: 13-го липня в мережі з’явилася фейкова інформація про смерть Сергія Булгакова. 32-річний воїн родом із Миколаєва, надійшов

16 Июль, 00:51
«Хунта» закривається: волонтерський проект одягу та аксесуарів назвав останній день роботи

Проект "Hunta" заснував Леонід Краснопольский. З початком війни на Донбасі Леонід, уродженець Донецька,  разом із дружиною Ольгою почав допомагати українській армії

16 Июль, 00:41
На Дніпропетровщині затримали вбивцю 33-річної жінки (КОМЕНТАР)

На Дніпропетровщині упіймали вбивцю, який задушив і втопив у річці свою 33-річну співмешканку. Злочин скоів на початку червня в Новомосковську.

15 Июль, 23:21
Прогноз погоди на 16 липня, вівторок. Дніпро і область (ВІДЕО)

15 Июль, 20:53
Порушення виборчого процесу на Дніпропетровщині — громадянська мережа ОПОРА подала 79 звернень до правоохоронців (КОМЕНТАР)

79 фактів порушень виборчого процесу зафіксували представники громадянської мережі ОПОРА на Дніпропетровщині. Відповідні звернення подали до правоохоронних органів. Спостерігачі кажуть:

12 Июль, 21:57
6-річна дитина провалилася у люк. Хлопець майже не зазнав ушкоджень (КОМЕНТАР)

Шестирічний Михайлик, який ввечері напередодні упав у глибокий люк, майже не постраждав. Відбувся переляком і подряпинами, кажуть лікарі. Випадок трапився

12 Июль, 21:55