20 Октябрь, 21:26

У Кривому Розі дошкільнята вчаться безпечній поведінці на дорозі (ВІДЕО)

Пішохідний перехід, велодоріжка, три кольори світлофора. З осені 2016-го у Кривому Розі правилам поведінки на дорозі навчають навіть дошкільнят. Нова програма розрахована на малечу від трьох років. Дітлахи від спілкування із полісменами отримують справжнє задоволення й демонструють хороші знання. 

«Зачекайте, не спішіть, пішохода пропустіть. Знак  велику силу має, він машини зупиняє».
За порядком на дорогах слідкує поліція. Порушників вона зупиняє і штрафує! Цікаву розповідь про роботу патрульних, про те, як важливо знати і виконувати правила дорожнього руху, п’ятирічна Настя слухає дуже уважно.  
Анастасія, вихованка криворізького дитячого садка №194: «Нас учат в садике много чему, нас учат дорожным знакам, автомобилям. Даже книжки-автомобили есть, в форме их, с колёсиками».
В вересні 2016-го в Кривому Розі запровадили програму «Школа і поліція». Втім, місцеві патрульні вирішили її вдосконалити й узялися за навчання дошкільнят. Полісмени переконують: такі заходи — інвестиція в безпеку держави.
Наталія Малега, шкільний офіцер поліції Кривого Рогу: «Культура поведінки на дорозі повинна бути присутня, і повинна виховуватися з дитячого садка».
Не перебігати в заборонених місцях, уважно дивитися по сторонах й завжди рухатись лише на зелений сигнал світлофора. Дуже важливі для кожного пішохода правила вихованці садка завчили під час годинної інтерактивної гри.
Евеліна, вихованка криворізького дитячого сада №194: «Это полезно очень для здоровья человека, чтобы человек не умер, потому что если его задавит автомобиль, то он может умереть».
 
Станіслав Барщевський, речник патрульної поліції Кривого Рога: «Привить детям правила дорожного движения на подсознании, чтобы они это учили в игровой весёлой форме. И тогда на подсознании оно останется, отложится в памяти. И ребята иногда даже будут своих родителей за руку где-то придерживать: мама, папа, куда вы идёте — красный сигнал светофора либо здесь нет пешеходного перехода, зебры».
Поведінка дитини на дорозі — це дзеркальне відображення поведінки його батьків. Фахівці переконані: навчати малих пильності в першу чергу мають люблячі мамо і тато.  
Ірина Штайнке, завідуюча криворізьким дитячим садом №194: «Цей захід ми вирішили провести разом з батьками, тому що 90% того, як виконують діти, дотримуються правил дорожнього руху, залежить від батьків. Тому що батьки є прикладом для дітей».
За проведений урок вихованці дитсадка віддячили патрульним малюнками й тортом у вигляді поліцейської машини. Вартові доріг не залишилися в боргу — усіх охочих покатали на справжньому патрульному автомобілі.  

Вибір редакції

Atlas Weekend 2019 провів у Дніпрі препаті фестивалю (КОМЕНТАР)

Менше, ніж за два місяці в Києві відбудеться масштабний оупен-ейр фестиваль України — Atlas Weekend 2019. Шестеро учасників програми проїхалися

20 Май, 20:07
Інавгурація В.Зеленського, розпуск ВР, вибори та відставки міністрів – що далі? Коментар юриста (ВІДЕО)

Інавгурація В.Зеленського, розпуск ВР, вибори та відставки міністрів – що далі? Коментар юриста

20 Май, 17:49
У Дніпрі провели традиційну легкоатлетичну естафету пам’яті

Минулої суботи, 18 травня, у Дніпрі відбулася традиційна легкоатлетична естафета, присвячена Дню пам’яті та примирення і Дню перемоги над нацизмом

20 Май, 17:26
«Ніч музеїв». До міжнародної акції долучився і Дніпро (ВІДЕО)

Що робити у музеї вночі? Варіантів насправді безліч. Кожен музей світу до 18 травня готує свої сюрпризи. У Дніпрі акція

20 Май, 17:19
Дніпровський мандрівник Сергій Гордієнко вирушив в чергову подорож (ВІДЕО)

Близько 1,5 року в дорозі, більше 11,5 тисячі кілометрів водою і суходолом - 12 травня дніпровський мандрівник Сергій Гордієнко вирушив

20 Май, 17:15
Простір чистоти: У Дніпрі мешканці багатоповерхівок об’єднують зусилля, щоб навести лад у своїх подвір’ях

Муніципальна акція «Дніпро – простір чистоти» об’єднує дедалі більше містян. Нині розпочався другий сезон проекту, який заснував міський голова Борис

20 Май, 14:13
Прогноз погоди на 18 та 19 травня, вихідні. Дніпро і область (ВІДЕО)

17 Май, 16:25
Поліцейськи сирени, автоматні черги та спецпризначенці — біля ДніпроОДА пройшли планові навчання з територіальної оборони (ВІДЕО)

Поліцейськи сирени, автоматні черги та десятки спецпризначенців у масках - зранку 17 травня біля Дніпропетровської облдержадміністрації відбулися планові навчання з

17 Май, 14:09