21 Октябрь, 18:33

Журналісти повернули ім’я невідомій дівчині, що постраждала в ДТП (ВІДЕО)

Невідома дівчина, що постраждала у ДТП 22 вересня, тепер має ім’я. Батьки впізнали її по фотографії, місяць потому побачивши у новинах. Нагадаємо, що потерпілу доставили о першій годині ночі до Дніпропетровської обласної клінічної лікарні імені Мечникова з чисельними черепно-мозковими та скелетними травмами. Наразі вона перебуває у відділенні церебральної нейрохірургії. Досі несвідому жінку готують до транспортування у лікарню за місцем проживання.

Потерпілу у ДТП дівчину ніхто не шукав близько 25 днів. І лише цього понеділка батьків невідомої віднайшли телевізійники.

Ольга Волинська, журналіст: «Ми зробили сюжет — і одразу на канал передзвонила мама дівчини. Розказала, що дійсно це її донька, їй 22 роки, це Тетяна, що вона проживала у Білій Церкві — точніше, у Білоцерківському районі. У неї дві дитини — 3 рочки і 1 рік. Зараз цими дітьми опікується мама».

Тетяна Грабарюк потрапила до Дніпра, шукаючи заробітку. Легковик, через який вона опинилась у лікарні, натрапив на жінку при з’їзді з Нового мосту. У темряві на повороті водій не побачив фігуру, що перебігала дорогу.

Григорій Пилипенко, лікар-нейрохірург Дніпропетровської обласної клінічної лікарні ім. Мечникова: «Тяжелая сочетанная травма, черепно-мозговая травма, скелетная травма. Она была госпитализирована в реанимацию. После стабилизации состояния, на прошлой неделе она была переведена в нейрохирургическое отделение. Родители очень хотят забрать ее к себе, и в настоящий момент они занимаются организацией транспортировки».

Наступного тижня швидкою допомогою у супроводі місцевого лікаря Тетяну доставлять до Білоцерківської районної лікарні. Наслідок ДТП — невиправна глибока інвалідність. Лікарі не беруться прогнозувати як довго жінка перебуватиме у несвідомому стані. У кращому випадку, до неї частково повернеться розуміння того, що відбувається довкола, однак встати з ліжка Тетяна не зможе.

Григорій Пилипенко, лікар-нейрохірург Дніпропетровської обласної клінічної лікарні ім. Мечникова: «Ей проводились оперативные вмешательства, пока она находилась в реанимации. В общем, нормально она их перенесла и в настоящий момент операции другие ей не требуются. Но ее состояние остается тяжелым. Она не в сознании, способна спонтанно открывать глаза, но не реагирует не на какие внешние раздражители».

Наразі всіма медикаментами та процедурами Тетяну забезпечують фонди лікарні імені Мечникова. Однак після переїзду це ляже на плечі родичів, які опікуються ще і двома дітками потерпілої. Жінка потребує не стільки ліків, як дорогих реабілітаційних заходів. При частковому відновленні свідомості потерпілу можна буде перевести зі стаціонару додому. Але тоді батьки мають придбати спеціальний прилад, вартістю 3 тисячі гривень, щоб допомагати донці вільно дихати.

Коштів на лікування Тетяни вже не вистачає. Номер матері дівчини  097 839 5192 (Любов Андріївна).

Допоможіть зберегти життя Тетяни для двох її діток.

Вибір редакції

“Jazz Sister Cities”: Дніпро стало частиною світової джазової родини

Фестиваль “Джаз на Дніпрі 2019” завершився, але в межах історії українського джазу він не пройшов повз. Тріо Сайруса Честната, Рішар

22 Июль, 21:14
На Дніпропетровщині затримали педофіла, який гвалтував малолітню онуку

На Дніпропетровщині затримали педофіла, який усю ніч гвалтував НЕ РІДНУ онуку. Покидьку, який був неодноразово засуджений за сексуальні злочини, 65

22 Июль, 20:53
Тридцять сім порушень за добу голосування зафіксували спостерігачи громадянської мережі ОПОРА (відео)

Порушення на виборчих дільницях. Громадянська мережа ОПОРА подала правоохоронцям тридцять сім звернень за добу голосування. Зокрема, відомо, що роботу комісій

22 Июль, 19:33
Міський голова Дніпра звернувся до Президента із проханням оголосити дострокові місцеві вибори (відео)

22-го липня Борис Філатов особисто зібрав журналістів Дніпра і оприлюднив своє звернення до президента Володимира Зеленського - оголосити дострокові місцеві

22 Июль, 19:18
Реєстрація на літній Кубок гумористичного шоу «КаВуН-2019» триває до 1 серпня

У Дніпрі оголошено реєстрацію на літній Кубок гумористичного шоу «КаВуН-2019» ScfMA4PTGrwoRu1cA Увага, реєстрація триває до 1 серпня!

22 Июль, 15:13
Міський голова Дніпра ні за кого не агітував, але підлеглим цього не забороняв (відео)

Дільниця 121-163 на окрузі номер 27 у Дніпрі визначна не лише тим, що тут голосує міський голова. Центральний район Дніпра,

21 Июль, 23:51
Без батьківського піклування у Дніпрі за півроку залишилося 118 дітей (КОМЕНТАР)

У місті продовжує діяти програма соціального захисту дітей у складних життєвих обставинах. У рамках проекту — організація свят і заходів

19 Июль, 08:19
Прогноз погоди на 19 липня, п’ятницю. Дніпро і область (ВІДЕО)

18 Июль, 21:09