21 Октябрь, 18:33

Журналісти повернули ім’я невідомій дівчині, що постраждала в ДТП (ВІДЕО)

Невідома дівчина, що постраждала у ДТП 22 вересня, тепер має ім’я. Батьки впізнали її по фотографії, місяць потому побачивши у новинах. Нагадаємо, що потерпілу доставили о першій годині ночі до Дніпропетровської обласної клінічної лікарні імені Мечникова з чисельними черепно-мозковими та скелетними травмами. Наразі вона перебуває у відділенні церебральної нейрохірургії. Досі несвідому жінку готують до транспортування у лікарню за місцем проживання.

Потерпілу у ДТП дівчину ніхто не шукав близько 25 днів. І лише цього понеділка батьків невідомої віднайшли телевізійники.

Ольга Волинська, журналіст: «Ми зробили сюжет — і одразу на канал передзвонила мама дівчини. Розказала, що дійсно це її донька, їй 22 роки, це Тетяна, що вона проживала у Білій Церкві — точніше, у Білоцерківському районі. У неї дві дитини — 3 рочки і 1 рік. Зараз цими дітьми опікується мама».

Тетяна Грабарюк потрапила до Дніпра, шукаючи заробітку. Легковик, через який вона опинилась у лікарні, натрапив на жінку при з’їзді з Нового мосту. У темряві на повороті водій не побачив фігуру, що перебігала дорогу.

Григорій Пилипенко, лікар-нейрохірург Дніпропетровської обласної клінічної лікарні ім. Мечникова: «Тяжелая сочетанная травма, черепно-мозговая травма, скелетная травма. Она была госпитализирована в реанимацию. После стабилизации состояния, на прошлой неделе она была переведена в нейрохирургическое отделение. Родители очень хотят забрать ее к себе, и в настоящий момент они занимаются организацией транспортировки».

Наступного тижня швидкою допомогою у супроводі місцевого лікаря Тетяну доставлять до Білоцерківської районної лікарні. Наслідок ДТП — невиправна глибока інвалідність. Лікарі не беруться прогнозувати як довго жінка перебуватиме у несвідомому стані. У кращому випадку, до неї частково повернеться розуміння того, що відбувається довкола, однак встати з ліжка Тетяна не зможе.

Григорій Пилипенко, лікар-нейрохірург Дніпропетровської обласної клінічної лікарні ім. Мечникова: «Ей проводились оперативные вмешательства, пока она находилась в реанимации. В общем, нормально она их перенесла и в настоящий момент операции другие ей не требуются. Но ее состояние остается тяжелым. Она не в сознании, способна спонтанно открывать глаза, но не реагирует не на какие внешние раздражители».

Наразі всіма медикаментами та процедурами Тетяну забезпечують фонди лікарні імені Мечникова. Однак після переїзду це ляже на плечі родичів, які опікуються ще і двома дітками потерпілої. Жінка потребує не стільки ліків, як дорогих реабілітаційних заходів. При частковому відновленні свідомості потерпілу можна буде перевести зі стаціонару додому. Але тоді батьки мають придбати спеціальний прилад, вартістю 3 тисячі гривень, щоб допомагати донці вільно дихати.

Коштів на лікування Тетяни вже не вистачає. Номер матері дівчини  097 839 5192 (Любов Андріївна).

Допоможіть зберегти життя Тетяни для двох її діток.

Вибір редакції

Прогноз погоди на 18 та 19 травня, вихідні. Дніпро і область (ВІДЕО)

17 Май, 16:25
Поліцейськи сирени, автоматні черги та спецпризначенці — біля ДніпроОДА пройшли планові навчання з територіальної оборони (ВІДЕО)

Поліцейськи сирени, автоматні черги та десятки спецпризначенців у масках - зранку 17 травня біля Дніпропетровської облдержадміністрації відбулися планові навчання з

17 Май, 14:09
Прогноз погоди на 17 травня, п’ятницю. Дніпро і область (ВІДЕО)

16 Май, 17:39
На Дніпропетровщині будується автобан європейської якості

  Без вибоїн та заторів – у напрямку Києва. На Дніпропетровщині триває будівництво нової ділянки траси державного значення Дніпро-Решетилівка. Сучасний

16 Май, 17:21
Ліцеїст із Дніпра виборов бронзову медаль з інформатики на конференції ICYS-2019 в Куала -Лумпур (ВІДЕО)

Бронзова медаль з інформатики — у ліцеїста з Дніпра. Одинадцятикласник Михайло Ветлужських виборов нагороду міжнародної наукової конференції, що відбулася у

16 Май, 17:01
«Урок справедливості» для учнів 3 і 4 класів 96 школи провели справжні судді (ВІДЕО)

"Уроки справедливості" - всеукраїнська акція, яку вже другий рік проводять члени Ради суддів України. Шкільне спілкування із учнями молодших класів

15 Май, 17:00
За два місяці на в’їздах до Дніпра перевірили майже півтори тисячі вантажівок

Майже півтори тисячі фур перевірили на в’їздах до Дніпра протягом останніх двох місяців. Близько двох сотень з них – перевантажені.

15 Май, 15:33
Музей «Пам’ять єврейського народу та Голокост в Україні» запрошує на святкування Міжнародного дня музеїв!

Дорогі друзі! Музей «Пам’ять єврейського народу та Голокост в Україні» запрошує на святкування Міжнародного дня музеїв!

15 Май, 15:26