26 Октябрь, 17:46

Робили, робили та не доробили: мешканці погорілого будинку по проспекту Яворницього,74 обурені якістю обіцяного ремонту покрівлі (ВІДЕО)

  Дах робили, робили та не доробили. Мешканці будинку номер 74, що на проспекті Яворницького,  24-го червня близько третьої ночі спостерігали як палала покрівля їхнього будинку. Тоді міська влада пообіцяла в найближчі строки допомогти погорільцям, у котрих під час гасіння пожежі затопило квартири і техніку, а також позалишалися дірки у стелях на останніх поверхах. Пройшло чотири місяці із моменту пригоди. Новий дах тече, опалення не працює, тож такі результати ремонту люди не готові прийняти. Не минуло і місяця, відколи мешканцям будинку номер 74 на проспекті Яворницького, повідомили: погорілий дах відновлено, роботи закінчено. До речі, в процесі люди були задоволені і швидкістю, і якістю. Раділи, що мерія тримає слово.

Утім, після першого дощу радість помарніла: новий дах — не набагато кращий за старий. Принаймні, тече він так само, як і після пожежі. Мешканці горішніх поверхів норов бракованого покриття відчули першими. Помешкання — холодні, ремонт у квартирі розпочати неможливо.

Сергій Тарасенко, мешканець будинку №74 на пр. Яворницького: «Когда сделали крышу, во время дождя начало заливать нашу квартиру. Полез я на крышу — везде щели».

Ірина, мешканка будинку №74 на пр. Яворницького: «Крыша сделана холодная, металлическая. Между листами пробелы, утепления никакого нет. Водосточные трубы неправильно установлены. Получается, воронка выше, чем край крыши. И при дожде вся вода попадает в квартиру, и у нас мокрые стены. Холодно, сыро в квартире. Отопления еще нет.».

20 жовтня свій характер продемонструвала система опалення. Цю пригоду зафільмував один із мешканців будинку.

Саме того дня комунальники підключали опалення і міняли обгорілі труби на нові. Опалювальний сезон у 74 будинку мав початися на тиждень пізніше, ніж по місту. І він дійсно почався.

Сергій Тарасенко, мешканець будинку: «Вроде бы они все сделали — подали горячую воду. У меня как раз работали мастера — делали крышу. Когда один спускается и говорит, что нужно вызывать аварийную бригаду. Что такое? Течет крыша. Полез сам на крышу, смотрю, а там от основного стояка дырку сделали, подготовили. Нашли трубу, которая ведет отопление на крыше, но соединить забыли. Из двух концов хлещет вода. И, естественно, весь подъезд был залит».

Тепла нема, дах тече, але за фактом — обіцянки виконані, строки — витримані.

12 вересня заступник міського голови Михайло Лисенко дав «9 каналу» інтерв`ю щодо проблемного будинку.

30 днів дійсно минули, але обіцяного комфорту люди не мають. Тепер вони звернулися до депутатів міської ради із запитом, хто саме виконував роботи, чому їх зробили неякісно, коли усунуть недоліки.

Дмитро Хозін, депутат Дніпровської міськради: «Сами жители, пенсионеры жалуются, что они видят как решето свою крышу. Грубо говоря, она течет. Там по стенам потоки такие огромнейшие. По этому вопросу мы оформили запрос, для того, чтобы разобраться в ситуации. И направили его в профильный департамент. Михаил Лысенко тогда, когда отменяли Prozorro, рассказывал о том, что у него есть проверенные поставщики и т. д. И мы видим, что никакие это не проверенные поставщики, а какие-то шарлатаны, которые зарабатывают себе деньги. Но уж точно — не делают ремонты».

У міській раді запит іще розглядають, пояснень пресі поки що не дають. Телефонуємо в ЖЕК, який опікується 74-м будинком, з наміром дізнатися ім`я автора бракованих робіт.

Тож «9 канал» разом із мешканцями дому слідкує за розвитком подій.

[uppod video=http://9-channel.com/wp-content/uploads/video/2016/10/26__03_Berezhnoj_plokhaja,_plokhaja_krysha.mp4 poster=http://9-channel.com/wp-content/uploads/2016/10/26__03_Berezhnoj_plokhaja,_plokhaja_krysha.jpg type=site]

Автор — Кирило Бережний

Вибір редакції

Розстріляна інсталяція. У Дніпрі встановили металеві фігури, покликані нагадувати містянам про події на сході України (КОМЕНТАР)

Всього скульптур 12, розташовані у найлюдяніших місцях - сквері біля облдержадміністрації та на Фестивальному причалі. Досвід ідентичного проекту у Києві

16 Август, 18:20
Податкова міліція паралізувала роботу мережі АЗС “СКАЙ” (ВІДЕО)

Ранок 14 серпня. Під прицілом податкової міліції та першого заступника фіскальної служби Дніпропетровщини, Сергія Пенькова, опинилася мережа АЗС “СКАЙ”. Податківці

16 Август, 18:18
З 27 по 29 вересня у Дніпрі відбудеться щорічний DniPRO GogolFest (ВІДЕО)

Дніпро б'є власні рекорди з кількості фестивалів у 2019 році. Щорічний "Гогольфест" дістався і нашого міста. Це фестиваль сучасного мистецтва,

16 Август, 18:01
У мерії розпвіли куди звертатися містянам щодо обрізування і видалення дерев

  Із заявами обрізати дерева чи видалити аварійні, які ростуть на міських територіях, мешканці Дніпра можуть звертатися на єдину гарячу

16 Август, 15:23
Дніпро успішно реалізовує європейську практику поводження з безпритульними тваринами

У Дніпрі муніципалітет ефективно реалізовує європейські метод і практику контролю безпритульних собак і котів. Загалом у світі діють декілька напрямків

16 Август, 15:11
У Дніпрі продовжують відновлювати ліфти

У житлових будинках Дніпра всі ліфти мають працювати – таке завдання дав комунальникам мер Борис Філатов. Торік відновили рекорду кількість

16 Август, 15:09
XVII сесія Дніпропетровської обласної ради зібрала 84 депутати

  Вони проголосували за низку важливих рішень, що забезпечують життєдіяльність області. - 51 000 000 грн – державна субвенція на

16 Август, 15:04
У Дніпрі ремонтують 5 доріг: де можуть бути незручності для водіїв

16 серпня у Дніпрі одночасно ведуться роботи на 5 вулицях. Про це повідомляє Інформатор, посилаючись на прес-службу Дніпровського міської ради.

16 Август, 14:45