08 Декабрь, 21:02

Фантастичні звірі та калинові гілки: майстри петриківського розпису провели майстер-класи для дітей-сиріт (ВІДЕО)

Музей українського живопису зустрічає зацікавлених відвідувачів. Для дітлахів проводять екскурсію — розповідають про творчість Марії Примаченко. На думку мистецтвознавиці Людмили Тверської, діти як ніхто розуміють її картини. І навіть чудернацькі звірі на полотнах не злякають малечу.

Людмила Тверська — головна мистецтвознавиця музею: «Вот и клыки у него там, и весь он какой-то чёрный, страшный — а он не страшный. И детворе это искусство очень нравится, потому что оно близко их фантастичности. Дети любят фантазировать — куда нам, взрослым, с нашими знаниями и зажатостью».

Майстер-клас розпочинають зі змішування фарб. Наставниці дітей — професійні художниці з Петриківки. Пані Оксана розповідає про що необхідно пам’ятати початківцям.

Оксана — художниця: «Главное — быть настроенным на позитивные эмоции. Все ещё не мастера, все понимают, хотят видеть свою работу идеальной — но с первого раза так не получится. Нужно правильно рассчитывать свои силы и не расстраиваться».

Поліна старанно вимальовує жоржини. У дівчини  свій секрет майстерности.

Поліна — мріє стати художницею: «Главное — вложить в него душу. Показать, что рисунок сделан от души. Я нахожусь в центре реабилитации, и мы там рисуем. Природу больше».

За одним столом з Поліною малює Дмитрик. Улюблені кольори хлопця — чорний і темно-синій. Дмитро розповідає про те, що він найбільше любить зображати.

Дмитро — долучився до майстер-класу: «Каких-то зверей, планету фантастическую со зверями. Типа носорог и тигр — напополам».

Малювання для хлопця — лише захоплення, себе він бачить у музичній кар’єрі. Хоче стати репером, і має свого кумира.

Дмитро — долучився до майстер-класу: «Ярмак. Он поёт про сердце пацана».

Керівництво музею планує відібрати кілька дитячих робіт і долучити до виставки. Окрім таких майстер-класів, мають для малечі ще один сюрприз.

Сергій Бурбело — директор музею: «До Дня святого Миколая театр «Герць» — це театр, який ми також підтримуємо — вони підготували спеціальну програму для таких дітей, і будуть виступи у нас».

Вибір редакції

Прогноз погоди на 20 березня, середу. Дніпро і область (ВІДЕО)

19 Март, 18:52
У Дніпропетровській облраді обирали президента. Гру, що імітує вибори, провели для школярів Дніпропетровщини (ВІДЕО)

  Школярські вибори президента України. В Дніпропетровській облраді пройшла імітаційна гра: учні чотирнадцяти навчальних закладів змогли висловити свою думку щодо

19 Март, 18:50
У Дніпрі відкрили виставку «Донбас: перепрочитання образу» (ВІДЕО)

У дніпровському музеї АТО представники "Українського інституту національної пам'яті" відкрили виставку "Донбас: перепрочитання образу". 20 банерів розповідають про значення цієї

19 Март, 18:32
Кинув гранату в поліцейського: на Дніпропетровщині затримали озброєного «євробляхера»(КОМЕНТАР)

На Дніпропетровщині затримали озброєного чоловіка - він кинув гранату і поранив поліцейського. Інцидент стався в лісосмузі поблизу міста Вільногірськ. Під

18 Март, 20:42
Прогноз погоди на 19 березня, вівторок. Дніпро і область (ВІДЕО)

18 Март, 18:52
Навесні в Україні будуть друкувати підручники та книги для дітей на екологічно чистому папері

Для чого це потрібно? “Це видання, де особливо потрібно не тільки високоякісне відтворення кольорових ілюстрацій й висока механічна міцність, а

18 Март, 16:41
Більше зелені та зон для відпочинку: У Дніпрі обговорили модернізацію публічних просторів міста 

У Дніпрі, в «Музеї українського живопису», відбувся круглий стіл «Публічні простори сучасного міста». Його організувало Комунальне підприємство «Школа сучасного образотворчого

18 Март, 16:02
Прогноз погоди на вихідні, 16 та 17 березня. Дніпро і область (ВІДЕО)

15 Март, 18:18